• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Можно требовать за тело или в суд их посылать?

Мне сегодня прислали смс, с предложением реструктуризации... Качай Грошы. Пролонгацыями тело давно покрыто. Брала у них 4000,хотят 15000...
Посоветуйте,что ответить, когда нет возможности вообще платить...
Можно требовать за тело или в суд их посылать?
Оплатите вы тело,а они ещё высосут))
 
Мактум Норсафи, доброго дня ) дякую, що запитуєте. Справу за моєю участю закрили, але жінці, всеодно телефонують та погрожують. Їй пояснили, що я на неї кредиту не брала , а її дані, очевидно, злив банк цій компанії. Вона чомусь впевнена, що її дані дала я, навіть секретне слово у банку. Поліція ніяких дій не зробила, лише надіслала відписку. По моїй заяві відповіли, що кримінального порушення немає, потрібно звертатися в суд. Все стандартно та очевидно. На даний момент вирішила питання з 3 компаніями, закрила їх. Ті, що дуже набридали з мінімальними втратами, а не їх космічними відстоками. Далі чекаю, пишу в нацком на перевірку договорів. Інших ігнорую. Зі всіма одночасно, на жаль, не можу вирішити питання.
Жалко денег не хватает, а то всем бы заплатили...?))
 
Проще через суд выплатить,там хоть знаешь что закроешь эту нору крыс)
Ну это только в том случае если они подадут в суд и будут проиграны все суды, но это надо постараться, зато сумма будет установлена чёткая, а не их вечный счётчик...
 
Bolt, я б звісно хотіла щоб вони всі зникли з мого життя , але-але...прийдеться жити з ними, їхніми дзвінками. Закрила тих , що дуже турбували посторонніх людей. Що тут казати, надавили на мене. Трималася 2 місяці. До знайомої дуже часто дзвонили , писали , погрожували. Я сказала що це шахраї, спочатку вірила, потім пішла в банк і взяла виписку моєї кредитної історії. Подзвонила до моїх родичів влаштувала скандал, навіщо я впутала її в це, взяла її поручителем. Я раніше писала в цю компанію, щодо врегулювання заборгованості з дисконтом, вони погодилися на закриття тіло+%до прострочення. Знаю, що я слабкодуха, знаю, дурна. Ніби тримаюся , але іноді дуже накриває від чергової хвилі дзвінків до постронніх людей. Знову ж таки , рідні мене не дуже підтримують, вони не розділяють мою позицію, щоб не платити нічого. Їх злить що до них постійно дзвонять, навіть вночі. Дякувати Богу, що хоч з ними не спілкуються , хіба іноді випадково візьмуть трубку.
 
Bolt, я б звісно хотіла щоб вони всі зникли з мого життя , але-але...прийдеться жити з ними, їхніми дзвінками. Закрила тих , що дуже турбували посторонніх людей. Що тут казати, надавили на мене. Трималася 2 місяці. До знайомої дуже часто дзвонили , писали , погрожували. Я сказала що це шахраї, спочатку вірила, потім пішла в банк і взяла виписку моєї кредитної історії. Подзвонила до моїх родичів влаштувала скандал, навіщо я впутала її в це, взяла її поручителем. Я раніше писала в цю компанію, щодо врегулювання заборгованості з дисконтом, вони погодилися на закриття тіло+%до прострочення. Знаю, що я слабкодуха, знаю, дурна. Ніби тримаюся , але іноді дуже накриває від чергової хвилі дзвінків до постронніх людей. Знову ж таки , рідні мене не дуже підтримують, вони не розділяють мою позицію, щоб не платити нічого. Їх злить що до них постійно дзвонять, навіть вночі. Дякувати Богу, що хоч з ними не спілкуються , хіба іноді випадково візьмуть трубку.
Надо просто абстрагироваться от всего этого... Пусть звонят кому хотят, тем более, что это посторонние люди и это значит их проблемы... А у Вас проблемы с родственниками просто латентные и Вы хорошо что о них теперь узнали...
 
Bolt, стараюся, але вічно запитують чи вирішила питання з МФО. Ех, спокій мені тільки сниться...допомоги від рідних мало, хоча б моральної. Чоловік влаштовує скандали, що я загнала сім’ю в борги. Це так, але повернути час я не можу , це моя помилка, буду мати урок на все життя. Якщо з МФО можна бути «сніжинкою», то постороннім людям яким винні, потрібно віддати, чоловік сказав вирішувати самій проблеми. Зараз , на жаль, працювати не можу, маленька дитина, яку залишити ні з ким((
 
Смотрите аккуратнее, я с качайгроши за тело закрылся, а они меня продали, теперь довира и гарантия того адалбует, гарантийку требуйте!!!
 
Смотрите аккуратнее, я с качайгроши за тело закрылся, а они меня продали, теперь довира и гарантия того адалбует, гарантийку требуйте!!!
Вот! Вот! Вот! Это то о чём я всегда и говорю!!! Не надо платить им ничего, а то многие так влюблены в тело, так любят тело платить несмотря на то что уже несколько раз его выплатили, тут и гарантийка не поможет...
 
Вот! Вот! Вот! Это то о чём я всегда и говорю!!! Не надо платить им ничего, а то многие так влюблены в тело, так любят тело платить несмотря на то что уже несколько раз его выплатили, тут и гарантийка не поможет...
Ну блин всё равно хочется избавиться от них, тут и попадаешься!!!
 
Ну блин всё равно хочется избавиться от них, тут и попадаешься!!!
Вот именно... Так на это они и рассчитывают тоже... Они ждут когда человек сам наделает глупостей... А он наделает в массе своей...))
 
Назад
Угорі Унизу