• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нафтогаз і колектори «Таліон» - які мої дії?

Реєстрація
2 Лис 2022
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
наталка-полтавка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшов лист на електронну пошту від «Таліон» колекторської компанії, щоб я повернула борг Нафтогазу. Нарахували 7 тисяч. Мій реальний борг за лютий (неоплачений так як війна почалась) 2000 грн. Нарахували суму з неба, бо я 2 місяці не передавала показники. З тих пір передаю незмінний показник. Я писала листа до Нафтогазу у квітні, що борг завищений і поки війна - немає змоги оплачувати. Я не в країні. Тепер прийшов цей лист. Чи реально вони можуть до суду довести? Чи відключать газ? Це квартира у багатоповерхівці. Що робити?
 

Вкладення

  • 67AB5049-9733-483E-853E-77BDBDD3DF62.jpeg
    67AB5049-9733-483E-853E-77BDBDD3DF62.jpeg
    93.5 Кб · Перегляди: 60
  • D59B87EB-F36F-468C-A2FE-38BB62A6881D.png
    D59B87EB-F36F-468C-A2FE-38BB62A6881D.png
    62 Кб · Перегляди: 58
Интересные дела происходят. Эпидемия, что ли...
Вы с какого месяца не платите?
Просто похожее у меня происходит с теплом. Считаю от фонаря, звонил, говорил, что я не в городе, я ВПО. Дамочки совдеповского мировоззрения просто трубку бросают и все. Пытаюсь разобраться, неа говорит "вам насчитано столько-то" и кидает трубку.
В общем, пожалуй подпишусь на эти две темы, да последу за ситуацией
 
Интересные дела происходят. Эпидемия, что ли...
Вы с какого месяца не платите?
Просто похожее у меня происходит с теплом. Считаю от фонаря, звонил, говорил, что я не в городе, я ВПО. Дамочки совдеповского мировоззрения просто трубку бросают и все. Пытаюсь разобраться, неа говорит "вам насчитано столько-то" и кидает трубку.
В общем, пожалуй подпишусь на эти две темы, да последу за ситуацией
Точно шо эпидемия...
У талионовцев всё так керово с мфошками шо хватаются за всё шо можно...
Пойду "крестик" в продуктовом с утра закрою ???мало ли...
 
Точно шо эпидемия...
У талионовцев всё так керово с мфошками шо хватаются за всё шо можно...
Пойду "крестик" в продуктовом с утра закрою ???мало ли...
Та це жесть,але щось не доганяю,це що Нафтогаз за до допомогою колекторів хоче обійти заборону про відключення газу в військовий час,типу не ми подавали в суд а колектори?
 
Та це жесть,але щось не доганяю,це що Нафтогаз за до допомогою колекторів хоче обійти заборону про відключення газу в військовий час,типу не ми подавали в суд а колектори?
Коллектор это звонилка на аутсорсе.
Они в суд не подают.
В суд подает новый кредитор, который выкупает долг, а не берет на прозвон.
 
Коллектор это звонилка на аутсорсе.
Они в суд не подают.
В суд подает новый кредитор, который выкупает долг, а не берет на прозвон.
Так таліон віддасть єапб...це ж їхня схема. тим більше єапб дуже активні стали останнім часом.чи я помиляюсь?
 
Так таліон віддасть єапб...це ж їхня схема. тим більше єапб дуже активні стали останнім часом.чи я помиляюсь?
Каким образом они отдадут долг еапб, если они его не приобрели, а просто занимаются прозвоном и спамят письмами в интересах нефтегаза?
 
Каким образом они отдадут долг еапб, если они его не приобрели, а просто занимаются прозвоном и спамят письмами в интересах нефтегаза?
Ну не знаю можливо.але ж і кредити вони я так розумію не купують,такі наприклад як манівео,просто беруть на продзвон,а потім нібито віддають єапб,чому ж так не може бути з нафтогазом? Але суть питання не в тім,наскільки мені відомо на початку війни президент дав указ про те що під час військового стану не можна відключати комуналку і рахувати штрафи і пені,то що Нафтогаз вирішив обійти цю заборону за допомогою таліонів?
 
Ну не знаю можливо.але ж і кредити вони я так розумію не купують,такі наприклад як манівео,просто беруть на продзвон,а потім нібито віддають єапб,чому ж так не може бути з нафтогазом? Але суть питання не в тім,наскільки мені відомо на початку війни президент дав указ про те що під час військового стану не можна відключати комуналку і рахувати штрафи і пені,то що Нафтогаз вирішив обійти цю заборону за допомогою таліонів?
Вполне себе покупает талион долги по кредитам)) видел кучу договоров факторинга от них.

Повторюсь. Конкретно в этом случае талион выступает только звонилкой, соответственно они не начисляют никаких неустоек, не отключают газ и тд.
По этому с их помощью, в данном случае, никакого обхода запретов нет.
 
Вполне себе покупает талион долги по кредитам)) видел кучу договоров факторинга от них.

Повторюсь. Конкретно в этом случае талион выступает только звонилкой, соответственно они не начисляют никаких неустоек, не отключают газ и тд.
По этому с их помощью, в данном случае, никакого обхода запретов нет.
Просто щоб зробити грозний вигляд.типу вашим боргом зайнялись злі колектори..блін на бабульку яка заборгувала 1000 грн,це справить враження,побіжить платити аж капці горітимуть..
 
Просто щоб зробити грозний вигляд.типу вашим боргом зайнялись злі колектори..блін на бабульку яка заборгувала 1000 грн,це справить враження,побіжить платити аж капці горітимуть..
На это и расчет(((
 
Интересные дела происходят. Эпидемия, что ли...
Вы с какого месяца не платите?
Просто похожее у меня происходит с теплом. Считаю от фонаря, звонил, говорил, что я не в городе, я ВПО. Дамочки совдеповского мировоззрения просто трубку бросают и все. Пытаюсь разобраться, неа говорит "вам насчитано столько-то" и кидает трубку.
В общем, пожалуй подпишусь на эти две темы, да последу за ситуацией
Я не заплатила за февраль и после ни разу не платила. Я знаю, чтобы пересчитали долг, нужно «перерасчёт» делать в «полтавагаз». Но туда не дозвониться и не достоятся в очереди (даже до войны). А сейчас и подавно. И главное ж, отключать во время войны нельзя, но ведь официально «войну»не объявлено. Спасибо всем за ответы.
Меня насторожило, что могут в суд подать, потом решение суда, а потом и на торги выставить могут. Во время войны - беззаконие!
 
Я не заплатила за февраль и после ни разу не платила. Я знаю, чтобы пересчитали долг, нужно «перерасчёт» делать в «полтавагаз». Но туда не дозвониться и не достоятся в очереди (даже до войны). А сейчас и подавно. И главное ж, отключать во время войны нельзя, но ведь официально «войну»не объявлено. Спасибо всем за ответы.
Меня насторожило, что могут в суд подать, потом решение суда, а потом и на торги выставить могут. Во время войны - беззаконие!
Что выставить на торги?
 
Коллектор это звонилка на аутсорсе.
Они в суд не подают.
В суд подает новый кредитор, который выкупает долг, а не берет на прозвон.
Надеюсь! Я им отвечать даже не буду, чтоб полный игнор был. А то им только дай «реакцию», так они и соседям звонить начнут. Или лучше ответить им?
 
Надеюсь! Я им отвечать даже не буду, чтоб полный игнор был. А то им только дай «реакцию», так они и соседям звонить начнут. Или лучше ответить им?
Нет смысла.
Они не принимают никаких решений. Просто трындят "отдай деньги".
Если что то и оговаривать, то только с поставщиком услуги.
 
Что выставить на торги?
Вот из имейла цитата: «окрім заборгованості, з Вас додатково буде стягнено судові витрати та витрати на правову допомогу. У випадку Вашої добровільної відмови виконати зобов’язання перед Товариством, згідно з вимогами ЗУ «Про виконавче провадження» після закінчення військових дій, буде направлено звернення стягнення на дохід та майно (рухоме та нерухоме, яке належить Вам на праві приватної власності).». То есть квартиру мою на торги…
 
Вот из имейла цитата: «окрім заборгованості, з Вас додатково буде стягнено судові витрати та витрати на правову допомогу. У випадку Вашої добровільної відмови виконати зобов’язання перед Товариством, згідно з вимогами ЗУ «Про виконавче провадження» після закінчення військових дій, буде направлено звернення стягнення на дохід та майно (рухоме та нерухоме, яке належить Вам на праві приватної власності).». То есть квартиру мою на торги…
Да ну..какая квартира, вы о чем?
У вас же не несколько сотен тысяч долга.
Это же талиончики-фантазеры)) пишут всякую дичь что бы запугать должника.
 
Да ну..какая квартира, вы о чем?
У вас же не несколько сотен тысяч долга.
Это же талиончики-фантазеры)) пишут всякую дичь что бы запугать должника.
Ну спасибо за успокоение! Просто не знаешь уже чего боятся! Буду игнорировать тогда? И я ж думаю, это не 50 и не 100 тысяч. Пусть так бы за нашими коррупционности следили, как за простым народом!
 
Ну спасибо за успокоение! Просто не знаешь уже чего боятся! Буду игнорировать тогда? И я ж думаю, это не 50 и не 100 тысяч. Пусть так бы за нашими коррупционности следили, как за простым народом!
Решайте вопрос со своим газовым хозяйством.
Я понимаю, что из-за границы это практически не реально.
Но попробуйте найти кого то из редственников кто вам поможет
 
На это и расчет(((
По перше по виконавчому можуть або стягувати з зарплати.або зняти з карти гроші якщо найдуть карту з грошами(у мене так було) але це ВП по кредиту.а це газ,домовляйтесь з казконторою про розбиття боргу,і ще запитайте при можливості яке відношення має гнила колекторська шаражка до державних установ.ще не забудьте сказати що після оплати боргу відмовитесь від їхніх гавняних послуг!!!
 
Назад
Угорі Унизу