• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ анулював ліцензії шістьом фінансовим компаніям

  • Автор теми БАРС
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 1K

БАРС

Команда форуму
Адміністрація
Реєстрація
28 Чер 2021
Дописи
188
Реакції
308
Бали
493
UAH
0.00
БАРС не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Національний банк України анулював ліцензії шести небанківським фінансовим установам, виключив з Державного реєстру фінансових установ 11 учасників ринку небанківських фінансових послуг та двох – з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

✅ Щодо анулювання ліцензій

На підставі власних заяв анульовано всі наявні ліцензії:

❌ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ” (ЄДРПОУ 41053106);

❌ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ (ЄДРПОУ 39872035);

❌ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ (ЄДРПОУ 42022566);

❌ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ” (ЄДРПОУ 41336730);

❌ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” (ЄДРПОУ 43324402);

?‍♀ТОВ “АГРОТЕК” (ЄДРПОУ 32232765).

✅ Щодо виключення з реєстрів

На підставі поданих документів ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ”, ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ, ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ, ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ, ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” виключено з Державного реєстру фінансових установ.
 
Останнє редагування:
Національний банк України анулював ліцензії шести небанківським фінансовим установам, виключив з Державного реєстру фінансових установ 11 учасників ринку небанківських фінансових послуг та двох – з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

✅ Щодо анулювання ліцензій

На підставі власних заяв анульовано всі наявні ліцензії:

❌ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ” (ЄДРПОУ 41053106);

❌ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ (ЄДРПОУ 39872035);

❌ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ (ЄДРПОУ 42022566);

❌ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ” (ЄДРПОУ 41336730);

❌ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” (ЄДРПОУ 43324402);

?‍♀ТОВ “АГРОТЕК” (ЄДРПОУ 32232765).

✅ Щодо виключення з реєстрів

На підставі поданих документів ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ”, ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ, ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ, ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ, ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” виключено з Державного реєстру фінансових установ.
Шо ту скажеш... амінь мабуть :saint: саме підходяще))
 
Шо я по этому поводу думаю.
Закрылись и кредиты не дадут. Печалька. А где взять?
Ибо проблема не в выдающем кредиты, а принимающем. В 90-х брали под бешенный % у бандитов. И те, прощу прощения, если и звонили, только во входную дверь.
Но обычно ее просто выбивали. А дальше шел кружок любителей пайки и глажки...
 
Шо я по этому поводу думаю.
Закрылись и кредиты не дадут. Печалька. А где взять?
Ибо проблема не в выдающем кредиты, а принимающем. В 90-х брали под бешенный % у бандитов. И те, прощу прощения, если и звонили, только во входную дверь.
Но обычно ее просто выбивали. А дальше шел кружок любителей пайки и глажки...
И тебе добрый вечер мил человек ))
 
Шо я по этому поводу думаю.
Закрылись и кредиты не дадут. Печалька. А где взять?
Ибо проблема не в выдающем кредиты, а принимающем. В 90-х брали под бешенный % у бандитов. И те, прощу прощения, если и звонили, только во входную дверь.
Но обычно ее просто выбивали. А дальше шел кружок любителей пайки и глажки...
суммы были не те, что выдают мфо. не представляю ситуации чтобы человек пошел у бандитов одолжить 1500 грн чтобы перекрыть другой займ. одно дело заполнить онлайн-заявку перед экраном не выходя из дома, а другое физически переместиться к не очень приятным людям и еще просить у них деньги и, допустим, оставлять паспорт в залог и т.д.
я как раз думаю что закрытие мфо пойдет на пользу всем. у людей начнут шевелиться мозги не в сторону где еще бы найти мфо для перекредитования, а в сторону поиска заработка. для финансовой системы лучше потому что люди если будут брать кредиты то в банке, в котором меньше процент и действуют они в относительно правовом поле. и не будет ситуаций что у человека 30 кредитов в банках, т.к. они все же проверяют КИ и доход, в отличии от мфо.
думаю через какое-то время и заемщики станут более грамотны финансово и банки будут поощрять тех, у кого нет просрочек. даже в тех же 90-х не было мфо и смартфонов, и люди как-то жили.
в целом, большинство кто брал в мфо, брали для перекредитования другого мфо, т.е. деньги перетекали от одного мфо к другому мимо кармана заемщика и мимо государства. и за эти годы обогатились только хозяева мфо.
 
Uprising, ну такое.
Кому и кобыла невеста.
Я лучше промолчу в этой ситуации. Юристу только клиентов давай) Но! Даже при самой хреновой жизни, вроде $25-40 не такая уж сумма. Кредиты брать?
Опять же. Кредит - не доход, а источник финансирования. Пока не поймешь разницу, будут траблы.
 
Uprising, ну такое.
Кому и кобыла невеста.
Я лучше промолчу в этой ситуации. Юристу только клиентов давай) Но! Даже при самой хреновой жизни, вроде $25-40 не такая уж сумма. Кредиты брать?
Опять же. Кредит - не доход, а источник финансирования. Пока не поймешь разницу, будут траблы.
Оффтоп
от того пора не брати кредити, а видавати. пропоную відкрити мфо антиколектор і набрати на нього уставний капітал в МФО:письмо:
 
Тут интересно. Вроде < резиновых изделий, а в итоге > резиновых изделий.
 
Оффтоп
ну і заодно ліцензію факторингу оформити:+1:
Оффтоп
мало того, вся публіка для факторингу тут, шукати по всіх родичах не треба. а і ліцензію компанії по боротьбі з мфо треба оформити і за гроші видаляти з бази ношого мфо! ох розбагатіємо
 
Шо я по этому поводу думаю.
Закрылись и кредиты не дадут. Печалька. А где взять?
Ибо проблема не в выдающем кредиты, а принимающем. В 90-х брали под бешенный % у бандитов. И те, прощу прощения, если и звонили, только во входную дверь.
Но обычно ее просто выбивали. А дальше шел кружок любителей пайки и глажки...
Поясніть правки до нотаріальних написів, будь ласка! То ці чмоні знову можуть звертатись до нотаріусів і блокувати рахунки?
 
Національний банк України анулював ліцензії шести небанківським фінансовим установам, виключив з Державного реєстру фінансових установ 11 учасників ринку небанківських фінансових послуг та двох – з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

✅ Щодо анулювання ліцензій

На підставі власних заяв анульовано всі наявні ліцензії:

❌ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ” (ЄДРПОУ 41053106);

❌ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ (ЄДРПОУ 39872035);

❌ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ (ЄДРПОУ 42022566);

❌ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ” (ЄДРПОУ 41336730);

❌ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” (ЄДРПОУ 43324402);

?‍♀ТОВ “АГРОТЕК” (ЄДРПОУ 32232765).

✅ Щодо виключення з реєстрів

На підставі поданих документів ТОВ “ЦЕНТРОКРЕДИТ”, ТОВ “ФК “ЛАЙТ ФІНАНСˮ, ТОВ “ІНТЕРФІН КОМПАНІˮ, ТОВ “ФК “ВОЛЛЄТ, ТОВ “ФК “ФАКТОРИНГ ІНВЕСТ” виключено з Державного реєстру фінансових установ.
А Я "Ту Інвест"(43604397) шукаю, зникли з радарів, а у мене в них 2 кредити, хочу закрити і попрощатись. Як думаєте, якщо написати до НАЦБанку допоможуть знайти?
 
А Я "Ту Інвест"(43604397) шукаю, зникли з радарів, а у мене в них 2 кредити, хочу закрити і попрощатись. Як думаєте, якщо написати до НАЦБанку допоможуть знайти?
попробуйте, но вряд ли нбу выполняет услуги "жди меня"
 
Назад
Угорі Унизу