• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мне таки есть, что вам ответить. Ответы на часто задаваемые вопросы

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 1K
  • Перегляди 125K
Здравствуйте, Tarass . Скажите, пожалуйста, если человек есть в реестре должников, сможет ли он снять с учета автомобиль?
Добрый день.
скорее всего пошлют
У разі наявності відомостей про розшук транспортного засобу його реєстрація, перереєстрація (крім випадків, визначених абзацом четвертим пункту 40 цього Порядку), зняття з обліку не проводиться. Реєстрація транспортного засобу, щодо якого в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відомості про обмеження відчуження, проводиться за наявності письмової згоди обтяжувача (заставодержателя), крім випадків переходу права власності на транспортний засіб у порядку спадкування, правонаступництва або виділення частки в спільному майні.

У разі звернення до сервісного центру МВС щодо транспортного засобу, відомості про власника якого містяться в Єдиному реєстрі боржників, перереєстрація транспортного засобу не проводиться, крім випадків, не пов’язаних з його відчуженням, або в разі звернення для перереєстрації транспортного засобу, придбаного на електронних торгах або отриманого в рахунок погашення боргу в порядку, установленому статтею 61 Закону України "Про виконавче провадження".
 
Добрый день у меня сделано 3 надписи.Исполнители все из того же города что и я. Двое пока молчат и ничего не прислали хоть я и просила заказным письмом, а 3 сама прислала письмо с требованием. Столкнулась с таким первый раз и не знаю что делать с чего начинать. Счета арестованы. Помогите разобраться. За ранее спасибо.
 
Добрый день у меня сделано 3 надписи.Исполнители все из того же города что и я. Двое пока молчат и ничего не прислали хоть я и просила заказным письмом, а 3 сама прислала письмо с требованием. Столкнулась с таким первый раз и не знаю что делать с чего начинать. Счета арестованы. Помогите разобраться. За ранее спасибо.
начать с того, что получить документы, и на основании их подготовить иски о признании ИНН такой, что не подлежит исполнению, и отправить их в суд)))
 
Тарас , добрый вечер , подскажите пожалуйста , я просто ну вообще не могу вникнуть . В какую ДВс и с какими документами надо обращаться , чтобы взыскать деньги за услуги адвоката и судовой сбор ?Подскажите пожалуйста , я полный чайник к сожалению (
 
Тарас , добрый вечер , подскажите пожалуйста , я просто ну вообще не могу вникнуть . В какую ДВс и с какими документами надо обращаться , чтобы взыскать деньги за услуги адвоката и судовой сбор ?Подскажите пожалуйста , я полный чайник к сожалению (
а адвокат не расскаал?)))) добрый вечер))
в двс по месту регистрации мфо/банка или кто там у вас был.
из документов, исполнительный документ выданый судом + заявление об открытии ип
 
Доброго дня.Питання такого характеру,якщо призупинити виконавче провадження в суді то чи можна буде щось продавати?А конкретно земельну ділянку.Арештів не має.Колись було ВП від приватбанк так тоді був арешт на будинок.
 
Доброго дня.Питання такого характеру,якщо призупинити виконавче провадження в суді то чи можна буде щось продавати?А конкретно земельну ділянку.Арештів не має.Колись було ВП від приватбанк так тоді був арешт на будинок.
Добрый день.
нет, если вы есть в реестре должников, нотариус вам не проведет сделку
Стаття 49. Відмова у вчиненні нотаріальних дій

Нотаріус або посадова особа, яка вчиняє нотаріальні дії, відмовляє у вчиненні нотаріальної дії, якщо:

1) вчинення такої дії суперечить законодавству України;

2) не подано відомості (інформацію) та документи, необхідні для вчинення нотаріальної дії;

3) дія підлягає вчиненню іншим нотаріусом або посадовою особою, яка вчиняє нотаріальні дії;

4) є сумніви у тому, що фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, усвідомлює значення, зміст, правові наслідки цієї дії або ця особа діє під впливом насильства;

5) з проханням про вчинення нотаріальної дії звернулась особа, яка в установленому порядку визнана недієздатною, або уповноважений представник не має необхідних повноважень;

6) правочин, що укладається від імені юридичної особи, суперечить цілям, зазначеним у їх статуті чи положенні, або виходить за межі їх діяльності;

7) особа, яка звернулася з проханням про вчинення нотаріальної дії, не внесла плату за її вчинення;

8) особа, яка звернулася з проханням про вчинення нотаріальної дії, не внесла встановлені законодавством платежі, пов’язані з її вчиненням;

8-1) особа, яка звернулася з проханням про вчинення нотаріальної дії щодо відчуження належного їй майна, внесена до Єдиного реєстру боржників;


{Частину першу статті 49 доповнено пунктом 8-1 згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018; із змінами, внесеними згідно із Законом № 775-IX від 14.07.2020}

9) в інших випадках, передбачених законом.
 
Здравствуйте. Интересует такой вопрос: была сделана исполнительная надпись на основании которой открыли исполнительное производство. Мы подали в суд на признание ИНН такой что не подлежит исполнению и заявление об обеспечении. Сам иск на рассмотрении ещё и тут завершили исполнительное производство. Если по этой же исполнительной надписи откроют новое производство это нужно будет заново подавать иск и заявление об обеспечении?
 
Здравствуйте. Интересует такой вопрос: была сделана исполнительная надпись на основании которой открыли исполнительное производство. Мы подали в суд на признание ИНН такой что не подлежит исполнению и заявление об обеспечении. Сам иск на рассмотрении ещё и тут завершили исполнительное производство. Если по этой же исполнительной надписи откроют новое производство это нужно будет заново подавать иск и заявление об обеспечении?
нет, не надо. этого обеспечения достаточно. вам только надо будет его предоставить новому исполнителю
 
Останнє редагування:
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста. У меня инн, я владелица квартиры. Сейчас в эту квартиру мне нужно прописать маму. Это возможно сделать при инн?
 
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста. У меня инн, я владелица квартиры. Сейчас в эту квартиру мне нужно прописать маму. Это возможно сделать при инн?
Добрый вечер. Да это возможно. ИНН не мешает прописывать, самой прописывается и выписываться. ИНН не даёт переписать квартиру на кого-то, подарить или продать квартиру. А всё остальное Вы можете делать, даже покупать квартиру можете и можете на себя её оформить как ни странно это может прозвучать. Вы не можете только делать отчуждение.
 
Добрый вечер. Да это возможно. ИНН не мешает прописывать, самой прописывается и выписываться. ИНН не даёт переписать квартиру на кого-то, подарить или продать квартиру. А всё остальное Вы можете делать, даже покупать квартиру можете и можете на себя её оформить как ни странно это может прозвучать. Вы не можете только делать отчуждение.
Спасибо большое
 
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, в п. 9 Вы написали, что максимальный процент удержания из з/платы (дохода) по нескольким исполнительным листам - 50%. Сегодня бухгалтер на мой вопрос, какой процент удерживают у меня, ответила - 75. Т.е., моя з/пл - 19,5% (ПДФО 18% и 1,5 ВС) и от "чистой" з/пл удерживают 75%. Я нашла информацию, что допускается взыскивать 70% при отбывании должником исправительных работ, взыскании алиментов. А у меня все 75. Могу ли я потребовать у бухгалтерии рассчет? И законны ли их дейстивя?
 
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, в п. 9 Вы написали, что максимальный процент удержания из з/платы (дохода) по нескольким исполнительным листам - 50%. Сегодня бухгалтер на мой вопрос, какой процент удерживают у меня, ответила - 75. Т.е., моя з/пл - 19,5% (ПДФО 18% и 1,5 ВС) и от "чистой" з/пл удерживают 75%. Я нашла информацию, что допускается взыскивать 70% при отбывании должником исправительных работ, взыскании алиментов. А у меня все 75. Могу ли я потребовать у бухгалтерии рассчет? И законны ли их дейстивя?
не законны конечно
Стаття 70. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника

1. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника вираховується із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості:

у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи, у зв’язку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, - 50 відсотків;


{Абзац другий частини другої статті 70 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017}

за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - 20 відсотків.

З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру на утримання членів сім’ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств, установ і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також у зв’язку із смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

За іншими видами стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії.

3. Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.
 
не законны конечно
Стаття 70. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника

1. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника вираховується із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості:

у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи, у зв’язку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, - 50 відсотків;


{Абзац другий частини другої статті 70 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017}

за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - 20 відсотків.

З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру на утримання членів сім’ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств, установ і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також у зв’язку із смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

За іншими видами стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії.

3. Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.
Спасибо за ответ! Я правильно понимаю, удерживают в порядке очередности поступления исполнительных листов?! Первому 20, второму 20, третьему 10, а остальным должны........................
 
Тетушка Чарли, покажите им эту статью.
если не поймут и решат, что будут взыскивать 70-75%, вы обратитесь в инспекцию по труду, и ждет их тогда большое счастье)))
Спасибо за ответ! Я правильно понимаю, удерживают в порядке очередности поступления исполнительных листов?! Первому 20, второму 20, третьему 10, а остальным должны........................
это вопрос немного скользковатый))
в теории, если несколько ИП, они должны быть обьедены в одно и исполнитель, согласно требованиям закона, сам разсылает взыскателям.
 
жду от вас новую порцию вопросов, на которые постараюсь дать ответы)))
З розрахунку заборгованості та виписку по рахунку вбачається, що відповідач впродовж 2018
2020 років активно користувався кредитною карткою, ним систематично вносились кошти на погашення заборгованості.​
Отже, відповідач своїми діями визнавав наявність кредитних правовідносин з АТ КБ «Універсал Банк».

Дані обставини відповідачем не спростовано, доказів щодо неотримання коштів або їх фактичного повернення останнім не надано.
Как выглядят доказательства неполучения средств?
 
Как выглядят доказательства неполучения средств?
с банком то? офк там фиг докажешь неполучение средств, как и карты)) потому, что единственное, приемлемое доказательство, это выписка по счету)))
при условии конечно, что человек таки брал деньги)))

фактический возврат? та же выписка.
видимо, человек не делал свой расчет, а судье (вопреки его обязаности) было лень самому проверять выписку)) ну, или человек рили не вернул
 
с банком то? офк там фиг докажешь неполучение средств, как и карты)) потому, что единственное, приемлемое доказательство, это выписка по счету)))
То есть ответчик таки должен доказывать отрицательный факт?)

Я почему то думал, что отсутствие чего либо доказывать не нужно, нужно доказывать наличие.
 
Назад
Угорі Унизу