• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MyCredit Mycredit чи закривав хтось за тіло,та за скільки часу запропонували?

  • Автор теми Chelovekk
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 835

Chelovekk

Форумчанин
Реєстрація
14 Гру 2023
Дописи
39
Реакції
6
Бали
8
UAH
18.00
Ваш пол
Мужской
Chelovekk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хотів би запитати чи закривав хтось Mycredit за тіло?У мене у них 16000 тіло,4 день прострочення
 
Хотів би запитати чи закривав хтось Mycredit за тіло?У мене у них 16000 тіло,4 день прострочення
My credit йде на поступки, можна домовитись,закрила за тіло на три платежі розбили.
Вчиться користуватись пошуком на форумі.
 
Хотів би запитати чи закривав хтось Mycredit за тіло?У мене у них 16000 тіло,4 день прострочення
Пропонують тіло постійно, 2 роки просрочки... але 20 одним платежем не можу, а розбити не хочуть...
 
Хотів би запитати чи закривав хтось Mycredit за тіло?У мене у них 16000 тіло,4 день прострочення
Пропонують.Але точно не 4 день)
Спочатку запропонують реструктуризацію,а згодом і за тіло.
МФО не з самих поганих.Принаймні були до сьогодні.
 
Пропонують.Але точно не 4 день)
Спочатку запропонують реструктуризацію,а згодом і за тіло.
МФО не з самих поганих.Принаймні були до сьогодні.
Мені написали про можливість переуступки боргу якійсь конторі на сьомий день. Реструктуризацію не пропонували)))) Що ще раз доводить, що у кожному випадку - індивідуальний підхід...)
 
Мені написали про можливість переуступки боргу якійсь конторі на сьомий день. Реструктуризацію не пропонували)))) Що ще раз доводить, що у кожному випадку - індивідуальний підхід...)
Тебе тоже предложат) мне через две недели предложили.
 
Поглядим)))) Из всех МФО мне пока только Смарты прощают по 200 грн периодичностью раз в четыре дня)))
Так они с 5к насчитают около 10 и предложат)) как то так. А перед или после свои зонилкам из борг солюшн как-то так вроде называется передают на взаимодействие)))
 
Так они с 5к насчитают около 10 и предложат)) как то так. А перед или после свои зонилкам из борг солюшн как-то так вроде называется передают на взаимодействие)))
У меня у них взято 12к))) По акции) Убрали акцию, насчитали 16к с чем-то))))
 
Пропонували в свій час і реструктуризацію всієї суми,і тіло одним платежем. Протермінування було десь біля року. А потім в тиху спихнули ЄАПБ...
 
ІМХО, якщо оцінювати різні сорти лайна, то май кредіт майже не смердить. Ще за часів колєкторського бєспрєдєла вони були найбульш адекватними.
 
Хотів би запитати чи закривав хтось Mycredit за тіло?У мене у них 16000 тіло,4 день прострочення
Тело предлагают спустя год просрочки или два платежа. Но тело большое))) Реструктуризацию думаю плпросить, но там уже запросят со всеми проц.
 
Назад
Угорі Унизу