• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ готує зниження %ставок до 0,8в день

Демон

Форумчанин
Реєстрація
26 Лют 2023
Дописи
124
Реакції
37
Бали
193
UAH
0.00
Демон не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір читав у новинах що НБУ готує зниження %ставок до 0,8 %максимум бо вважає що 2%-3.5% це злочин і грабіж
 
Добрий вечір читав у новинах що НБУ готує зниження %ставок до 0,8 %максимум бо вважає що 2%-3.5% це злочин і грабіж
Может вы что-то спутали? Я в гугле нашел, что в России планируют снизить до 0.8 процентов, при этом максимальная процентная ставка сейчас там всего 1 процент в день.
 
Это к банкам относится или к МФО? И повлияет ли это на действующие кредиты?
Читав що тільки МФО
Может вы что-то спутали? Я в гугле нашел, что в России планируют снизить до 0.8 процентов, при этом максимальная процентная ставка сейчас там всего 1 процент в день.
Та не писало нбу
 
Может вы что-то спутали? Я в гугле нашел, что в России планируют снизить до 0.8 процентов, при этом максимальная процентная ставка сейчас там всего 1 процент в день.
Я теж прочитала тільки що в новинах, що НБУ планує знищити ставок в МФО до 0,8 відсотків. І хоче, щоб йому надали право перевіряти платежоспроможність клієнтів, яким МФО надає кредити. Ніби так.
 
Назад
Угорі Унизу