• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you погрожують родичам

  • Автор теми Lizzzka
  • Дата початку
  • Відповіді 105
  • Перегляди 8K
Всім доброго дня у моєї мами позика в цих маніфою але зараз без роботи сплатити немає чим вони вже до брата дзвонили і навіть прислали смс такого плану чи мають права скидати такі смс родичам?
 

Вкладення

  • IMG-a607f6013cd868ece3bebb7c904235e9-V.jpg
    IMG-a607f6013cd868ece3bebb7c904235e9-V.jpg
    22.5 Кб · Перегляди: 110
Не мають права, але це одна із самих відбитих МФО. Тому будуть робити, що заманеться( і дзвонити, і писати до оточення. Можна написати скаргу в НБУ зі скріном, лишнім не буде
 
Не мають права, але це одна із самих відбитих МФО. Тому будуть робити, що заманеться( і дзвонити, і писати до оточення. Можна написати скаргу в НБУ зі скріном, лишнім не буде
А що вони взагаліть можуть зробити коли зараз таке становище та й платити немає чим
 
А що вони взагаліть можуть зробити коли зараз таке становище та й платити немає чим
Дзвонити, писати, турбувати оточення. Могут продати колекторам. Теоретично можуть подати в суд.
 
Всім доброго дня у моєї мами позика в цих маніфою але зараз без роботи сплатити немає чим вони вже до брата дзвонили і навіть прислали смс такого плану чи мають права скидати такі смс родичам?
я їм 1 копійку була винна, то розіслали всім...родичам...сусідам.вони такі ж відбиті, як і кредіт каса
 
Дзвонити, писати, турбувати оточення. Могут продати колекторам. Теоретично можуть подати в суд.
Я з ними вперше але така ситуація зараз не дуже з цими коштами що вони можуть відсудити якщо подадуть в суд?
 
Я з ними вперше але така ситуація зараз не дуже з цими коштами що вони можуть відсудити якщо подадуть в суд?
Якщо не захищатися с адвокатом, а ігнорити можуть присудити на виплату всі хотєлкі свої, ну і самі судові витрати
 
Скажіть будь ласка якщо адвокат напише скаргу на них вона діє?
 
Скажіть будь ласка якщо адвокат напише скаргу на них вона діє?
Юрист вам потрібен тільки для того, щоб захищатися в суді, або зносити ІНН. Скаргу можна написати в НБУ самостійно, там нічого важкого. Немає сенсу долучати юриста і витрачати гроші
 
Скажіть будь ласка якщо адвокат напише скаргу на них вона діє?
Ви меньше бігайте по адвокатах.Адвокат за вас кредити закривати не буде)
Почитайте теми на форумі.
Якщо хочете закрити ,то чекайте нормальних умов.Скаргу ви і самі можете написати.Відкиньте паніку,і включіть здоровий глузд.Ситуація уже сталась.Тепер не за мфо треба думати,а чи прокинешся зранку.
Будуть кошти,подзвоните їм і закриєте.
 
Ви меньше бігайте по адвокатах.Адвокат за вас кредити закривати не буде)
Почитайте теми на форумі.
Якщо хочете закрити ,то чекайте нормальних умов.Скаргу ви і самі можете написати.Відкиньте паніку,і включіть здоровий глузд.Ситуація уже сталась.Тепер не за мфо треба думати,а чи прокинешся зранку.
Будуть кошти,подзвоните їм і закриєте.
Скажіть будь ласка працюю на роботі в фінансовій компанії чи можуть мене звільнити з роботи якщо дізнаються що в мене є борги по МФО?
 
Скажіть будь ласка працюю на роботі в фінансовій компанії чи можуть мене звільнити з роботи якщо дізнаються що в мене є борги по МФО?
А це якось впливає на те як ви виконуєте свої обов'язки?
Інколи людей звільняють через те,що дзвінками достають начальників(але таким чином дзвінки їм не припиняються).
Якщо люди адекватні,то на такі дзвінки не звертають увагу.
Краще попередити оточення на роботі ,щоб всі включали ігнор і все.
 
А це якось впливає на те як ви виконуєте свої обов'язки?
Інколи людей звільняють через те,що дзвінками достають начальників(але таким чином дзвінки їм не припиняються).
Якщо люди адекватні,то на такі дзвінки не звертають увагу.
Краще попередити оточення на роботі ,щоб всі включали ігнор і все.
Діло в тому що я сама менеджер з кредитування саме начальство знає але вже от вище чи не будуть турбувати і самих працівників що тут працюють. Але як мені сказала моя начальниця підрозділу що якщо компанія моя дізнається то можуть звільнити як взагалі діяти в такій ситуації?
 
Діло в тому що я сама менеджер з кредитування саме начальство знає але вже от вище чи не будуть турбувати і самих працівників що тут працюють. Але як мені сказала моя начальниця підрозділу що якщо компанія моя дізнається то можуть звільнити як взагалі діяти в такій ситуації?
Якщо вам важлива ваша робота,тоді знаходити підхід до вашого керівництва.Можливо допоможе врегулювати з ними питання і ваша начальниця.
 
Діло в тому що я сама менеджер з кредитування саме начальство знає але вже от вище чи не будуть турбувати і самих працівників що тут працюють. Але як мені сказала моя начальниця підрозділу що якщо компанія моя дізнається то можуть звільнити як взагалі діяти в такій ситуації?
Ви працюєте в мфо?
 
Якщо вам важлива ваша робота,тоді знаходити підхід до вашого керівництва.Можливо допоможе врегулювати з ними питання і ваша начальниця.
Вже говорила нічого не вийшло
Ви працюєте в мфо?
Ні в кредитмаркеті
 
Назад
Угорі Унизу