• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MyCredit делает ИНН? И кто договорился за тело кредита, Вы сами писали им?

  • Автор теми Positiv
  • Дата початку
  • Відповіді 55
  • Перегляди 4K
Делают инн. Мне вот в сентябре сделали. Все ещё сношу с адвокатом с сайта. С 8 хотят 24).
 
Я вот иногда думаю, может позвонить им написать,мол:"Простите засранку. Я всё верну". Но, понимаю, сколько им денег вбабахала...никто меня умной не назовет
 
Подскажите, пожалуйста, процедуру как сносится ИНН?
Сейчас Инн под запретом окончательно. Надпись нотариуса итак была в не закона изначально, если договор займа не заверен нотариусом. По этому, не переживайте
 
Сейчас Инн под запретом окончательно. Надпись нотариуса итак была в не закона изначально, если договор займа не заверен нотариусом. По этому, не переживайте
Спасибо большое за Вам за ответ
 
Сейчас Инн под запретом окончательно. Надпись нотариуса итак была в не закона изначально, если договор займа не заверен нотариусом. По этому, не переживайте
Доброго дня. Тобто, на період дії воєнного стану приватні виконавці не мають права і ніяк не можуть заблокувати, наприклад, зарплатну картку, я правильно розумію?
 
Поясніть будь ласка, що таке ИНН
Виконавчий напис нотаріуса. На підставі нього відкривається ВП- виконавче провадження. Далі арешт рахунків,арешт майна,відрахування з зарплати і т.д. На час війни це все заборонено. Поки що
 
Виконавчий напис нотаріуса. На підставі нього відкривається ВП- виконавче провадження. Далі арешт рахунків,арешт майна,відрахування з зарплати і т.д. На час війни це все заборонено. Поки що
Зрозуміло
Дякую Вам
 
Если ИНН делали, на каком сроке просрочки?
И за тело тоже через сколько предлагали закрыть?
Пройшов рік ,продали профіт капітал,запропонували реструктуризацію боргу тіло розбили на три міс
 
Назад
Угорі Унизу