• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Монетка обдзвін

Ірина 1990

Форумчанин
Реєстрація
24 Лип 2020
Дописи
209
Реакції
126
Бали
2,625
UAH
3.50
Ваш пол
Женский
Ірина 1990 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір скільки часу триває їхній обдзвін ,а то через кожні 10 хв дзвонить робот з різних номер і чи можливо з ними домовитись
 
Терпіти не варто,заблокувати і читати форум)
В мене заблоковано але дзвонять сусідам а вони до мене виставляють притензії я пояснюю що я навіть номерів їх немаєю але вони мені не вірять ,а вірять то що в трубку говорить
 
До мене монетка дзвонила перші три дні прострочки. І тільки до мене.
Потім +/- тиждень тиші. І почався обдзвін компанією Кредит експрес. Але не робот. Вже ,якщо чесно, достали.
 
В мене був кредит експрес так вони нікого не трогали а тепер робот до всіх дзвонить просрочка 6 місяців. Люди дивляться на мене як на дурну як не одні то другі нерви вже просто здали сьогодні
 
После первого месяца просрочки звонили мне, соседке, родителям и на работу моего родственника. Автодозвон был каждый день и так продолжалось 3 месяца.
В итоге я им ничего не заплатил. Просрочка сейчас год и 6 месяцев.
 
У мене в чоловіка 1,500 тис грн в Монеткі борг,то теж телефонують з різних номерів ,теж робот!
Телефонують десь годину і через кожні 3/5 хв!
 
Добрий вечір скільки часу триває їхній обдзвін ,а то через кожні 10 хв дзвонить робот з різних номер і чи можливо з ними домовитись
Скажите, пожалуйста , долго ли Вас тероризировала Монетка? И звонили ли по выходным?
 
Скажите, пожалуйста , долго ли Вас тероризировала Монетка? И звонили ли по выходным?
Два тижні дзвонили по дві години ,рано,обід і вечером, два тижні підряд крім вихідних,а через місяць подали в суд на стягнення заборгованості
 
Назад
Угорі Унизу