• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Монетка-як їх хоч трохи присадити.

  • Автор теми Yanochkka
  • Дата початку
  • Відповіді 69
  • Перегляди 4K
После вчерашних новостей решила зайти)
Не боїсь.Я теж боялась...Щоб не боятись-взяла і обійшла на роботі частину людей,до котрих дзвонили.Сама пішла,щоб не чекати неясно звідки дурних питань і шуму.Більшість-адекватні люди,як виявилось і шукали мене просто,щоб прояснити ситуацію.Незнаю як їм-мені легше трохи стало
 
Не боїсь.Я теж боялась...Щоб не боятись-взяла і обійшла на роботі частину людей,до котрих дзвонили.Сама пішла,щоб не чекати неясно звідки дурних питань і шуму.Більшість-адекватні люди,як виявилось і шукали мене просто,щоб прояснити ситуацію.Незнаю як їм-мені легше трохи стало
Та я уже не особо)
Не боїсь.Я теж боялась...Щоб не боятись-взяла і обійшла на роботі частину людей,до котрих дзвонили.Сама пішла,щоб не чекати неясно звідки дурних питань і шуму.Більшість-адекватні люди,як виявилось і шукали мене просто,щоб прояснити ситуацію.Незнаю як їм-мені легше трохи стало
Мне больше интересует,чего та рано отдали меня каллам
 
Та я в курсі...Але стільки народу на автодозвін поставили,що я живу даюся.
2 дня к ряду наяривают труколер пишет монетка автодозвон с какого перепугу не пойму ничего у них не брал придурки мля
 
Это всё благодаря игнору. )
2 дня к ряду наяривают труколер пишет монетка автодозвон с какого перепугу не пойму ничего у них не брал придурки мля
Может, за кого-то звонят.
 
Назад
Угорі Унизу