• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мне таки есть, что вам ответить. Ответы на часто задаваемые вопросы

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 1K
  • Перегляди 125K
Здравствуйте, такой вопрос - есть ВП объединённое по двум разным ИНН,
1. Иски будут разные или одним
2. Судебный сбор один или два
3. Оплата юристу двойная или стандартная как по одному ИНН?
1.
Участь у справі кількох позивачів і (або) відповідачів (процесуальна співучасть) допускається, якщо:

1) предметом спору є спільні права чи обов’язки кількох позивачів або відповідачів;

2) права та обов’язки кількох позивачів чи відповідачів виникли з однієї підстави;

3) предметом спору є однорідні права і обов’язки.

я, подаю разными исками.

2. У разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

3. как договоритесь)))
Добрый день! Подскажите, если открыто ИП, но постанови про удержание с зп или аресте счета ещё нет, я могу уже подавать забезпечення позову или откажут, пока эти постанови не появятся?
добрый день. могут отказать, если нет действий исполнителя направленых на фактическое исполнение.
 
1.
Участь у справі кількох позивачів і (або) відповідачів (процесуальна співучасть) допускається, якщо:

1) предметом спору є спільні права чи обов’язки кількох позивачів або відповідачів;

2) права та обов’язки кількох позивачів чи відповідачів виникли з однієї підстави;

3) предметом спору є однорідні права і обов’язки.

я, подаю разными исками.

2. У разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

3. как договоритесь)))

добрый день. могут отказать, если нет действий исполнителя направленых на фактическое исполнение.
Вот и я так подумала, спасибо большое
 
Доброго дня, така ситуація. На даний момент знаходжусь в декретній відпустці, відкрили виконавче провадження. В переліку постанов, немає постанови на арешт коштів боржника та на рахунки, лише на майно. Чи означає це, що картки заблоковані не будуть. Та чи можуть утримувати кошти з тих що держава виділяє на дитину?
 
1.
Участь у справі кількох позивачів і (або) відповідачів (процесуальна співучасть) допускається, якщо:

1) предметом спору є спільні права чи обов’язки кількох позивачів або відповідачів;

2) права та обов’язки кількох позивачів чи відповідачів виникли з однієї підстави;

3) предметом спору є однорідні права і обов’язки.

я, подаю разными исками.

2. У разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

3. как договоритесь)))
Спасибо, ну да логично.
Надеюсь обеспечение иска можно одно подавать?
 
Доброго дня, така ситуація. На даний момент знаходжусь в декретній відпустці, відкрили виконавче провадження. В переліку постанов, немає постанови на арешт коштів боржника та на рахунки, лише на майно. Чи означає це, що картки заблоковані не будуть. Та чи можуть утримувати кошти з тих що держава виділяє на дитину?
нет, это означает, что по состоянию на сегодня нет ареста. постановление может появиться в любой момент

со средствами на которые апрещено обращать взыскание можете ознакомиться под спойлером
Стаття 73. Кошти, на які не може бути звернено стягнення

1. Стягнення не може бути звернено на такі виплати:

1) вихідну допомогу, що виплачується в разі звільнення працівника;

2) компенсацію працівнику витрат у зв’язку з переведенням, направленням на роботу до іншої місцевості чи службовим відрядженням;

3) польове забезпечення, надбавки до заробітної плати, інші кошти, що виплачуються замість добових і квартирних;

4) матеріальну допомогу особам, які втратили право на допомогу по безробіттю;

5) допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами;

6) одноразову допомогу у зв’язку з народженням дитини;

7) допомогу при усиновленні дитини;

8) допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

9) допомогу на дітей одиноким матерям;

10) допомогу особам, зайнятим доглядом трьох і більше дітей віком до 16 років, по догляду за дитиною з інвалідністю, по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з доглядом за хворою дитиною, а також на іншу допомогу на дітей, передбачену законом;

11) допомогу на лікування;

12) допомогу на поховання;

13) щомісячну грошову допомогу у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства громадян, які проживають на території, що зазнала радіоактивного забруднення;

14) дотації на обіди, придбання путівок до санаторіїв і будинків відпочинку за рахунок фонду споживання.

2. Стягнення не здійснюється також із сум:

1) неоподатковуваного розміру матеріальної допомоги;

2) грошової компенсації за видане обмундирування і натуральне постачання;

3) вихідної допомоги в разі звільнення (виходу у відставку) з військової служби, служби в поліції та Державної кримінально-виконавчої служби України, а також грошового забезпечення, що не має постійного характеру, та в інших випадках, передбачених законом;

4) одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві;

5) грошової допомоги, пов’язаної з безоплатним забезпеченням протезування (ортезування) учасника антитерористичної операції, учасника здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, які втратили функціональні можливості кінцівок, благодійної допомоги, отриманої зазначеними особами, незалежно від її розміру та джерела походження.
Спасибо, ну да логично.
Надеюсь обеспечение иска можно одно подавать?
1 иск-1 обеспечение
 
1 иск-1 обеспечение
А вот тут странно, если подаем на обеспечение по одному иску и соответственно (при положительном решении) приостанавливается выполнение ВП, которое одно сдвоеное.
 
А вот тут странно, если подаем на обеспечение по одному иску и соответственно (при положительном решении) приостанавливается выполнение ВП, которое одно сдвоеное.
Я не знаю, что вы просите в обеспечении)) но, я, к примеру, прошу приостановить взыскание по конкретному исполнительному документу)) не приостановить ИП, а приостановить взыскание
 
Я не знаю, что вы просите в обеспечении)) но, я, к примеру, прошу приостановить взыскание по конкретному исполнительному документу)) не приостановить ИП, а приостановить взыскание
Да я пока не имею опыта судов и исков, это так рассуждения. Полагал, что приостанавливает ВП до решения суда.
И кстати в моём ВП прописана одна общая сумма, допустим мы приостанавливаем взыскание только по одному иску. Получается исполнителю нужно переделать постановку для измененной суммы взыскания, так?
 
Да я пока не имею опыта судов и исков, это так рассуждения. Полагал, что приостанавливает ВП до решения суда.
И кстати в моём ВП прописана одна общая сумма, допустим мы приостанавливаем взыскание только по одному иску. Получается исполнителю нужно переделать постановку для измененной суммы взыскания, так?
ему тогда надо вынести постановление про приостановление исполнительных действий, в части взыскания по обжалуемому ИД

если бы суд приостанавливал только открытое ип, все бы решалось (со стороны мфо) отзывом ИД с исполнения, и подачи его по новой))
 
Ну вот, а я думал это лучше что сдвоенное ИП)))
А по сути расходы похоже будут те же, что и по отдельности...
 
Ну вот, а я думал это лучше что сдвоенное ИП)))
А по сути расходы похоже будут те же, что и по отдельности...
думаю да.
даже если будете работать с юристом, и будете подавать один иск, ему все равно придется описывать 2 ИНН, по этому стоимость не будет сильно отличаться.
 
думаю да.
даже если будете работать с юристом, и будете подавать один иск, ему все равно придется описывать 2 ИНН, по этому стоимость не будет сильно отличаться.
Добрый вечер
Перевела пенсию на почту, могут ли с нее что-то списывать?
 
А если наложил арест, но за месяц сума на зп карте накопится чтоб погасить ип? Может снять? Иль сам сымет? Иль как?
 
Назад
Угорі Унизу