• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Монетка-як їх хоч трохи присадити.

  • Автор теми Yanochkka
  • Дата початку
  • Відповіді 69
  • Перегляди 4K
Рада за Вас.у меня они тоже есть.цель-закрыть и забыть.
Та дякую...Але ще з цілою поліклінікою в лікарні розбиратись...
Ви походу "ізбранна",бо монєтка і тіло-речі не сумісні :dntknw:
Я сама дивуюсь.Теж читала,що на поступки не йдуть взагалі...Правда мені їхні поступки...Вже дістали за вчора стільки людей...Що мені ще довго пояснювати доведеться
Коротше,я не знаю...Та й пофіг уже.Кожна собака району вже знає,що я в боргах
 
Та дякую...Але ще з цілою поліклінікою в лікарні розбиратись...

Я сама дивуюсь.Теж читала,що на поступки не йдуть взагалі...Правда мені їхні поступки...Вже дістали за вчора стільки людей...Що мені ще довго пояснювати доведеться
Коротше,я не знаю...Та й пофіг уже.Кожна собака району вже знає,що я в боргах
Держитесь.ну и пусть знают,будут очередные небылицы придумывать)))
 
Держитесь.ну и пусть знают,будут очередные небылицы придумывать)))
Та тримаюсь.Сьогодні на ніч на роботу,то вже одна казала,що під'їде побалакати.Вчора просто додому приїжджали...
 
Та тримаюсь.Сьогодні на ніч на роботу,то вже одна казала,що під'їде побалакати.Вчора просто додому приїжджали...
Не общайтесь с ними.им просто язык почесать и потом испорченным телефоном работать.не тратьте свою энергию на таких.их никто не заставляем общаться с мошенниками -хамами.
 
Не общайтесь с ними.им просто язык почесать и потом испорченным телефоном работать.не тратьте свою энергию на таких.их никто не заставляем общаться с мошенниками -хамами.
Мені ще з ними працювати...Знаю,все колись минеться...Дочекатись би
 
У меня как-то общение с минеткой не задалось. Один раз взял, погасил досрочно, а потом они меня в блэклист кинули. Ну то таке, не сильно обиделся )
 
Десь 2 з лишнім місяці.Правда відсотків великих не нарахували,але закрити їх зараз грошей не вистачить,були нагальніші проблеми ..
Подскажите,а до обзвона всех, давали на прозвон кредит экспресс?
 
Ні,наскільки я зрозуміла.До обдзвону було одне смс і тишина
Просто меня давали на обзвон кредит эксперес.Теперь дело типа у нотариуса в юр.отделе для взыскания,но нужно зделать оплату до понедельника
Если не делаю,то как сказали принудительно платить.Так вот интересно,обзвон будет и когда. Просрочка три месяца
 
А тебя риальтону отдавали?
Я поняття не маю хто кому мене давав))В лк не заходжу нікуди,смс такої не бачила,могла пропустити в спамі
Просто меня давали на обзвон кредит эксперес.Теперь дело типа у нотариуса в юр.отделе для взыскания,но нужно зделать оплату до понедельника
Если не делаю,то как сказали принудительно платить.Так вот интересно,обзвон будет и когда. Просрочка три месяца
Мене продзвонювали типу від монетки.За кредит експрес ніби в блоці таких не бачила,але я й особливо не дивлюсь.Ні нотаріусом,ніким таким не лякали
 
Я поняття не маю хто кому мене давав))В лк не заходжу нікуди,смс такої не бачила,могла пропустити в спамі

Мене продзвонювали типу від монетки.За кредит експрес ніби в блоці таких не бачила,але я й особливо не дивлюсь.Ні нотаріусом,ніким таким не лякали
У меня смс было от Риальто.Вчера зашла в кабинет и вижу,что у каллов я
 
Нащо ти туди ходиш?)Бачать-що цікавишся,будуть діставати найбільше.
После вчерашних новостей решила зайти)
Нащо ти туди ходиш?)Бачать-що цікавишся,будуть діставати найбільше.
Мне поф.. Сегодня вообще почти никто не звонит чёт?
 
Назад
Угорі Унизу