• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you погрожують родичам

  • Автор теми Lizzzka
  • Дата початку
  • Відповіді 105
  • Перегляди 8K
Я вам дуже вдячна за консультацію скажіть будь ласка чи знаєте як написати скаргу на ці МФО знайшли навіть номер дитини де він не засвічений нігде
Цим мав б займатись НБУ.
На форумі пошукайте, є багато інформації. Сам ніколи цьго не робив ще з часів НКФУ. Бо вважаю це недієвим ... та й особисто мені непотрібним.
а можете дати ссилку на електронний суд буду вам дуже вдячна
id.court.gov.ua

Або поставте додаток їхній з Плей маркета. Він менш глючний ніж на ПК.
 
Останнє редагування модератором:
Я вам дуже вдячна за консультацію скажіть будь ласка чи знаєте як написати скаргу на ці МФО знайшли навіть номер дитини де він не засвічений нігде а можете дати ссилку на електронний суд буду вам дуже вдячна
Скільки у вас прострочка?
 
Скільки у вас прострочка?
З вересня місяця
Цим мав б займатись НБУ.
На форумі пошукайте, є багато інформації. Сам ніколи цьго не робив ще з часів НКФУ. Бо вважаю це недієвим ... та й особисто мені непотрібним.

id.court.gov.ua

Або поставте додаток їхній з Плей маркета. Він менш глючний ніж на ПК.
Дякую вам величезне
 
Я вам дуже вдячна за консультацію скажіть будь ласка чи знаєте як написати скаргу на ці МФО знайшли навіть номер дитини де він не засвічений нігде а можете дати ссилку на електронний суд буду вам дуже вдячна
Електронний суд для того, щоб моніторити себе. Скаргу можете залишити на сайті НБУ, там є вкладка "звернення громадян", там все дуже ясно розписано. Також, якщо дитину чіпають, я б і в кіберполіцію скаргу залишила. Також зайдіть на сайт до них і залиште
 
Електронний суд для того, щоб моніторити себе. Скаргу можете залишити на сайті НБУ, там є вкладка "звернення громадян", там все дуже ясно розписано. Також, якщо дитину чіпають, я б і в кіберполіцію скаргу залишила. Також зайдіть на сайт до них і залиште
Дуже вам дякую
 
НБУ уже давно регулятор деятельности МФО ,вроде должна быть горячая линия для жалоб на работу колекторов
 
Назад
Угорі Унизу