• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you погрожують родичам

  • Автор теми Lizzzka
  • Дата початку
  • Відповіді 105
  • Перегляди 8K
Так кредити у мами чи у вас таки?)
І в мами і у мене
В нас цілий розділ є.

Які кредити видаєте?
І готівкові і на товар
Якщо чесно то трохи хвилююся щоб не дзвонили ні на роботу ні до родичів селище не велике почнуться слухи
 
Останнє редагування:
І в мами і у мене

І готівкові і на товар
Якщо чесно то трохи хвилююся щоб не дзвонили ні на роботу ні до родичів селище не велике почнуться слухи
Кредити брали до чи після працевлаштування на цю роботу?
 
Скажіть будь ласка працюю на роботі в фінансовій компанії чи можуть мене звільнити з роботи якщо дізнаються що в мене є борги по МФО?
А хто знає?)Дивлячись який ви співробітник.А від кредитів ніхто не застрахований,як і від усього))
Ну, рады приветствовать на форуме:)
Ось це момент)Історичний))?
 
Кредити брали до чи після працевлаштування на цю роботу?
Вже як на роботі була
Вже як на роботі була
Скажіть будь ласка а через який період МФО можуть зробити напис і заблокувати рахунки?
 
Останнє редагування:
Вже як на роботі бул
Ніхто вам напевно не скаже.
Але швидше за все якщо почнуть діставати безпосередньо начльство, то вам скажуть або щось вирішувати, або ж попросять.
Скажіть будь ласка а через який період МФО можуть зробити напис і заблокувати рахунки?
На це вам відповіли вище.
Я вам написав не про суми займів, а про суму, яку вони подадуть у виконавчому провадженні, якщо воно буде. І як правило, вони зазвичай в рази більші.
 
Ніхто вам напевно не скаже.
Але швидше за все якщо почнуть діставати безпосередньо начльство, то вам скажуть або щось вирішувати, або ж попросять.

На це вам відповіли вище.

Я вам написав не про суми займів, а про суму, яку вони подадуть у виконавчому провадженні, якщо воно буде. І як правило, вони зазвичай в рази більші.
Дякую
 
І в мами і у мене

І готівкові і на товар
Якщо чесно то трохи хвилююся щоб не дзвонили ні на роботу ні до родичів селище не велике почнуться слухи
великі суми у вас заборгованості?
 
Доброго ранку скажіть будь ласка чи є в когось контакти хорошого юриста на випадок якщо буде виконавче провадження?
 
Сейчас во время военного положения не делают надписи и не блокируют счета.
Але не блокують тільки там де окуповані території якщо я правильно зрозуміла закон а в Черкаській області не окуповано
 
Доброго ранку скажіть будь ласка чи є в когось контакти хорошого юриста на випадок якщо буде виконавче провадження?
Вам дуже рано думати за юриста.
Нотаріальні написи під забороною.
А в суд вони швидко не підуть.
Якщо взагалі підуть ( в мене під 4 роки протермінувань по купі шаражек і жодного судового позову ).
Час від часу перевіряйте себе на судовій владі щоб не було несподіванок. Або ж зареєструйтесь в електронному суді. І не переживайте, все владнається. Це все взагалі лишень тимчамові незручності, повірте.
 
Вам дуже рано думати за юриста.
Нотаріальні написи під забороною.
А в суд вони швидко не підуть.
Якщо взагалі підуть ( в мене під 4 роки протермінувань по купі шаражек і жодного судового позову ).
Час від часу перевіряйте себе на судовій владі щоб не було несподіванок. Або ж зареєструйтесь в електронному суді. І не переживайте, все владнається. Це все взагалі лишень тимчамові незручності, повірте.
Я вам дуже вдячна за консультацію скажіть будь ласка чи знаєте як написати скаргу на ці МФО знайшли навіть номер дитини де він не засвічений нігде а можете дати ссилку на електронний суд буду вам дуже вдячна
 
Назад
Угорі Унизу