• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На що поведеться людина, яка ніколи не віддасть мікрозайм?)

  • Автор теми Safenus
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 2K

Safenus

Форумчанин
Реєстрація
28 Чер 2019
Дописи
92
Реакції
150
Бали
1,790
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Safenus не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ви уявляєте, кешап пронюхав, що в мене карта моно є, і що він 31 липня разом з моно все порішає)тобто закриє карту і забере всі гроші. Я звичайно розумію, що це шляпа ще та, але ******* приват зливає іефу. Я на моно зп не отримую, з неї лише на приват скидаю бабло близьким. Короче в приваті стдять ****** ще ті.
І наостанок маю питання, нащо тут посилання на цих обдираловок?
 
Останнє редагування модератором:
Ви уявляєте, кешап пронюхав, що в мене карта моно є, і що він 31 липня разом з моно все порішає)тобто закриє карту і забере всі гроші. Я звичайно розумію, що це шляпа ще та, але йобаний приват зливає іефу. Я на моно зп не отримую, з неї лише на приват скидаю бабло близьким. Короче в приваті стдять підпри.ще ті.
І наостанок маю питання, нащо тут посилання на цих обдираловок?
Примати це зелені організовані добре злочинці і краще не потрапляти в цю помийну яму ...
 
Примати це зелені організовані добре злочинці і краще не потрапляти в цю помийну яму ...
А ви помітили, що деякі організації, які мають зелений колір, пахнуть гівном:кешап, приватбанк, зекоманда. Та й призедент. І ще багато чого..
 
Ви уявляєте, кешап пронюхав, що в мене карта моно є, і що він 31 липня разом з моно все порішає)тобто закриє карту і забере всі гроші. Я звичайно розумію, що це шляпа ще та, але йобаний приват зливає іефу. Я на моно зп не отримую, з неї лише на приват скидаю бабло близьким. Короче в приваті стдять підпри.ще ті.
І наостанок маю питання, нащо тут посилання на цих обдираловок?
А с чего вы взяли что слил приват инфу, а не моно?
 
Тому що, мені мфошки скидали фотки, де я в приваті. Ось так
Ну у Вас же карта моно, а на приват Вы кидаете близким деньги. Мониторить каждого Вашего близкого, когда ему деньги от Вас зайдут - да и видна ли инфа у рядовых работников от кого перевод, с учётом что перевод не между р/с внутри банка - думаю процесс не самый лёгкий и доступный.
По этому, нет никаких гарантий что моно не сливает, тем более что Тигипко владелец, которому принадлежит группа ТАСС и факторинговая шарага ЕАПБ.
 
Так ці всі компашки
А ви помітили, що деякі організації, які мають зелений колір, пахнуть гівном:кешап, приватбанк, зекоманда. Та й призедент. І ще багато чого..
Так ці всі компашки з одного матеріалу ,,зеленого"
 
кредит ап чи кеш ап?
бо мені таке прийшло від кредит ап,що 31 липня буде заблоковано моя картка,хоча в мене немає карти моно.
 
Ви уявляєте, кешап пронюхав, що в мене карта моно є, і що він 31 липня разом з моно все порішає)тобто закриє карту і забере всі гроші. Я звичайно розумію, що це шляпа ще та, але йобаний приват зливає іефу. Я на моно зп не отримую, з неї лише на приват скидаю бабло близьким.
Примати це зелені організовані добре злочинці і краще не потрапляти в цю помийну яму ...
В мене Примат нікого не злив,при моїх 37+він+,ще банки
Ви уявляєте, кешап пронюхав, що в мене карта моно є, і що він 31 липня разом з моно все порішає)тобто закриє карту і забере всі гроші. Я звичайно розумію, що це шляпа ще та, але йобаний приват зливає іефу. Я на моно зп не отримую, з неї лише на приват скидаю бабло близьким. Короче в приваті стдять підпри.ще ті.
І наостанок маю питання, нащо тут посилання на цих обдираловок?
Я,не віддам і ведуся не на все
 
Останнє редагування:
Ну у Вас же карта моно, а на приват Вы кидаете близким деньги. Мониторить каждого Вашего близкого, когда ему деньги от Вас зайдут - да и видна ли инфа у рядовых работников от кого перевод, с учётом что перевод не между р/с внутри банка - думаю процесс не самый лёгкий и доступный.
По этому, нет никаких гарантий что моно не сливает, тем более что Тигипко владелец, которому принадлежит группа ТАСС и факторинговая шарага ЕАПБ.
И хочется сюда же дополнить Кредит Маркет тоже Тигипко
 
Агов, фанати Пєтра Щоколядного, Вована Зєленаго-йдіть до себе на сайти і там розказуйте який ваш президент цяця, який кака.
А цей сайт поза політикою...
Зелений їм не подобається...то вам в руки те, що схоже на щоколяд, але ним не є , а не доляри
 
Назад
Угорі Унизу