• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На все На все ( Кредит Каса) подали в суд. Что делать

Заберет исполнитель "рабочее" авто на штрафплощадку, мигом деньги находятся))

Ну а там...будем посмотреть.
Полно людей, которых этот запрет расслабил и они начали держать деньги на счетах....и тут прилетает неприятный сюрприз в виде списания)))
Так нету ничего)
Официально не трудоустроен ?
Счета открыл на другого человека ?
 
Так это вроде предсказуемо было... даже закономерно.
Безусловно. Но раньше они не шли, потому что геморно, да и не факт, что получишь что-то. Нет, если судье канхвэт занести, то и вероятность решения в пользу МФО возрастает. А сейчас это единственный законный способ. Вопрос, друже, в другом: насколько это массово будет и какие результаты последуют.
 
Мне казаться что они занесли все таки «конфэтки» раз там массово пошли :)
 
Мне казаться что они занесли все таки «конфэтки» раз там массово пошли :)
"Цукерки" до судді зазвичай заносять по кожній окремій справі (я зараз не про суди з МФО, а в цілому по судовому процесу). Тим більше завчасно (себто до відкриття провадження) МФО до суду нічого не занесуть, бо є ж ще авторозподіл справ, а навмання кожному судді "цукерки" дарувати - справа невигідна.
Беручи до уваги розцінки у суддів, та хоча б в тих же районних судах, МФО на цих "цукерках" розоряться. Це вам не виконавчий напис вліпити "за три копійки".
 
скорiше всього вони розраховують саме на такий суд...
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Так нету ничего)
Официально не трудоустроен ?
Счета открыл на другого человека ?
В каком плане списание? Я думала, что до суда сейчас не могут деньги списать)
Заберет исполнитель "рабочее" авто на штрафплощадку, мигом деньги находятся))

Ну а там...будем посмотреть.
Полно людей, которых этот запрет расслабил и они начали держать деньги на счетах....и тут прилетает неприятный сюрприз в виде списания)))
В каком плане списание? Я думала, что до суда сейчас не могут деньги списать)
 
Останнє редагування:
В каком плане списание? Я думала, что до суда сейчас не могут деньги списать)

В каком плане списание? Я думала, что до суда сейчас не могут деньги списать)
ну мы же в теме про суд)))
соответственно имеется ввиду, что после суда, если заемщик его проиграет, КК могут обратиться в исполнительную и те уже спишут деньги
 
ну мы же в теме про суд)))
соответственно имеется ввиду, что после суда, если заемщик его проиграет, КК могут обратиться в исполнительную и те уже спишут деньги
Ааа, поняла))))
 
Вопрос, друже, в другом: насколько это массово будет и какие результаты последуют.
Чет мне лично кажется что подхватят..
Это как в своё время с надписями... ты же помнишь, пару лет назад про них практически немногие знали/слышали
 
Дід, ну збудуться слова майже кожного, хто спілкувався з калами. Фраза "ну подай в суд" заграє новими кольорами.

Якщо ж по факту, то я маю багато сумнівів, стосовно суду.
1. Суддів менше ніж нотарів.
2. В суд важче занести кому треба.
3. Суддя, навідміну від Горая, не зможе клепати 1 рішення в 2 хвилини.
4. Кількість боржників занадто зросла. Як і кількість кантор. Звернення до суду по кожному боргу просто покладе суди.
 
Дід, ну збудуться слова майже кожного, хто спілкувався з калами. Фраза "ну подай в суд" заграє новими кольорами.

Якщо ж по факту, то я маю багато сумнівів, стосовно суду.
1. Суддів менше ніж нотарів.
2. В суд важче занести кому треба.
3. Суддя, навідміну від Горая, не зможе клепати 1 рішення в 2 хвилини.
4. Кількість боржників занадто зросла. Як і кількість кантор. Звернення до суду по кожному боргу просто покладе суди.
Звичайно стягнення в судовому порядку і довше і клопоту більше, проте в судах в них більше й шансів отримати хоч щось, на відміну безпідставних сум в надписах.
І знову ж таки - людський фактор... навряд чи більшість буде борсатись в судах з ними, а отже і судова практика може бути в плюсі. Сам же бачив і не раз на форумі : "подали в суд, чи можна з ними домовитись..." Тобто слово "суд" у багатьох викликає чогось пориви віддати якомога швидше, що до цього взагалі філонилось і "авось пронесе"... да і сам суд ... тут як дишло.
 
Дід, ну якщо є варіант і можливість віддати тіло до суду, то це все ж краще, ніж віддавати те саме тіло + збір + виконавцю. Це якщо без відсотків.
Оффтоп
ще краще віддати в суді тіло звонаря, але то вже буде інший суд...
 
Да я предлагал тело отдать.
Не захотели!
?
Их проблемы ?

А теперь я лучше потрачу кучу времени и денег на адвоката но я им попросту нервы ?
 
Как и обещал.

Короче ситуация такова.

Брал 25к у них.
Захотели 46к
Я их послал.

В суд подали.

4 дня назад предложили за 40к закрыть. Были посланы
Сегодня предложили закрыть за 27к

Так как юрист тп тд потянуло бы больше то решил закрыть.
Гарантийку дали.
Завтра буду платить.
 
Как и обещал.

Короче ситуация такова.

Брал 25к у них.
Захотели 46к
Я их послал.

В суд подали.

4 дня назад предложили за 40к закрыть. Были посланы
Сегодня предложили закрыть за 27к

Так как юрист тп тд потянуло бы больше то решил закрыть.
Гарантийку дали.
Завтра буду платить.
Позов забрали? Бо з гарантійкою то добре, але... Не заберуть позов і суд все ж буде.
Якщо не пропустили термін, то пишіть заперечення проти розгляду справи і прикріпіть їх гарантійний лист і квитанцію про сплату.
 
Позов забрали? Бо з гарантійкою то добре, але... Не заберуть позов і суд все ж буде.
Якщо не пропустили термін, то пишіть заперечення проти розгляду справи і прикріпіть їх гарантійний лист і квитанцію про сплату.
Я ще не знаю.
Завтра буду їм платити.
Кажуть що заберуть.

Але є гарантійка, я думаю мусять забрати.
 
Raporter, в будь-якому випадку заперечення напишіть....
 
Как и обещал.

Короче ситуация такова.

Брал 25к у них.
Захотели 46к
Я их послал.

В суд подали.

4 дня назад предложили за 40к закрыть. Были посланы
Сегодня предложили закрыть за 27к

Так как юрист тп тд потянуло бы больше то решил закрыть.
Гарантийку дали.
Завтра буду платить.
27 штук одним платежем??
 
Назад
Угорі Унизу