• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Написати виконавцю, щоб він закрив виконавче провадження

А хто підкаже на яку адрессу відправляти виконавчий лист про стягнення суд збору? На адрессу викон.служби ( там де зареєстрована Онлайн фінанс) але яка адресса викон.служби?
 
Это у Вас такой бухгалтер?! ? ?‍♂️ Это статья, если что. Может присесть ненадолго.
Тоже есть реальный пример. И как таким в мозг донести, что это нарушение закона?
Потому что это "лист Мін’юсту від 08.04.2022 р. N 28911/ПІ-Л-1198/20.4.1" не доходит, и что на момент ВП, кроме алиментов, запрещенны отчисления с зароботной платы.
 
Доброго вечора підкажіть будь ласка.Виграли суд на зняття виконавчого провадження над Онлайн Фінанс.Рішення набуло законної чинності.Завдяки Адвокату Сергію Калініна.Дуже йому вдячна за його допомогу в суді.Підскажіть будь ласка,як тепер правильно написати заяву,до виконавця,щоб вона зняла ВП.Що воно не підлягає виконанню.В інеті не можу знайти зразок.
Чому в адвоката не запитаєте?
 
А хто підкаже на яку адрессу відправляти виконавчий лист про стягнення суд збору? На адрессу викон.служби ( там де зареєстрована Онлайн фінанс) але яка адресса викон.служби?
адресс можно узнать в инете!
 
Можу надати вам адресу, якщо ще не знайшли. Сам на днях відправляв рекомендованим листом
 
Можу надати вам адресу, якщо ще не знайшли. Сам на днях відправляв рекомендованим листом
А если в исп.службу отправлять,то исп.лист оригинал или можно копию?
Просто я в прошлые разы копию предоставляла для возврата(но не в ДВС,а самим компаниям).Хочу вот по последнему выигранному делу отправить в ДВС.
 
А если в исп.службу отправлять,то исп.лист оригинал или можно копию?
Просто я в прошлые разы копию предоставляла для возврата(но не в ДВС,а самим компаниям).Хочу вот по последнему выигранному делу отправить в ДВС.
В исполнительную службу отправляется оригинал. На основании копии они ничего не откроют.
 
Назад
Угорі Унизу