• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Народ в кого яка історія з RWS?

  • Автор теми Tata54
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 3K

Tata54

Форумчанин
Реєстрація
24 Бер 2020
Дописи
48
Реакції
6
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Tata54 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прострочку маю майде рік. Жодного платежу. З основної суми тільки близько 500 грн пені за рік нарахували. Тільки смс і дзвінеи раз в місяць мені і контактній особі.
Що далі чекати?
 
Мне
Прострочку маю майде рік. Жодного платежу. З основної суми тільки близько 500 грн пені за рік нарахували. Тільки смс і дзвінеи раз в місяць мені і контактній особі.
Що далі чекати?
Мне сделали нотариальную надпись и ИП. Карты сразу заблокировали.
 
Прострочку маю майде рік. Жодного платежу. З основної суми тільки близько 500 грн пені за рік нарахували. Тільки смс і дзвінеи раз в місяць мені і контактній особі.
Що далі чекати?
Привіт.Вони довго не чекають до напису.У мене залишалася невелика сума заплатить,щоб закрити кредит.Заплатила трішки більше,лишок кинули назад на карту.Я іх зняла без проблем.По форумі знаю,ліплять написи.Провіряйте себе по реєстрах.
 
У мене також Паріс і напис, який я вже знесла і судзбір повернули)
 
У мене також Паріс і напис, який я вже знесла і судзбір повернули)
І я по Парісу зніс 17.03. Чекаю може апеляцію подадуть
Подали, готую відзив, може щось зменшу
Шо РВС подали в суд?
Продали Парісу, ті вліпили напис, нічого не вийшло і назад в РВС віддали?
 
І я по Парісу зніс 17.03. Чекаю може апеляцію подадуть

Шо РВС подали в суд?
Продали Парісу, ті вліпили напис, нічого не вийшло і назад в РВС віддали?
Ні Паріс подав в суд, у ніх договір відступлення права вимоги з рвс, а у вас велика сума?
 
Начались просрочки и по банкам и по МФО,уже знаю,что меня ждет и хочу быть готова ко всему,но многого не знаю.
Читайте форум.что не понятно спрашивайте. Народ у нас добрый.
 
Назад
Угорі Унизу