• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нафтогаз продав борг у розмірі 90 грн колекторам Таліон

katerynakkk

Читач
Реєстрація
25 Тра 2022
Дописи
5
Реакції
11
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
katerynakkk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день. Одразу скажу - звичайно, 90 грн це не проблема для мене. Але такий лист мене дуже сильно здивував і я вирішила запитати про це на форумі через цікавість. Бо взагалі не чула щоб передавали борги з нафтогазу до Таліон. Я тільки чула, що ця колекторська фірма відрізняється своїми вкрай неприємними способами "вибивати" борги. Так от, з яких пір "борги" за газ у розмірі 90 грн передають Таліону та погрожують судом? Це взагалі нормально? А якщо не сплатити протягом 5 днів, то вони що, почнуть всім моїм контактам розсилати прифотошоплені до моїх фото статеві органи?)
 

Вкладення

  • photo_2022-10-29 11.36.34.jpeg
    photo_2022-10-29 11.36.34.jpeg
    106 Кб · Перегляди: 98
  • photo_2022-10-29 11.36.36.jpeg
    photo_2022-10-29 11.36.36.jpeg
    67.4 Кб · Перегляди: 98
Ох, ты ж е-мое))
Коллекторасы из Талион плюс продолжают долбить в днище и пробивать его))
Опустились на дно, казалось, ниже не куда, пока снизу не постучали))))
Это можно разбирать на цитаты прям.
"90 гривен долг"
"Продали коллекторам"
"Нафтогаз продал коллекторам долг в размере 90 гривен"
Только мне одному смешно?
 
Добрий день. Одразу скажу - звичайно, 90 грн це не проблема для мене. Але такий лист мене дуже сильно здивував і я вирішила запитати про це на форумі через цікавість. Бо взагалі не чула щоб передавали борги з нафтогазу до Таліон. Я тільки чула, що ця колекторська фірма відрізняється своїми вкрай неприємними способами "вибивати" борги. Так от, з яких пір "борги" за газ у розмірі 90 грн передають Таліону та погрожують судом? Це взагалі нормально? А якщо не сплатити протягом 5 днів, то вони що, почнуть всім моїм контактам розсилати прифотошоплені до моїх фото статеві органи?)
там не тільки таліон. ще вони працюють з дельта м :)
Шановний/а клієнт/ка!




ТОВ "ДЕЛЬТА М ЮКРЕЙН", яка діє в інтересах ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" згідно Договору доручення № №265/22 від 15.02.2022р., доводить Вашого відома, що по особовому рахунку xxxx існує неоплачена заборгованість, яка станом на xxxxx. складає xxxxxx

Ми розуміємо, що в непростий для всіх час, обставини могли скластись по- різному. Тому ми повідомляємо, що Ваш Постачальник надає змогу вийти з боргової ситуації, враховуючи індивідуальний підхід до кожного Споживача.
З цією метою, Вам необхідно зателефонувати до ТОВ "ДЕЛЬТА М ЮКРЕЙН
" та повідомити нашим співробітникам свій особовий рахунок xxxxxx після чого зможете отримати необхідні консультації з даного приводу.

 
Добрий день. Одразу скажу - звичайно, 90 грн це не проблема для мене. Але такий лист мене дуже сильно здивував і я вирішила запитати про це на форумі через цікавість. Бо взагалі не чула щоб передавали борги з нафтогазу до Таліон. Я тільки чула, що ця колекторська фірма відрізняється своїми вкрай неприємними способами "вибивати" борги. Так от, з яких пір "борги" за газ у розмірі 90 грн передають Таліону та погрожують судом? Це взагалі нормально? А якщо не сплатити протягом 5 днів, то вони що, почнуть всім моїм контактам розсилати прифотошоплені до моїх фото статеві органи?)
Брехня....
Нафтогаз - держорган. Борги продати може лише через Прозорро. На скільки мені відомо під час війни такі торги взагалі не проводились
 
Брехня....
Нафтогаз - держорган. Борги продати може лише через Прозорро. На скільки мені відомо під час війни такі торги взагалі не проводились
А хіба на договір доручення вимоги торгів через Прозорро розповсюджуються?
 
Це не відступлення прав вимоги (продаж боргу).
Таліон діє в інтересах, тобто по дорученню.
Реквізити для сплати - це ГПК "Нафтогаз України".
 
Назад
Угорі Унизу