• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Mycredit призупинив видачу кредитів і нарахування відсотків на період воєнного стану

  • Автор теми Hellowin
  • Дата початку
  • Відповіді 40
  • Перегляди 4K
Доброго вечора! Слава Україні!
Може є в когось така ситуація як і в мене.... Сьогодні дата сплати, підписала угоду по пролонгації, а платіж не проходить, вже котру годину пробую, перерахування відсотків мені не підходить, тоді я ніколи їм той кредит не поверну ? і списання з карти вже перерахованого кредиту мені не підходить...
 
Доброго вечора! Слава Україні!
Може є в когось така ситуація як і в мене.... Сьогодні дата сплати, підписала угоду по пролонгації, а платіж не проходить, вже котру годину пробую, перерахування відсотків мені не підходить, тоді я ніколи їм той кредит не поверну ? і списання з карти вже перерахованого кредиту мені не підходить...
вони зупинили нарахування усіх відсотків, штрафних санкцій і т.д
 
раджу тим хто планує закривати кредит в цій конторі, то закривати одразу повною сумою, бо коли я почав закривати частково, мені влупили відсотки, в чаті сказали що виправлять, але пройшло 3 дні і вісотки все рівно залишились
 
раджу тим хто планує закривати кредит в цій конторі, то закривати одразу повною сумою, бо коли я почав закривати частково, мені влупили відсотки, в чаті сказали що виправлять, але пройшло 3 дні і відсотки все рівно лишились
Я так і планую з ними зробити
якщо закривати то всю суму
 
Сьогодні викинули на сайт:

Чому мій кредит прострочено. Як анулювати відсотки та закрити кредит?
Друзі, ранок 24 лютого 2022 року закарбувався в пам’яті мільйонів людей початком підлої та підступної війни. Чимало наших земляків були змушені покинути свої домівки, рятуючи життя. Ми втратили роботу, сон, почуття безпеки, але не скорилися.

Що відбулося з позиками?​

Держава, щоб захистити своїх громадян, ухвалила Закон України № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" (далі — Закон).

Відповідно до нього, були змінені правила роботи для фінансових установ, що надають послуги з кредитування. Вони діятимуть на період військового стану та в 30-денний строк із дня його припинення.

Основні нововведення:​

  • На час дії воєнного стану та в тридцятиденний строк після дня його припинення споживачеві не нараховуються штрафи та пеня.
  • У цей період кредитор не може збільшувати процентну ставку за користування кредитом.

Важливо:​

  • Нові правила не передбачають скасування відсотків за користування кредитними коштами. Таке нарахування є правомірним з боку кредитора та залишається на його розсуд.
  • Нові правила також не зобов'язують кредиторів надавати клієнтам так званих “кредитних канікул”, під якими у будь-якому разі розуміється не прощення боргу, а лише відтермінування його оплати.

Як працюватиме MyCredit?​

Компанія MyCredit пішла назустріч своїм клієнтам. І з 24 лютого ми зупинили нарахування відсотків по усім позикам.

Проте, ми розуміємо, що знищення української економіки є стратегічною метою ворога. Тому зараз потрібно зробити все для того, щоб йому це не вдалося. Таким чином, 28 березня ми починаємо працювати. На те, щоб змінити програмні налаштування, нам знадобиться час. Отже, усім нашим клієнтам система надішле повідомлення про те, що борг прострочений.

Протягом двох місяців, із 24 лютого по 24 квітня 2022 року включно відсотки по кредитам ми нараховувати не будемо. Та вже з 25 квітня 2022 року ми відновимо нарахування відповідно до умов договору між нами та клієнтом, дотримуючись законодавчих обмежень. Щоб запобігти цьому, рекомендуємо сплатити кредити до 24 квітня 2022 року.

Пролонгація для цих позик не є можливою. Проте ми залишаємо можливість реструктуризації боргу. Вона стане доступною з десятого дня просрочки.

Як анулювати відсотки та сплатити кредит?​

Із власного досвіду знаємо, у якому скрутному становищі зараз опинилася кожна українська родина. Тому наш прибуток (відсотки по кредитам) ми хочемо спрямувати адресно — кожному з вас. Сплачуйте тіло позики, а відсотки ми спишемо. Якщо ж у вас є можливість сплатити і відсотки також, будемо вдячні. Ці кошти в повному обсязі спрямуємо на рахунок Міністерства Соціальної політики та рахунок ЗСУ. Вони підуть на гуманітарні цілі та допомогу ЗСУ.

Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):​

  • Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
  • Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
  • Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:​

  • Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Акція діє до 24.04.2022 року включно. Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.

Дуже просимо Вас знайти можливість і розрахуватися по кредитам.

 
Стоит заметить, что они, похоже единственные, адекватные из МФО
 
Стоит заметить, что они, похоже единственные, адекватные из МФО
Позвольте с Вами не согласиться. Они обещали не начислять проценты во время военного времени, а теперь что-то мандят про экономику и ставят ультиматум оплатить кредит, ну хоть на пол шишечки))) иначе начнут начислять. Такая же гниль как и остальные, у многих людей нету работы, даже если есть, то цены на продукты выросли в полтора-два раза.
 
Позвольте с Вами не согласиться. Они обещали не начислять проценты во время военного времени, а теперь что-то мандят про экономику и ставят ультиматум оплатить кредит, ну хоть на пол шишечки))) иначе начнут начислять. Такая же гниль как и остальные, у многих людей нету работы, даже если есть, то цены на продукты выросли в полтора-два раза.
На рахунок цін не згодний,все залежить від конкретного торгаша,в нас ціни +- на тому ж рівні що і були,тільки по деяким категоріям ріст до 20відсотків(де є труднощі з логістикою),а от люди виїжали з києва то казали що біля них торгаші озвіріли до 100грн за кіло цукру/солі
 
На рахунок цін не згодний,все залежить від конкретного торгаша,в нас ціни +- на тому ж рівні що і були,тільки по деяким категоріям ріст до 20відсотків(де є труднощі з логістикою),а от люди виїжали з києва то казали що біля них торгаші озвіріли до 100грн за кіло цукру/солі
У нас в большом городе в супермаркетах каша, мясо в два раза дороже, яйца, сахар - в полтора раза. Рынков в части города уже физически нет, а там где есть - не работают..
Возможно, там где нету военных действий - лучше.
Но все равно у меня этих крыс назвать адекватными язык не повернется, адекватные не насчитывали бы проценты.
 
У нас в большом городе в супермаркетах каша, мясо в два раза дороже, яйца, сахар - в полтора раза. Рынков в части города уже физически нет, а там где есть - не работают..
Возможно, там где нету военных действий - лучше.
Но все равно у меня этих крыс назвать адекватными язык не повернется, адекватные не насчитывали бы проценты.
В основному все зараз росте через проблеми з логістикою,але падлюки можуть безкарно піднімати ціни і на те що було в запасах прикриваючись теперішніми проблемами,та і думаю що особливо цинічні все ще можуть тримати штучний дефіцит деяких категорій як це було раніше
 
Позвольте с Вами не согласиться. Они обещали не начислять проценты во время военного времени, а теперь что-то мандят про экономику и ставят ультиматум оплатить кредит, ну хоть на пол шишечки))) иначе начнут начислять. Такая же гниль как и остальные, у многих людей нету работы, даже если есть, то цены на продукты выросли в полтора-два раза.
Стандартная политика. Осмелюсь заметить, под "адекватностью" подразумевалось то, что они одни из первых готовы идти на уступки в виде реструктуризации или списания до тела. И так же не стоит забывать, что звонари будут на говно изводиться с целью заработать пару сотен, что не всегда соответствует политике компании
 
Кросспостинг
Стандартная политика. Осмелюсь заметить, под "адекватностью" подразумевалось то, что они одни из первых готовы идти на уступки в виде реструктуризации или списания до тела. И так же не стоит забывать, что звонари будут на говно изводиться с целью заработать пару сотен, что не всегда соответствует политике компании
Не поверите, но сейчас на сайте уже нету текста о том, что не будут до 24 квітня начислять проценты. Переобулись видимо, твapu. Зашла, по моему кредиту уже два дня идёт начисление процентов вообще без предупреждения!
-------------------
Новый текст:
Все буде Україна! Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
24 березня 2022
Поділитися:
FacebookTwitterViberTelegram
Друзі, ми впевнені: перемога близько. Зовсім скоро наша країна повернеться до нормального життя. Зараз ви можете допомогти економіці України, сплативши свої кредити. Ці кошти підуть на сплату податків державі, а також на виплату заробітних плат нашим співробітникам. Щоб допомогти вам у цьому, ми анулюємо всі нараховані відсотки!


Що потрібно зробити?
Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):
Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.
Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:
Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Термін дії акції?
З 25.03.2022 р. по 24.04.2022 р. включно.

Хто може взяти участь?
Усі клієнти MyCredit, у тому числі, з протермінованою заборгованістю.

Важливо:
Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.
 
Мені прислали смс сьогодні, що оплатити 50% від тіла, списуюють всі нарахування %
 
Мені прислали смс сьогодні, що оплатити 50% від тіла, списуюють всі нарахування %
Проверьте в личном кабинете, лично у меня просрочка стоит 31 день, то есть уже после начала войны и эти сучары уже подключили коллекторское агенство CreditDebt, которое требует оплатить
 
Проверьте в личном кабинете, лично у меня просрочка стоит 31 день, то есть уже после начала войны и эти сучары уже подключили коллекторское агенство CreditDebt, которое требует оплатить
И мне тоже такая же хрень пришла. Они там вообще с головой не дружат. Кому война, а кому мать родная.
 
Назад
Угорі Унизу