• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник моя історія(16 мфо,2 банки) наслідки лудоманії

  • Автор теми Ар4і
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 1K
доброго дня шановні пані та панове . закрив більшість МФО за тіло кредиту +1000 грн залишилось 4 МФО та банки . зараз виникло питання з Швидко гроші які не йдуть на тіло і подали в суд на стягнення 18000 замість 8000 тіла. підкажіть будь ласка як правильно поступить .
Доброго вечора, якщо вам не складно, можете написати які МФО ви закрили за тіло та приблизно через який термін вам запропонували чи ви самі до них звертались? Дякую
 
та намагався , вони категоричні в своїй відповіді. про що каже домовляться , максимум оплата частинами, сума вже не росте. дуже не хочеться 10 000 переплачувати . можливо хтось в курсі як далі розвиваються події. суд в таких справах приймає їхню сторону і зобов'язує на всю суму чи можливо навпаки суд сам прийме рішення що це задохуя

В ідея банк кридит готівкою і карта з кдедит лімітом . готівковий кредит сплачую ,хоч і не вчасно.судячи по особистому кабінету в О банк штрафів за те що не вчасно вношу місячнім платежі не має. тобто сума не збільшується . по кредит карті нічого не вношу оскільки теж не розумію чи є сенс , чи можливо є кращі варіанти
У меня кредитка на 30000 , проценты около 6000 , каждый день пишут что приедет выездная группа для стягнення боргу
 
Доброго вечора, якщо вам не складно, можете написати які МФО ви закрили за тіло та приблизно через який термін вам запропонували чи ви самі до них звертались? Дякую
доброго дня. соскредіт ,кредіт+,кредіт7,фінбар,кредісенд,мілоан,старфін,cclon,тенго,Єгроші,аванс,монефою- це ті що закрили за тіло кредиту +1000. спочатку я сильно нервував і виписував їм на мило та брав трубки на всі дзвінки, пояснював як все хуйово і намагався домовлятись але вони борзили у відповідь тому я знайшов знайомого колектора який пояснив як з ними потрібно себе поводити і посилати їх нах+уй) але я зробив проще , у айфона є така функція блок невідомих номерів, оскільки по моїй діяльності я спілкувався з вузьким колом осіб які були звісно підписанні то я спокійно забив на всі незнайомі номери приблизно на 4 місяці. потім виключив цю функцію на тиждень відповів на всі дзвінки та пояснив що або ви йдете на мої умови або я знов морожусь, і ось так всі потроху почали роздуплятись. хтось раніше хтось пізніше, було і так що звонили по 3 компанії вдень з проханням закрити за тіло, але я пояснював щоб ставали в чергу оскільки на всіх зараз грошей не хватить, і ми домовлялись що я вийду на зв'язок коли назбираю на їх тіло і до них до йде чергка.
 
шановні форумчани всім доброго дня. Підкажіть будь ласка з таким питанням . мене викликають в суд Швидко гроші , я планую прийти до суду без юриста та надати виписку з убкі про наявні борги за останній рік в сумі 280 тисяч 149 тисяч з яких ще не закриті , та лист з комісії по азартним іграм про те що я перебуваю у них на обліку як лудоман. Чи може це чисто теоретично призвести до того що суд зменшить суму в бік тіла кредиту . тіло становить 8 000 а МФО просить 15 000 плюс судові 2500
чи навпаки для суду це не є доводами і без юриста там нєхєр робить?
 
Останнє.
Те що ви навели - взагалі не аргумент.
дякую

Останнє.
Те що ви навели - взагалі не аргумент.
можливо підсмажите контакти юриста в Києві , а то щось я намагаюсь зв'язатись з форуму то номер не дійсний то трубочку не беруть
 
Останнє редагування:
дякую



можливо підсмажите контакти юриста в Києві
Я таких не знаю.
, а то щось я намагаюсь зв'язатись з форуму то номер не дійсний то трубочку не беруть
Всі юристи на нашому проекті мають діючи номера.
Звертайтесь до будь кого і вам нададуть консультацію.
Якщо не підіймає хтось слухавки, то варто написати чи у вайбер чи в телеграм, можливо вони зайняті якраз судовими справами.

І вам не потрібен юрист суто з Києва, тому що все робиться дистанційно і особистої присутності ні вашої ні юриста в суді не потребує.
 
Назад
Угорі Унизу