• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ анулював ліцензії 13 небанківським фінустановам

Mercato®

Антиколектор онлайн
Компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
6,974
Реакції
14,114
Бали
10,005
UAH
156.00
Ваш пол
Мужской
Зокрема, на підставі власних заяв анульовано усі наявні ліцензії:
- ТОВ «Арес Капітал»;
- ТОВ «Інфінансˮ;
- ТОВ «КФ.ЮАˮ;
- ТОВ «Омега-Фінанс»;
- ТОВ «ФК «Аландˮ;
- ТОВ «ФК «Альма»;
- ТОВ «ФК «Інтайм Фінанс»;
- ТОВ «ФК «Монті».


Крім того, на підставі отриманих заяв від перших семи з вказаних компаній ці небанківські установи виключено з Державного реєстру фінансових установ.

 
- ТОВ «Інфінансˮ;
- ТОВ «КФ.ЮАˮ;
Этих товарищей мы знаем.
Теперь вопрос: какие теперь вместо них появятся?
На підставі отриманих заяв від ...
Значит они сами подали заявления об исключении их из реестра. Отсюда два вопроса:
1. Они прекращают деятельность в Украине?
2. Меняют юридическое лицо?
 
Останнє редагування:
Да не факт... Понятно, что финансовый сектор сейчас тяжёлые времена переживает. Банки несут убытки, а МФО вообще легли. Возвратов нет, новые кредиты выдают чисто для поддержания какой-то активности. Наблюдаем
 
Да не факт... Понятно, что финансовый сектор сейчас тяжёлые времена переживает. Банки несут убытки, а МФО вообще легли. Возвратов нет, новые кредиты выдают чисто для поддержания какой-то активности. Наблюдаем
Я аж заплакал ?
 
а мені кф.юа внн вліпив. якщо зносити, то про відшкодування послуг юриста можна забути?
 
а мені кф.юа внн вліпив. якщо зносити, то про відшкодування послуг юриста можна забути?
Скоріш за все вашу справу скинуть на іншу фінку, або продадуть. Відповідно і стягнете з правонаступника кошти
 
Единственное, что я знаю из этого списка, это только КФ.ЮА
 
Опа Инфинанс, у меня как раз в Манибум кредит ещё с января - февраля 20 года, как раз перед началом самого первого карантина по стране.
Я уже даже почти забыл про них и тут такое )
 
о, то манібум всьо? всім шампанського за мій рахунок :баян:
 
Назад
Угорі Унизу