• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

на мене оформили кредит 1 рік назад,що порадите

Ліана85

Форумчанин
Реєстрація
23 Гру 2021
Дописи
100
Реакції
23
Бали
888
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ліана85 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Допоможіть,1 рік назад оформили на мої документи кредит в Алекс кредит на 8000гр,там вказані інші дані,номер телефону,поштовий ящик.Вони навіть зламали мою карту мого банку і через неї оформляли кредит і виводити кошти,я давно заблокувала цю карту.Є витяг з поліції,але вони чекають.рішення суду,то чого.вони не подають.до суду,я точно не буду,чому не провірять звідки оформляли,і все остальне,що порадите
 
Допоможіть,1 рік назад оформили на мої документи кредит в Алекс кредит на 8000гр,там вказані інші дані,номер телефону,поштовий ящик.Вони навіть зламали мою карту мого банку і через неї оформляли кредит і виводити кошти,я давно заблокувала цю карту.Є витяг з поліції,але вони чекають.рішення суду,то чого.вони не подають.до суду,я точно не буду,чому не провірять звідки оформляли,і все остальне,що порадите
Як це зламали карту і через неї виводили кошти? Хіба це можливо?
 
Як це зламали карту і через неї виводили кошти? Хіба це можливо?
Карта була онлайн,так можливо.Прийшло смс про зміну пін коду і я відразу заблокувала її.В поліції сказали що таке відбувається дуже часто
 
Карта була онлайн,так можливо.Прийшло смс про зміну пін коду і я відразу заблокувала її.В поліції сказали що таке відбувається дуже часто
То як її використали для отримання кредиту?
 
То як її використали для отримання кредиту?
Вночі я ж написала,1 :05 ночі,а вранці я коли зайшла подивитися було отримано 8000 і виведено на рахунок який закритий,є все зафіксовано поліцією
 
Вночі я ж написала,1 :05 ночі,а вранці я коли зайшла подивитися було отримано 8000 і виведено на рахунок який закритий,є все зафіксовано поліцією
Зрозуміло.
Так яку ви пораду шукаєте? В чому саме?
 
Зрозуміло.
Так яку ви пораду шукаєте? В чому саме?
Що в цій ситуації робити,вони чекають рішення суду ,але подавати в суд не хочуть і я не хочу,може хтось колись з таким стикався
 
Що в цій ситуації робити,вони чекають рішення суду ,але подавати в суд не хочуть і я не хочу,може хтось колись з таким стикався
Ну якщо це не ваш кредит і поліція в курсі - вам ніби перейматись нема чим.
Вам це якось заважає?
 
Що в цій ситуації робити,вони чекають рішення суду ,але подавати в суд не хочуть і я не хочу,може хтось колись з таким стикався
Вам и не нужно в суд подавать. А то, что они не хотят или чего-то ждут - это сугубо из личные проблемы.
 
Насправді, в даному випадку можна звернутись до суду з позовом про визнання кредитного договору недійсним.
В судовій практиці є досить багато рішень, якими було визнано кредитні договори, укладені шахрайським способом, недійсними.
 
Насправді, в даному випадку можна звернутись до суду з позовом про визнання кредитного договору недійсним.
В судовій практиці є досить багато рішень, якими було визнано кредитні договори, укладені шахрайським способом, недійсними.
Судовий збір, оплата юриста ?
 
Гарантії стовідсоткового відшкодування коштів витрачених на юриста по такій справі
Зі своєї сторони я готую всі необхідні документи для того, щоб суд стягнув кошти, витрачені на правову допомогу, на користь Клієнта.
Але, рішення виносить суддя, а не я. Тому гарантувати 100% результат по вказаному питанню - вважаю неправильно.
 
Назад
Угорі Унизу