• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

на мене оформили кредит 1 рік назад,що порадите

Зі своєї сторони я готую всі необхідні документи для того, щоб суд стягнув кошти, витрачені на правову допомогу, на користь Клієнта.
Але, рішення виносить суддя, а не я. Тому гарантувати 100% результат по вказаному питанню - вважаю неправильно.
"Что и требовалось доказать"...
Маю на увазі що навіщо тоді це людині, яку ошукали так би мовити.
Нехай мфошкі і валять в суд бодатися, якщо є претензії.
В них то грошей побільше ніж у, наприклад, топікстартера.
 
"Что и требовалось доказать"...
Маю на увазі що навіщо тоді це людині, яку ошукали так би мовити.
Нехай мфошкі і валять в суд бодатися, якщо є претензії.
В них то грошей побільше ніж у, наприклад, топікстартера.
А якщо МФО зробить виконавчий напис?
 
ВНН на даний момент недоступний. Отже суд... при розкладах, як ТС писав - удачі їм
Ніхто не говорив, що ВНН мають робити саме зараз
Крім того, в темі написано, що кредит оформлено 1 рік назад. Після введення воєнного стану, почали відкривати ВП за написами, які були вчинені якраз до воєнного положення
 
Ніхто не говорив, що ВНН мають робити саме зараз
Крім того, в темі написано, що кредит оформлено 1 рік назад. Після введення воєнного стану, почали відкривати ВП за написами, які були вчинені якраз до воєнного положення
Аж ніяк не встигли б вчинити ВНН. Якщо і були випадки - то дууууже поодинокі.
 
На підставі яких данних у Вас сформовано такий висновок?
У вас інші данні ?
Багато справ маєте, коли ВНН вчинено до року від дня оформлення кредиту?
На підставі яких данних у Вас сформовано такий висновок?
І взагальному ми трішки відійшли від запитання ТС...
Тобто ви, як юрист, радите автору самій йти першій до суду і доказувати там, що це не вона оформляла цей кредит?
 
У вас інші данні ?
Багато справ маєте, коли ВНН вчинено до року від дня оформлення кредиту?
Ну, Ви написали, що були поодинокі випадки. От мені стало цікаво, на підставі яких даних Ви сформували такий висновок.
Наразі ми не говоримо про мої дані, оскільки я не озвучувала чисельність таких випадків.
 
От мені стало цікаво, на підставі яких даних Ви сформували такий висновок.
Статистики не вів, проте досить довго на форумі і читаю що форумчани пишуть.
Навести вам еквіваленти ву відсотках не зможу, проте впевнений що таких випадків набагато менше за випадки коли внн робилися пізніше зазначеного ТС терміну. Хоча це по суті теми абсолютно не грає ролі.
В будь-якому випадку звісно внн треба зносити однозначно. Знову ж таки постає питання для чого автору першій йти до суду ?
 
Воно так на мені висіти і буде?чи може колись закриють
коли подадуть до суду і в суді буде встановлено, що кредит укладено без вашої участі, шахрайським способом, скоріше за все закриють. ну то вже буде від вас залежати (а конкретно як будете захищатись).
 
Статистики не вів, проте досить довго на форумі і читаю що форумчани пишуть.
Навести вам еквіваленти ву відсотках не зможу, проте впевнений що таких випадків набагато менше за випадки коли внн робилися пізніше зазначеного ТС терміну. Хоча це по суті теми абсолютно не грає ролі.
В будь-якому випадку звісно внн треба зносити однозначно.
Так в справі про оскарження ВНН також немає гарантій 100% повернення коштів на правову допомогу
Знову ж таки постає питання для чого автору першій йти до суду ?
В даному випадку, ініціювання судового процесу відбувається НЕ за ситуацією, коли людина самостійно оформила кредит і звертається до суду з позовом про визнання кредитного договору недійсним. Тут, на людину шахрайським способом оформили кредит, про що є відповідний Витяг з ЄРДР, є досить багато виграшних рішень за аналогічними справами, які можна використати у цій справі, що фактично збільшує шанси на виграш.
 
Вставлю свои пять копеек. Человек, который "прилип", попросил совет. Ему рассказали как бывалые участники форума свое видение (забить, не ваш долг и прочее), так и юрист, который рассказал про иной путь - подать в суд и т.д. И любой из вариантов будет содержать в себе определенные неудобства и трудности. При любом раскладе, только ТС решать, какой вариант наиболее оптимальный
 
Знакомая ситуация.
Обращается человек - мне звонят, требуют, я ни сном ни духом, помогите.
Ну ок. Описываю ему варианты, что можно и нужно сделать. Одно объяснение занимает немало времени.
Следующий вопрос - так это денег стоит?
Отвечаю - да. Это же работа)
А, ну тогда не интересно)))
Нет, блин. Сейчас позвоню коллекторам на секретный номер, скажу пароль и проблема исчезнет)
 
Знакомая ситуация.
Обращается человек - мне звонят, требуют, я ни сном ни духом, помогите.
Ну ок. Описываю ему варианты, что можно и нужно сделать. Одно объяснение занимает немало времени.
Следующий вопрос - так это денег стоит?
Отвечаю - да. Это же работа)
А, ну тогда не интересно)))
Нет, блин. Сейчас позвоню коллекторам на секретный номер, скажу пароль и проблема исчезнет)
Что именно тебя удивляет?)
 
Назад
Угорі Унизу