• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нафтогаз, Київоблгаз. Вимога сплатити тисячу гривень "постачальнику"

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,054
Реакції
15,205
Бали
3,765
UAH
356.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кинули до поштової скриньки листа від тов гк нафтогаз України, відправлено з Кропивницького.
Звідкись намалювали особовий рахунок з EIC-кодом у цій компанії, а також вказали рахунок для сплати заборгованості за газ, яка нібито є за жовтень.
Разом з тим, досить давно є інший особовий рахунок в Київоблгаз, з іншими рахунками для сплати, по яким сплачується (по можливості) за газ, згідно квитанцій.
Нафтогаз позиціює себе як постачальник, а ПАТ Київоблгаз називає "оператор".

Чи відповідати їм на листа, якщо я оператора не міняв, на новий рахунок не платив і, до речі, квитанція за жовтень раніше прийшла від Київоблгаз?
 
Кинули до поштової скриньки листа від тов гк нафтогаз України, відправлено з Кропивницького.
Звідкись намалювали особовий рахунок з EIC-кодом у цій компанії, а також вказали рахунок для сплати заборгованості за газ, яка нібито є за жовтень.
Разом з тим, досить давно є інший особовий рахунок в Київоблгаз, з іншими рахунками для сплати, по яким сплачується (по можливості) за газ, згідно квитанцій.
Нафтогаз позиціює себе як постачальник, а ПАТ Київоблгаз називає "оператор".

Чи відповідати їм на листа, якщо я оператора не міняв, на новий рахунок не платив і, до речі, квитанція за жовтень раніше прийшла від Київоблгаз?
Десь, місяця три тому, попадалась така ж ситуація, але люди там вже поплатили на рахунок "попереднього" постачальника, як з'явився новий))Якщо вірно пам'ятаю вже і суди повідбувались.
Якщо треба, нагадайте завтра, спробую пошукати.


Щодо відповіді..думаю так, треба їх повідомити, бо зроблять суд наказ. Воно вам треба потім бігати?
 
Десь, місяця три тому, попадалась така ж ситуація, але люди там вже поплатили на рахунок "попереднього" постачальника, як з'явився новий))Якщо вірно пам'ятаю вже і суди повідбувались.
Якщо треба, нагадайте завтра, спробую пошукати.
Дякую Тарасе. Одне рішення Єдиний державний реєстр судових рішень знайшов (більше не вибило), ну там намудрили жостко
Щодо відповіді..думаю так, треба їх повідомити, бо зроблять суд наказ. Воно вам треба потім бігати?
зрозумів. дякую))) ні, такого "щастя" не треба
структура їхня дивна. декілька київоблгазів з різними єдрпоу..+ ці новенькі
 
Дякую Тарасе. Одне рішення Єдиний державний реєстр судових рішень знайшов (більше не вибило), ну там намудрили жостко

зрозумів. дякую))) ні, такого "щастя" не треба
структура їхня дивна. декілька київоблгазів з різними єдрпоу..+ ці новенькі
Та отож..краще з'ясувати одразу (тим більш, я так розумію, що ви платите, то яка різниця, як називається постачальник?), чим потім бігати
 
то яка різниця, як називається постачальник?
то так.. вони активно діляться особовими рахунками і тишком заводять нові. а от що стосується звірки проплат, якось криво.
от в тому рішенні, людина змінила постачальника. з цієї дати постачальник новий, а позов від старого))) тобто труба і газ одні і ті ж
 
то так.. вони активно діляться особовими рахунками і тишком заводять нові. а от що стосується звірки проплат, якось криво.
от в тому рішенні, людина змінила постачальника. з цієї дати постачальник новий, а позов від старого))) тобто труба і газ одні і ті ж
Ой..як добре, що в мене цим всим займається спеціально підготовлена людина??
 
Мне облгаз вчера позвонил за неоплату за доставку газа до 20 числа за прошлый месяц аж за204 грн. Вот так. А вы говорите война
 
Деяких аб. автоматично приєднали згідно наказу мин енергетики від 1.05.2022, і облгази повинні були сповісти або про зміну газопостачальної компанії, аби аб міг вирішити самостійно, переходити до нафтогазу чи обрати зручний для себе варіант. Відповідно нарахування за газ проводить Нафтогаз виходячи з нарахувань обл газів які продовжують приймати показники і обслуговувати домоволодіння та надавати послугу транспортування газу. Тобто раніше платили все в одній платіжці, зараз дві різні компанії. Знаю це бо дізнавались для себе.
 
Знаю точно, что по коммуналке Керуючи компании сейчас активно подают в суд на взыскание долгов. А вот МФО и банки новые судебные производства по долгам которые возникли уже вовремя войны инициируют в единичных случаях..
 
Назад
Угорі Унизу