• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мошенница желает познакомиться

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Можно к вам на курсы?мне очень непомешает
Не знаю, як там в Ослика ИА , але осьо вам мінікурс з використання аргументу "киянка":
1. Зайти в перший-ліпший будмагаз
2. Вибрати киянку , керуючись власними уподобаннями і фізможливостями до застосування (обов'язково взяти в руку і зробити з десяток другий пробних махів. Рука не змучується? Вітаю, ця киянка вам підходить)))
3. Оплатити вартість киянки (є ризиковіший варіант , просто спробувати її скомуніздити. Плюси, можна отримати киянку на халяву, а також можна одразу перевірити дієвість аргументу "киянка". Мінуси, ви все-таки в буд магазі, а там крім аргументу "киянка", є й більш вагомі аргументи, і продавець може вміти їх застосовувати))))
4. Носити з собою аргумент "киянка", для застосування , у випадку закінчення інших аргументів, або їх недостатньої дієвості.
5. Якщо аргумент "киянка" був застосований понад міру (неважливо, умисно чи випадково), писати мені, бо у мене об'ємний досвід з викопування/закопування ям різного розміру, або використати спосіб уникнення неприємностей під кодовою назвою "лопата".
Користуйтесь на здоров'я. Споживайте відповідально))))
 
Не знаю, як там в Ослика ИА , але осьо вам мінікурс з використання аргументу "киянка":
1. Зайти в перший-ліпший будмагаз
2. Вибрати киянку , керуючись власними уподобаннями і фізможливостями до застосування (обов'язково взяти в руку і зробити з десяток другий пробних махів. Рука не змучується? Вітаю, ця киянка вам підходить)))
3. Оплатити вартість киянки (є ризиковіший варіант , просто спробувати її скомуніздити. Плюси, можна отримати киянку на халяву, а також можна одразу перевірити дієвість аргументу "киянка". Мінуси, ви все-таки в буд магазі, а там крім аргументу "киянка", є й більш вагомі аргументи, і продавець може вміти їх застосовувати))))
4. Носити з собою аргумент "киянка", для застосування , у випадку закінчення інших аргументів, або їх недостатньої дієвості.
5. Якщо аргумент "киянка" був застосований понад міру (неважливо, умисно чи випадково), писати мені, бо у мене об'ємний досвід з викопування/закопування ям різного розміру, або використати спосіб уникнення неприємностей під кодовою назвою "лопата".
Користуйтесь на здоров'я. Споживайте відповідально))))
Есть. Нескромнвопрос ,сколько стоит Ваши услуги?
 
Есть. Нескромнвопрос ,сколько стоит Ваши услуги?
Вам, як учаснику форуму , буде знижка))) а по прайсу:
Викопати куб землі 200грн
Закидати його назад в яму 150грн
Перевезти в інше місце 150грн.
Додаткові умови обговорюється окремо))))
 
Мне подходит,Ваши контакты записал,в ближайшее время выйду на связь
 
Мне подходит,Ваши контакты записал,в ближайшее время выйду на связь
Мене дуже тішить перспектива заробітку, але все ж не радив би надто часто перегнати з використовуванням аргументу "киянка"))
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу