• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Написала на пошту Мані4ю щоб закрити кредит за тіло

  • Автор теми Olga92
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 1K

Olga92

Форумчанин
Реєстрація
9 Бер 2023
Дописи
55
Реакції
15
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olga92 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт) 34 дні просрочки. Написала сама на пошту до них, що можу закрити за тіло. І ще додала, що пишу на них скаргу, що розповсюджують інфу про мій займ четвертим особам. Чи є в цьому сенс? Написала і вже мучаюсь, може не потрібно було
 
Через три місяці мені запропонували, я теж писала як ви , нічого страшного.
 
Через три місяці мені запропонували, я теж писала як ви , нічого страшного.
Сильно вас діставали. Пишуть повідомлення не контактним особам. Відповіли, що з 24000 можу заплатити 21000)) акція)) це при тому, що тіло 9000 і дві пролонгації
Сильно вас діставали?Пишуть повідомлення не контактним особам. Відповіли, що з 24000 можу заплатити 21000)) акція)) це при тому, що тіло 9000 і дві пролонгації
 
Привіт) 34 дні просрочки. Написала сама на пошту до них, що можу закрити за тіло. І ще додала, що пишу на них скаргу, що розповсюджують інфу про мій займ четвертим особам. Чи є в цьому сенс? Написала і вже мучаюсь, може не потрібно було
Я теж писала скаргу. Поки мені дзвонять
 
Сильно вас діставали. Пишуть повідомлення не контактним особам. Відповіли, що з 24000 можу заплатити 21000)) акція)) це при тому, що тіло 9000 і дві пролонгації
Пройде ця писанина через два дні, в мене після 3 місяців пропонували тіло , а потім продали , не хочуть менше тіла, хоча теж були пролонгування.
 
Привіт) 34 дні просрочки. Написала сама на пошту до них, що можу закрити за тіло. І ще додала, що пишу на них скаргу, що розповсюджують інфу про мій займ четвертим особам. Чи є в цьому сенс? Написала і вже мучаюсь, може не потрібно було
Теж писав на них скаргу в нбу з приводу того,що телефонують третім особам,яких я не вказував.Писав 4 рази і нарешті Нбу через місяць відповіло мені аж на 5 листів тексту було:
Що я наче вказував ці номери коли заходив в особистий кабінет,але це звісно не відповідає дійсності,тому не раджу заходити в свій кабінет,вони це використовують проти вас.
 
Теж писав на них скаргу в нбу з приводу того,що телефонують третім особам,яких я не вказував.Писав 4 рази і нарешті Нбу через місяць відповіло мені аж на 5 листів тексту було:
Що я наче вказував ці номери коли заходив в особистий кабінет,але це звісно не відповідає дійсності,тому не раджу заходити в свій кабінет,вони це використовують проти Во
Вони просто як барани, кажу дзвоните не контактним особам, вони стверджують, що я вказала ці номера. Кажу ні. Вона мені договір мій скидає, де контактні особи вказано. Кажу, то ви ж дзвоните не тільки на ці номери а і на багато інших. Вона знову своє?
 
Скарги допомогли, чи краще закрити вмене 2500 тіло 2000 відсотки 5 днів просрочки щоб не довбали всіх?
 
Назад
Угорі Унизу