• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Можливо є військові які воюють з монеткою?

  • Автор теми Кейт
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 3K

Кейт

Форумчанин
Реєстрація
24 Лис 2019
Дописи
290
Реакції
337
Бали
2,725
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Кейт не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Загалом відправила доки що я військова,отримали вони їх на юридичну адресу і повеслась душа у рай,автопрозвон,погрози що робити далі незнаю,ступор,відправила скаргу в НБУ поки нічого
 
Кейт, а яку ціль Ви прислідували? Коли їм доки відправляли.
Тобто яку ціль?перерахунок сплачених відсотків які перевисили 3 тіла кредиту згідно ч15ст 14 ЗУ
Кейт, а яку ціль Ви прислідували? Коли їм доки відправляли.
Ви теж військовий?
 
Тобто яку ціль?перерахунок сплачених відсотків які перевисили 3 тіла кредиту згідно ч15ст 14 ЗУ

Ви теж військовий?
Я слава богу вже ні. Тим зільопухам що на тому кінці по моєму пофігу хто Ви. Чи військовий чи слесарь. Їм аби на премію назвонити.
 
Я слава богу вже ні. Тим зільопухам що на тому кінці по моєму пофігу хто Ви. Чи військовий чи слесарь. Їм аби на премію назвонити.
ну проблеми в мене тільки з кредит кассою,кредит плюс та монеткою,інші 24 мфо по формі 5 закрила норм,4 навіть всі лонгації повернули
 
В монетке работают умственно отсталые деградаты. Договорится с ними не реально. Я на них забил, уже 10 месяц просрочки. Пусть идут найух.
 
Загалом відправила доки що я військова,отримали вони їх на юридичну адресу і повеслась душа у рай,автопрозвон,погрози що робити далі незнаю,ступор,відправила скаргу в НБУ поки нічого
Возьмите на работе АК - 47 и сходите к ним в офис. Думаю, пару рожков хватит для закрытия кредита.
:vinsent::hunter:
 
Сужусь с этими деграданами , пофиг им шо военный
 
Загалом відправила доки що я військова,отримали вони їх на юридичну адресу і повеслась душа у рай,автопрозвон,погрози що робити далі незнаю,ступор,відправила скаргу в НБУ поки нічого
Здравствуйте, Вы решили данный вопрос?
 
Суду тоже пофик к сожалению. Говорят, типа не мобилизирован вот и не действует на тебя этот ЗУ
 
Суду тоже пофик к сожалению. Говорят, типа не мобилизирован вот и не действует на тебя этот ЗУ
Це вам конкретно судя таку хрень сказав ? Ви з Юрістами ? Адвокатами ? зі Священиками ? с ким в суд ходили ?
 
Суд по монетке , первая инстанция проиграна, пытаюсь повторно аппеляцию подать, так как пытался не платить судебный сбор ( военные освобождены от уплаты) но суд решил иначе. Сейчас с адвокатом работаю.
 
Суд по монетке , первая инстанция проиграна, пытаюсь повторно аппеляцию подать, так как пытался не платить судебный сбор ( военные освобождены от уплаты) но суд решил иначе. Сейчас с адвокатом работаю.
Почему первая инстанция проиграна?И как это связано .. Мобилизованный или нет.
 
Что примечательно, они сделали перед этим исп надпись, я подал в суд о признании не действительной, суд в процессе. А они позже подают в суд на взыскания долга... вот и получается два суда по одному долгу.
 
Что примечательно, они сделали перед этим исп надпись, я подал в суд о признании не действительной, суд в процессе. А они позже подают в суд на взыскания долга... вот и получается два суда по одному долгу.
Ихняя обычная практика. Хотя в суд как правило подавали после того как проигрывали по ИНН а не в параллель.
 
Це вам конкретно судя таку хрень сказав ? Ви з Юрістами ? Адвокатами ? зі Священиками ? с ким в суд ходили ?
Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

почему хрень?)))
Что примечательно, они сделали перед этим исп надпись, я подал в суд о признании не действительной, суд в процессе. А они позже подают в суд на взыскания долга... вот и получается два суда по одному долгу.
ну так и пишите, в отзыве, на иск по взысканию долга, что у вас получится двойное взыскание))
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу