• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you обдзвонили сусідів

  • Автор теми Ksenija
  • Дата початку
  • Відповіді 94
  • Перегляди 5K
Я ти не прлонгировала ничего.. они мне немноно насчитали
У меня просрочка больше года и сегодня какая-то шарага достала всех (( я думала уже не будет такого наплыва как раньше. Но теперь уже сомневаюсь.
 
Знаєте якби мама сказала яка в мене доня молодець...нагреблася кучу кредитів...То це якось би було не те....
Я признавалася коли с*ськи зробили розсилку батькам..І тоді мене посадили на розмову і я призналася.. скільки не сказала і на яку суму...але призналася ....звісно було всього..смс куча..звінки...обзвони...і тд...Я пояснила що платити іх хотіння я не буду..Тільки на моіх умовах..Вже пройшло 7 місяціви..І тільки як 2 місяця батьки перестали мене чіпати.Говорят так прийшла смс на мене чи чоловіка...Вже звиклися...Змирилися...А там поживем побачимо...дайте ій час..все переварити.осмислити.Вона заспокоіться...Блок на входящі звінки..Або зміна номера...Те давіть на неі.. Не сваріться...Все пройде.

І в мене в кіпіші були.Поки я не провела батькам по вайберу консультацію з юристом..Шкода що до цього додумалася через місяць після розмови.Треба було раніше...А так шараги там такого ім наплели.....Вони заспокоілися що ім нічого не буде як і мені....максимум інн яке зноситься в суді....
Я своим тоже говорила про консультацию юриста, говорят, что слышать ни кого не хотят, что этим звонилкам законы не писаны, не хотят ждать пока насчитают большой долг.
У меня просрочка больше года и сегодня какая-то шарага достала всех (( я думала уже не будет такого наплыва как раньше. Но теперь уже сомневаюсь.
За это время тело кредита не предлагали?
 
Я своим тоже говорила про консультацию юриста, говорят, что слышать ни кого не хотят, что этим звонилкам законы не писаны, не хотят ждать пока насчитают большой долг.

За это время тело кредита не предлагали?
пройде час і їх попусте...дайте їм час....
 
Как это все пережить не знаю. Родители очень кипешуют , они у меня старой закалки, мама вообще говорила, что до утра не доживёт либо инсульт либо инфаркт схватит. Это больше накаляет.Самый большой сейчас у меня антистресс - это мои дети, если бы не они я не знаю что со мной бы было...
Вам и родителям терпения. Все нормализуется. Дайте им время. И может какой нибудь информации с юридической стороны.
Папа очень кипешной. Уже и трубку не берет, а звонки только накаляют обстановку, как заблокировать его чудо- Айфон ))) не знаю.
Попробуйте так
 

Вкладення

  • IMG_20210317_225043.jpg
    IMG_20210317_225043.jpg
    100.3 Кб · Перегляди: 36
Yb

Никогда не сдавайтесь!!! Все нормализуется, это все временно.
Ещё вхожу из завтрашнего дня снова в просрочки (мистер кеш) страшно, приходит мысля о пролонгации через день просрочка в манивео и кредит7((((
Yb

Никогда не сдавайтесь!!! Все нормализуется, это все временно.
Ми
Вам и родителям терпения. Все нормализуется. Дайте им время. И может какой нибудь информации с юридической стороны.

Попробуйте так
Спасибо, попробую обязательно
 
Ещё вхожу из завтрашнего дня снова в просрочки (мистер кеш) страшно, приходит мысля о пролонгации через день просрочка в манивео и кредит7((((

Ми

Спасибо, попробую обязательно
Тоже еще вхожу) Чуть-чуть осталось, но страх в основном в голове.
 
Я своим тоже говорила про консультацию юриста, говорят, что слышать ни кого не хотят, что этим звонилкам законы не писаны, не хотят ждать пока насчитают большой долг.

За это время тело кредита не предлагали?
Я сменила номер, психика не выдерживала всех этих звонков и смс. Так что я не знаю что они мне предлагали (((
 
Я сменила номер, психика не выдерживала всех этих звонков и смс. Так что я не знаю что они мне предлагали (((
Скажите пожалуйста, долго наяривает всем монефою? У меня уже нервный тик
 
Терор был очень сильный в первые месяца просрочки. Сейчас тоже звонят, родным но не так часто . Просрочка 1 год и 3 месяца
Тоже интересует этот вопрос?
Наверное хуже этих нет никого
Наверное хуже этих нет никого
 
Сьогодні Money4you обдзвонили сусідів по колишній адресі реєстрації....як з ними боротися?у когось можливо є досвід?
в мене обзвонили тупо всіх, навіть родичів тих з якими не спілкувалися.
поставили автододзвон сирена виє і говорить моє прізвище імя і суму боргу.
зараз шлють смс про акцію,не знаю чи ше комусь дзвонять....нервів добре потріпали
 
в мене обзвонили тупо всіх, навіть родичів тих з якими не спілкувалися.
поставили автододзвон сирена виє і говорить моє прізвище імя і суму боргу.
зараз шлють смс про акцію,не знаю чи ше комусь дзвонять....нервів добре потріпали
Багато прострочки?
 
Я оплатила їх. Нерви убиті повністю. Я б не платила аби батьки підтримали. Вони мене не розуміють, а кіпіші , брат також. Прийшлося з допомогою батьків оплатити. Але батьки не знають , що в мене ще є. Як почнуть телефонувати їм, то капець
 
Я оплатила їх. Нерви убиті повністю. Я б не платила аби батьки підтримали. Вони мене не розуміють, а кіпіші , брат також. Прийшлося з допомогою батьків оплатити. Але батьки не знають , що в мене ще є. Як почнуть телефонувати їм, то капець
Ну то швидше кажіть батькам самі,поки цього не зробили шараги!!
 
Назад
Угорі Унизу