• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Моя перша перемога!!!)))

  • Автор теми Dina@
  • Дата початку
  • Відповіді 180
  • Перегляди 27K
а где брали образец для нацкома ? я в кешбери брала 4000 пролонгациями заплатила уже 37 000 , теперь вот начиталась и решила х*р им а не следующая пролонгация
 
Дякую, знову в те болото я не проїзду це точно)


Тоже зацікавило, спробувала взяти то не проходить підтвердження)


Тіло 7000, проплачено 16000. Адвокат сказав що повернем все:). І я в це вірю!!!


Єврогроші
У меня сейчас с ними тоже адвокат работае.Тоже большая переплата.
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
ВЫ с адвокатом работали?...
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
Можна контакти вашого адвоката
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
можна з вашим адвокатом звязатись
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
Вітаю! Можна контакти Вашого адвоката?)
 
Да это было 2 года назад) может ей помог кто тогда( и то сомневаюсь)Но сейчас нет таких адвокатов,не спишут благодаря адвокату! Никто! Им по херу кто там их просит о чем :pardon: хоть вы,хоть адвокат,хоть юрист всем фиолетово.
 
мне еврогроши закрыла кредит после письма в нацком, документы они им не предоставили но мне смс пришла что кредит закрыт и лк займов нету активных.
А Вам в нацком кто писал заяву?
 
Аби кудись писати
 
мне еврогроши закрыла кредит после письма в нацком, документы они им не предоставили но мне смс пришла что кредит закрыт и лк займов нету активных.
Ви лише писали чи у вас були квитанції на руках і ви їх відсилали.
 
Назад
Угорі Унизу