• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мошенники потребовали расписку и фото паспорта для выдачи кредита

  • Автор теми Lilu1986
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 3K
через пол-годика мониторьте реестры на предмет вп по кредитам, которые вы не брали.
Там тільки перше фото і прописка
Вони мене тільки що блоканули
Вони мене тільки що блоканули
Lilu1986, ви цілий рік пролонгуєте?? Бо, інакше, навіщо вам шукати приватного інвестора)))
в мене нема слів...
Я нічого не пролонгую
 
:facepalm:
Всего один вопрос, а вы поинтересовались как вы будете эти самые "деньги" обналичивать с этого недо сайта, даже в случаи успеха.
Так,там є віртуальні карти з яких типу можна перевести на свою)
 
Дивіться щоб на вас кредитів не набрали, нащо було скидати ці всі документи?
А я откуда знаю, зачем ТС публиковала документы?)
Так,там є віртуальні карти з яких типу можна перевести на свою)
Это классический развод. Перестаньте пролонгировать
 
Божечки :труселя: сто раз был прав товарищ Мавроди, л0х не мамонт((
 
Предлагаю свои услуги в виде частного инвестора. Документов мне не надо. Фото тоже. Я всё о Вас узнаю из сети по переводу денег. Что бы я всё смог надо перевести мне 7800. Сумму дам любую.

Если что, то это ирония...
 
Может человек работает там ,и рекламку решил кидануть сюда)) А вдруг побежим и туда ,что нам тут сидящим терять)
 
Я нічого не пролонгую,я пояснюю
То навіщо шукаєте гроші, ще й через незрозумілі сайти??
Невже за рік перебування на форумі ви не зрозуміли, що такі ,,інвестори" - це лохотрон??
 
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
Мда
Ага, человеку говорят, что это развод, а он про виртуальные карты рассказывает
Застав дурного поклони бити - лоба розіб'є
Ну реклама так себе. Я напишу, при желании, лучше)
Я то думаю чому він так яро про віртуальні картки розказує....
 
Останнє редагування:
Кароче чувак один готовий був позичити 50тис під 5.5% на 48 місз щомісячно оплатою 1262грн.Я вислала фото паспорта і типу розписку.Але на цьому сайті треба зареєстпуватись і він на рахунок висилає мені гроші,після чого щоб активувати вірт.карту треба внести 2300грн,щоб активувати карту.
Было уже на форуме подобное. Будет якобы отправка денег, но вы их не получите, при этом будут поступать угрозы о написании заявления в полицию, прокуратуру, Президенту и т.д.
Я вислала фото паспорта і типу розписку.
Никогда так не делайте впредь!
 
Было уже на форуме подобное. Будет якобы отправка денег, но вы их не получите, при этом будут поступать угрозы о написании заявления в полицию, прокуратуру, Президенту и т.д.

Никогда так не делайте впредь!
Это развод похожый как на олх , дадут форму где нужно указать карту с cvv и типа переведут деньги ,только по факту с "лoxа" карты снимут деньги . Старый и тупой развод ...
 
Назад
Угорі Унизу