• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мобільний додаток CashUp

Бубочк@

Форумчанин
Реєстрація
1 Кві 2020
Дописи
204
Реакції
43
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Бубочк@ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт) цікавить ось ця шарага. Вони теж копіюють номера тел.книги як і смартіки? Ато була тиша гробова від них 4 місяці,а сьогодні звонять як дурні(
Цікаво кому ще звонитимуть?
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-07-15-13-43-26-001_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2020-07-15-13-43-26-001_com.android.vending.jpg
    97.8 Кб · Перегляди: 54
Всім привіт) цікавить ось ця шарага. Вони теж копіюють номера тел.книги як і смартіки? Ато була тиша гробова від них 4 місяці,а сьогодні звонять як дурні(
Цікаво кому ще звонитимуть?
Если Вы давали доступ к телефонной книге, то у них он есть. Если не разрешали, то доступа нет.
 
Я не пам'ятаю вже( додаток видалила давно (
з вашого повідомлення виходить, що ви маєте в них кредит, а такі додатки налаштовані так, що якщо доступ до тел книги не отримано, то кредит система не схвалює, тобто скоріш за все вони скачалил вашу тел книгу, але ця шарага відносно спокійна, мені писали на телеграм, чемно, я їм пояснив, що за два роки о"їв від усіх кредитів та розорився, більше нічого платити не буду, прийміть це з гідністю, ну начебто вони це якось пережили
 
з вашого повідомлення виходить, що ви маєте в них кредит, а такі додатки налаштовані так, що якщо доступ до тел книги не отримано, то кредит система не схвалює, тобто скоріш за все вони скачалил вашу тел книгу, але ця шарага відносно спокійна, мені писали на телеграм, чемно, я їм пояснив, що за два роки о"їв від усіх кредитів та розорився, більше нічого платити не буду, прийміть це з гідністю, ну начебто вони це якось пережили
Так,є кредит..1000 грн
З % чи ні, незнаю
А комусь окрім Вас звонили ще?
 
А на якому терміні прострочки?
через декілька тижнів, вони без фанатизму щось пробували, сильно не переймайтеся,
взагалі 1000 не такі великі гроші, спробуйте написати їм, може до чогось домовитеся
 
через декілька тижнів, вони без фанатизму щось пробували, сильно не переймайтеся,
взагалі 1000 не такі великі гроші, спробуйте написати їм, може до чогось домовитеся
Ось щойно глянула,зараз сума 980 грн, як була так і є
125 днів прострочки..% не нараховують
Ех..були б ті 980 грн,то вже був би мінус один(
 
Всім привіт) цікавить ось ця шарага. Вони теж копіюють номера тел.книги як і смартіки? Ато була тиша гробова від них 4 місяці,а сьогодні звонять як дурні(
Цікаво кому ще звонитимуть?
у мене в них був займ,не особливо активны,пару смс,пару писюльок по мысту приписки,а потым ы продали мый займ хз кому.В додатку знову можу брати займ
 
Назад
Угорі Унизу