• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Моя історія (урок на все життя)

А Вы знаете цену вопроса и сколько это по времени и т.д.? Лучшее ждать предложений и закрывать, чем банкротство. Или не платить вообще это уже Ваш выбор!
Обещают за 40000 обанкротить.долга где-то 2000
 
Обещают за 40000 обанкротить.долга где-то 2000
Та що ж ви вчепились в те банкрутство?? І хто це вам пообіцяти таке може, цікаво??
Повірте, банкрутство фізособи в нашій країні в даний час ( тим паче по мфо) - це тільки на папері гарно розписано))
Якби так легко можна було це зробити та одним махом назавжди позбутись усіх боргів, то вже мабуть %50 боржників пішли б цим шляхом))
 
А Вы знаете цену вопроса и сколько это по времени и т.д.? Лучшее ждать предложений и закрывать, чем банкротство. Или не платить вообще это уже Ваш выбор!

Ну Вы серьёзно? Если 2000 дол., это 56 тыс. примерно! заплатить 40 тыс. и время, нервы!!! Оно Вам нужно???
200000 грн
Та що ж ви вчепились в те банкрутство?? І хто це вам пообіцяти таке може, цікаво??
Повірте, банкрутство фізособи в нашій країні в даний час ( тим паче по мфо) - це тільки на папері гарно розписано))
Якби так легко можна було це зробити та одним махом назавжди позбутись усіх боргів, то вже мабуть %50 боржників пішли б цим шляхом))
Тоді навіть не знаю як сплатити борги
 
В мене з їх % вже до шестизначної цифри доходить))) тим не менше жива і здорова, оскаржую написи)) і нічого , окрім, як за рішеннями суду, не збираюсь нікому платити)) доста накормила))
ВЛИБ, якщо ви ставите собі ціль - все сплатити, то єдине, що потрібно - це час)) повний ігнор на початку і з часом ( як матимете можливість) телефонуєте і домовляєтесь, але на ваших умовах, а не з їх захмарними цифрами))
Читайте форум, читайте історії тих, хто тут вже давно)) відставити паніку!, вибирайте свою стратегію і живіть спокійно далі?
 
В мене з їх % вже до шестизначної цифри доходить))) тим не менше жива і здорова, оскаржую написи)) і нічого , окрім, як за рішеннями суду, не збираюсь нікому платити)) доста накормила))
ВЛИБ, якщо ви ставите собі ціль - все сплатити, то єдине, що потрібно - це час)) повний ігнор на початку і з часом ( як матимете можливість) телефонуєте і домовляєтесь, але на ваших умовах, а не з їх захмарними цифрами))
Читайте форум, читайте історії тих, хто тут вже давно)) відставити паніку!, вибирайте свою стратегію і живіть спокійно далі?
Ми тільки на початку цього не легкого шляху
 
Ми тільки на початку цього не легкого шляху
Ми всі були на початку)) кожен пройшов цей шлях по своєму, і я чудово розумію ваш стан зараз. Та паніка вам зараз зовсім не допоможе, а тільки буде гірше. Заспокойтесь, обійміть дружину, сходіть погуляйте разом і тд)) Життя триває і виходу немає тільки, якщо виносять вперед ногами?)) все решту можна здолати))
 
В мене з їх % вже до шестизначної цифри доходить))) тим не менше жива і здорова, оскаржую написи)) і нічого , окрім, як за рішеннями суду, не збираюсь нікому платити)) доста накормила))
ВЛИБ, якщо ви ставите собі ціль - все сплатити, то єдине, що потрібно - це час)) повний ігнор на початку і з часом ( як матимете можливість) телефонуєте і домовляєтесь, але на ваших умовах, а не з їх захмарними цифрами))
Читайте форум, читайте історії тих, хто тут вже давно)) відставити паніку!, вибирайте свою стратегію і живіть спокійно далі?
Скільки коштує оскарження напису,і взагалі як це відбувається. У нас близько 30 мфо,так що позовів буде не мало
 
200000 грн

Тоді навіть не знаю як сплатити борги
Сумма с процентами? Если, да, считайте без. У меня такой принцип, я отдам им только тело, я сколько пролонгировала, будет больше Вашей суммы долга на сейчас. Я понимаю, сама д*pa, но по-другому с этой жопи не выйдешь!
 
Скільки коштує оскарження напису
Ціна в кожного юриста ( адвоката) своя)) ну разом зі сплатою судзбору від 3500 ( судячи з дописів форумчан) Крім того, працюючи з адвокатом , є велика вірогідність стягнути з мфо гроші витрачені на юрдопомогу))
У нас близько 30 мфо,так що позовів буде не мало
Не факт, що всі будуть робити напис))
ВЛИБ, читайте, тем тут достатньо)) ось одна із..?
 
Сумма с процентами? Если, да, считайте без. У меня такой принцип, я отдам им только тело, я сколько пролонгировала, будет больше Вашей суммы долга на сейчас. Я понимаю, сама д*pa, но по-другому с этой жопи не выйдешь!
200000 - тіла
 
как вы находите такие темы? почти год назад последнее сообщение, тс 2 месяца не заходит на форум, а тут что-то пишут про банкротство) она может уже и не думает про кредиты) проблема в игровых автоматах была, еще и мать на это подсадила, чем поможет банкротство, на которое нужно много денег, непонятно...
 
В мене з їх % вже до шестизначної цифри доходить))) тим не менше жива і здорова, оскаржую написи)) і нічого , окрім, як за рішеннями суду, не збираюсь нікому платити)) доста накормила))
ВЛИБ, якщо ви ставите собі ціль - все сплатити, то єдине, що потрібно - це час)) повний ігнор на початку і з часом ( як матимете можливість) телефонуєте і домовляєтесь, але на ваших умовах, а не з їх захмарними цифрами))
Читайте форум, читайте історії тих, хто тут вже давно)) відставити паніку!, вибирайте свою стратегію і живіть спокійно далі?
Як ви пройшли всі ці обзвони,та смс?
 
Як ви пройшли всі ці обзвони,та смс?
Не приятно но не смертельно....ничего страшного в этом нету...все только в Вашей голове...
Ну обзвонили всем ну написали всем....теперь меня многие знают ?
 
В мене з їх % вже до шестизначної цифри доходить))) тим не менше жива і здорова, оскаржую написи)) і нічого , окрім, як за рішеннями суду, не збираюсь нікому платити)) доста накормила))
ВЛИБ, якщо ви ставите собі ціль - все сплатити, то єдине, що потрібно - це час)) повний ігнор на початку і з часом ( як матимете можливість) телефонуєте і домовляєтесь, але на ваших умовах, а не з їх захмарними цифрами))
Читайте форум, читайте історії тих, хто тут вже давно)) відставити паніку!, вибирайте свою стратегію і живіть спокійно далі?
З яким успіхом оскаржуєте написи?
 
Назад
Угорі Унизу