• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мошенники потребовали расписку и фото паспорта для выдачи кредита

  • Автор теми Lilu1986
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 3K

Lilu1986

Форумчанин
Реєстрація
26 Гру 2020
Дописи
27
Реакції
4
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lilu1986 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто з ними мав справу,напишіть
 

Вкладення

  • Screenshot_20211118-122944_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211118-122944_Samsung Internet.jpg
    36.3 Кб · Перегляди: 202
Хто з ними мав справу,напишіть
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
 
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
Развод это, не ведитесь.
 
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
Давайте я вам активирую за 1000грн. :dash1: Господи люди до сих пор ведуться на это...
 
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
Вас разводят на бабло. Никто вам деньги не даст, а вот вашу расписку могут использовать для того, что вы взяли в долг, но ничего не отдаете.
 
Давайте я вам активирую за 1000грн. :dash1: Господи люди до сих пор ведуться на это...
Так він не казав зразу а коли типу скинув гроші тоді адмін це написала
Вас разводят на бабло. Никто вам деньги не даст, а вот вашу расписку могут использовать для того, что вы взяли в долг, но ничего не отдаете.
Як правильно поступити?
 
Так він не казав зразу а коли типу скинув гроші тоді адмін це написала
Ничего не платите. Вам никто денег не даст. Погодите, вы пытаетесь взять частный займ на погашение МФО? Астанавитесь!
 
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
сами хорошенько поразмыслите .... и еще перед тем как отправлять свои данные могли бы и на форум зайти и спросить....
 
Вы не на том форуме интересуетесь...

Ну а если по теме, то злоумышленники могут создавать сайты, предназначенные якобы для хранения криптовалют, для того, чтобы туда пересылали средства, ну и т. п. Как только там нормальная сумма появляется, та, которая покрывает расходы на создание и администрирования сайта, регистрацию оффшорочки, и т. д., и т. п., то средства злоумышленники присваивают, а жаловаться можно разве что в "Спортлото". Как бы там ни было, схема с API https://block.io/ уже много раз описывалась, а сколько всего не публиковалось в открытом доступе можно только догадываться.

Як правильно поступити?

Сколько Вам лет?
 
Вы не на том форуме интересуетесь...

Ну а если по теме, то злоумышленники могут создавать сайты, предназначенные якобы для хранения криптовалют, для того, чтобы туда пересылали средства, ну и т. п. Как только там нормальная сумма появляется, та, которая покрывает расходы на создание и администрирования сайта, регистрацию оффшорочки, и т. д., и т. п., то средства злоумышленники присваивают, а жаловаться можно разве что в "Спортлото". Как бы там ни было, схема с API https://block.io/ уже много раз описывалась, а сколько всего не публиковалось в открытом доступе можно только догадываться.



Сколько Вам лет?
35
зачем данными светите я удаляю с вашего позволения
Ок
 
Lilu1986, ви цілий рік пролонгуєте?? Бо, інакше, навіщо вам шукати приватного інвестора)))
в мене нема слів...
 
Назад
Угорі Унизу