• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you угрожают

Сегодня дозвонились к Маме и угрожают что сообщат к ней на роботу о моих долгах. Что им можно сделать,как отомстить?
Сколько у вас просрочка?
Сколько у вас просрочка?
У меня около месяца,жду когда трэш начнется?
 
Всем привет, пришло сегодня такое на вайбер от некого Сергея , подозреваю что Money4you. ???
Кто у такое приходило, это в их сценарии, что делают?
Долго обзванивают и кого на самом деле?
 

Вкладення

  • Screenshot_20210929_105614_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_20210929_105614_com.viber.voip.jpg
    195.1 Кб · Перегляди: 168
  • Screenshot_20210929_110719_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_20210929_110719_com.viber.voip.jpg
    104.4 Кб · Перегляди: 170
Всем привет, пришло сегодня такое на вайбер от некого Сергея , подозреваю что Money4you. ???
Кто у такое приходило, это в их сценарии, что делают?
Долго обзванивают и кого на самом деле?
Они больные на всю голову. На смс не реагируйте, им по барабану берете вы трубку или нет. Найдут и обзвонят всех, включая работу
 
У этих п*ров хорошо только одно - в ЛК есть кнопка "Отказаться от услуг"
 
Ща узнаем шо за зверьки.
 
Всем привет, пришло сегодня такое на вайбер от некого Сергея , подозреваю что Money4you. ???
Кто у такое приходило, это в их сценарии, что делают?
Долго обзванивают и кого на самом деле?
Они у мня были. Всякую ерунду не слали, только звонками задалбывали всех кого можно. Если это Money4you, то обзванивают всех кого найдут. С сиреной любят доставать.
 
Всем привет, пришло сегодня такое на вайбер от некого Сергея , подозреваю что Money4you. ???
Кто у такое приходило, это в их сценарии, что делают?
Долго обзванивают и кого на самом деле?
Вот это чудо заблочило меня. Сразу... Аж обидно. И матом не обменялись толком. А жаль...
 
Они у мня были. Всякую ерунду не слали, только звонками задалбывали всех кого можно. Если это Money4you, то обзванивают всех кого найдут. С сиреной любят доставать.
Да есть такое, только страдают родители и их соседи(это по моей прописке)
НО НИКАК НЕ МОГУ ДОСТУЧАТЬСЯ ДО НИХ??????, ЧТО ВСЕМ НУЖНО ЖАЛОВАТЬСЯ КУДА ТОЛЬКО МОЖНО. А не мне?
Очень жалко родителей.
Воспринимают всё что говорят?‍♀️????
 
У меня сегодня муж решил трубку взять у этих. Развлекался.
Что узнал. Звонил ему "Ваня". Я теперь вообще Петр Иванович (сама в шоке).
Муж в процессе общения не удержался, матом на Ваню наехал. В маршрутке. Извинился перед людьми.
Но неожиданно получил поддержку от бабульки 80 с лишним лет.
Вердикт бабки - "Пи....сы". Да, ей тоже звонят по хрен знает чьим кредитам.
В общем, забавно вышло.
 
У меня на 3 дней начали звонить отцу и дяде( и его номера у меня нет), тип что я не отвечаю им не плачу, но при єтом я почти на все звонки отвечала, а они молчали 30 секунд и я кидала трубу
 
У меня на 3 дней начали звонить отцу и дяде( и его номера у меня нет), тип что я не отвечаю им не плачу, но при єтом я почти на все звонки отвечала, а они молчали 30 секунд и я кидала трубу
Те що Ви відповідаєте на дзвінки, ніяк не вплине на обзвін третіх осіб. Тому змініть номер або встановіть антиспам і не спілкуйтеся з ними.
 
Те що Ви відповідаєте на дзвінки, ніяк не вплине на обзвін третіх осіб. Тому змініть номер або встановіть антиспам і не спілкуйтеся з ними.
діло в тому, що вони сказали що я не відповідала, коли це було не так)
 
что я вам скажу, были эти гаденыши у меня 1,5 года назад, и смотрю, что методы у них не изменились. у меня они звонили по прописке, соседям и ночью, и днем, с их сиреной; жалоба на урядову и потом участковый угомонил их ненадолго, потом договор продали- кому не знаю, у меня много мфо
 
что я вам скажу, были эти гаденыши у меня 1,5 года назад, и смотрю, что методы у них не изменились. у меня они звонили по прописке, соседям и ночью, и днем, с их сиреной; жалоба на урядову и потом участковый угомонил их ненадолго, потом договор продали- кому не знаю, у меня много мфо
В мене сьогодні просрочка по цій ш. Чого чекати. Прийшла смс.
 
Ну а Ви як думали? Дзвонитимуть тільки тим, кого вказали контактним номером? В моєму випадку дзвонили і писали всім. І родичам і всім на роботі. Нічого, треба просто пережити.
Поліція і НБУ не допоможуть. Відповідь від НБУ
Окремо, щодо питань, які стосується дзвінків, ТОВ «МАНІФОЮ» повідомило, що з метою з’ясування обставин, що склалися (ймовірного виникнення форс-мажорних обставин), та уникнення будь-яких додаткових Ваших витрат, пов’язаних з виконанням Договору, а також на законній підставі необхідності здійснення захисту своїх порушених прав та інтересів, було вимушене звернутися до третіх осіб, пов’язаних з Вами родинними та особистими зв’язками, на що Вами було надано дозвіл.
Крім того, товариство зауважило, що відповідно до умов укладеного ДоговоруВамипогоджено,щотовариствомаєправо:звертатисьза інформацією про Ваш фінансовий стан до третіх осіб, які пов’язані з Вами родинними, особистими, діловими, професійними або іншими стосунками у Вашому соціальному бутті; з метою захисту своїх законних прав та інтересів звертатись до будь-яких третіх осіб з інформаційними повідомленнями щодо правовідносин за укладеним Договором, а також отримувати від таких осіб будь-яку інформацію щодо Вас з метою врегулювання заборгованості, у тому числі сприяння виконанню Вами взятих на себе зобов’язань за Договором.
При цьому товариство стверджує, що здійснювало виключно інформування щодо наявності заборгованості, жодним чином не застосовувало погроз, не вимагало погашення заборгованості від третіх осіб та не розголошувало Ваші персональні дані.
Тей саме мені НБУ відписало, їм всеоівно на нас, моніфою тож атакувало всю родину, всіх сусідів тих людей яких я даже незнаю й то найшли, але нічого пережила зараз уже 6 місяців пішов прострочкам, самі дибіли буду платити в остальню чергу.
 
Назад
Угорі Унизу