• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

? НБУ оштрафував сервіс MisterCash за порушення прав споживачів фінансових послуг

  • Автор теми Mercato®
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 2K

Mercato®

Антиколектор онлайн
Компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
6,885
Реакції
13,815
Бали
10,005
UAH
129.00
Ваш пол
Мужской
?
"До ТОВ "МІСТЕР КЕШ" Національний банк застосував захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у розмірі 85 тис. грн.
Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 05 грудня 2022 року."


Нажаль, текст рішення не опубліковано.

Джерело (НБУ):
 
Нажаль, текст рішення не опубліковано.
жаль...
Нажаль, текст рішення не опубліковано.
можно попробовать запрос подать.. но с вероятностью 99% будет отмазка, что этот документ отнесен к служебной информации, то есть с ограниченным доступом
 
Останнє редагування:
Каждый раз читаю с большим удовольствием такие посты. Но, почему-то всегда думаю, вот оштрафовали какую-то "компанию МФО" КАЛпанию а они потом вытрясут с простых людей в разы больше. Также очень надеюсь, что когда-то же дойдёт очередь до Е - Гроши и до остальных "специалистов по проблемной задолженности или взыскания" КАЛекторов что их тоже оштрафуют или вообще заберут лицензии
 
Штраф то добре. Великий штраф - ще краще...
Але якби за перше порушення правил були б не штрафи, а накладення покарання саме на власника у вигляді "провести змазаним міцним по кільцю і тричі стукнуть" - результат був би набагато краще. Повторно вже були б і більш серйозні покарання... З перентрацією....
100% даю гарантію, що кали з дзвінками і захмарні відсотки просто перестали б бути проблемою. Їх би не існувало...

Нажаль подібне заборонено законом...
 
Потрібно на ці МФО усі побільше скарг людям писати,бо.вони знахабніли в цей.час реально і посилати їх за руским кораблем
 
Штраф то добре. Великий штраф - ще краще...
Але якби за перше порушення правил були б не штрафи, а накладення покарання саме на власника у вигляді "провести змазаним міцним по кільцю і тричі стукнуть" - результат був би набагато краще. Повторно вже були б і більш серйозні покарання... З перентрацією....
100% даю гарантію, що кали з дзвінками і захмарні відсотки просто перестали б бути проблемою. Їх би не існувало...

Нажаль подібне заборонено законом...
Проблема мфо должна решаться на государственном уровне. Полностью запретить их деятельность. Но этого не будет, слишком многие откусывают с данной кормушки. Петиции не помогут.
 
Все,що нам подобається або вульгарне, або заборонено законом... 85К якось замало. Пара трійка переляканих позичальників то покриє...
Дійсно потрібно взагалі нічого їм цим мфо не платити
 
Да они там в прошлом году вообще офигевшие были. Матерились, хамили по телефону. Причем не я должник. Сейчас не знаю как они общаются. Из-за этого я попросил своего брата именно им не отдавать. Пусть продают (долг небольшой) и договаривается с другими людьми. А эти пусть идут за русским кораблём.
Я тот разновор тогда записал и отправил в НБУ.
 
Нажаль, текст рішення не опубліковано.
Слід зазначити, що Закон про фінансові послуги не передбачає обов’язку оприлюднювати відповідне рішення Національного банку про застосування заходу впливу. В той же час, у підпункті 1 пункту 15 розділу ІІІ Положення про застосування Національним банком України заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг затвердженого постановою Правління Національного банку України 01.02.2021 № 12 зазначається, що Національний банк протягом трьох робочих днів із дня прийняття рішення про застосування заходу впливу оприлюднює інформацію про прийняте рішення на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку. Тобто, у відповідному нормативно-правовому акті Національного банку визначений спосіб доведення до громадськості інформації про прийняте рішення щодо застосування до учасника ринку небанківських фінансових послуг заходу впливу.
Звертаємо також увагу, у статті 31 Закону про фінансові послуги визначено, що матеріали, які надаються для аналізу або перевірки, а також відомості та документи про 3 фінансовий, майновий стан юридичних і фізичних осіб, що надходять до Національного банку України можуть бути віднесені відповідно до закону до службової інформації і можуть бути використані лише для здійснення Національним банком його функцій, включаючи випадки щодо законодавчо встановленого порядку обміну інформацією.
З огляду на наведене вище, та враховуючи, що рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку містять інформацію з обмеженим доступом, Національний банк не має правових підстав для надання запитуваної інформації.

вот так вот : (
на адвокатский запрос может быть и отправили бы. но не уверен
 
Влада у нас. Так що ми самі можемо зібрати підписи, і вигнати мфо з держави
 
?
"До ТОВ "МІСТЕР КЕШ" Національний банк застосував захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у розмірі 85 тис. грн.
Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 05 грудня 2022 року."


Нажаль, текст рішення не опубліковано.

Джерело (НБУ):
Все, конечно, хорошо, но по меркам любого МФО - это копейки. Они их отбили очень быстро :)
 
Мені наверно з ними пощастило, оформив реструктуризацію, ще до знайомства з цим сайтом, сплатив тільки 2 перших платежі, далі гроші кінчилися, а через 3місяці отримав смс що кредит закрито, провірив в кабінеті кредит закрито
 
Мені наверно з ними пощастило, оформив реструктуризацію, ще до знайомства з цим сайтом, сплатив тільки 2 перших платежі, далі гроші кінчилися, а через 3місяці отримав смс що кредит закрито, провірив в кабінеті кредит закрито
Ещё бы справочку о закрытии получить. Тогда, хоть до ранки их прикладывай
Все, конечно, хорошо, но по меркам любого МФО - это копейки. Они их отбили очень быстро :)
Я думаю, что сейчас нынче для любого МФО это хорошие деньги. В военное положение, никто особо не спешит возвращать долги и люди начали о себе и близких больше думать, чем о каких-то МФО или долгах
 
Назад
Угорі Унизу