• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ просить Раду заборонити колекторам стягувати борги з бійців ЗСУ

Morfius

The Matrix has you
✩ Premium ✩
Реєстрація
1 Тра 2020
Дописи
12,215
Реакції
29,751
Бали
3,765
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Morfius не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Національний банк з метою підтримки захисників і захисниць України направив листа Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради з пропозицією внесення змін до Закону України "Про споживче кредитування".
Змінами до цього закону пропонується на період дії воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення або скасування заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборгованості щодо споживачів-військовослужбовців.
Зокрема, йдеться про:
  • військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення (далі – правоохоронних органів), Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України, і військовослужбовців зазначених вище військових формувань та правоохоронних органів – громадян України, які виконують військовий обов'язок за межами України;
  • військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов'язаного з проходженням військової служби, та членів їхніх сімей;
  • військовозобов'язаних та резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори;
  • членів добровольчих формувань територіальних громад під час їхньої участі у заходах підготовки добровольчих формувань територіальних громад, а також виконання ними завдань територіальної оборони України.
Заборона кредитодавцям та колекторським компаніям вживати заходи з повернення простроченої заборгованості, зокрема через безпосередню взаємодію (телефонні та відеопереговори, особисті зустрічі), надсилання текстових, голосових та інших повідомлень через засоби телекомунікації, поширюватиметься як на військовослужбовців, так і членів їхніх сімей, близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів, майнових поручителів та третіх осіб, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію.
У разі виявлення порушення таких норм регулятор застосовуватиме визначені законодавством заходи впливу в частині дотримання вимог щодо взаємодії зі споживачами під час врегулювання простроченої заборгованості (вимог щодо етичної поведінки).
"Завдяки неймовірній силі та мужності наших захисників і захисниць Україна дає гідну відсіч ворогу. Задля їхньої підтримки ми запропонували внесення змін до Закону України "Про споживче кредитування". Сьогодні ми надіслали лист із відповідними законодавчими пропозиціями профільному комітету Верховної Ради. Ними передбачена заборона вживати заходи з повернення простроченої заборгованості щодо воїнів та їхніх сімей у період дії в Україні воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення. Сподіваємося на підтримку парламентарів", – прокоментував ініціативу Голова Національного банку Кирило Шевченко.
Джерело - сайт НБУ
 
ДПСУ,якраз на навчальних зборах.250+ днів,купа шараг,послідних пару місяців було тихо,но небуло ніодного контакту до тепер, пару раз підняв трубку активізувались, лякали виконавчими службами,послав туда куда і рускій корабєль.До цього часу було поxep на них карточок не було, ЗП на руки, особистої власності немав,тепеп прийшлось відкрити карту для виплат,зразу було побарабану а тепер шото задумався чи не заблокують рахунок,захожу сюда і тут таке... норм)) думаю знову завітаю сюди не скоро(а на початку просрочок по пару раз на день гортав форум)
 
ДПСУ,якраз на навчальних зборах.250+ днів,купа шараг,послідних пару місяців було тихо,но небуло ніодного контакту до тепер, пару раз підняв трубку активізувались, лякали виконавчими службами,послав туда куда і рускій корабєль.До цього часу було поxep на них карточок не було, ЗП на руки, особистої власності немав,тепеп прийшлось відкрити карту для виплат,зразу було побарабану а тепер шото задумався чи не заблокують рахунок,захожу сюда і тут таке... норм)) думаю знову завітаю сюди не скоро(а на початку просрочок по пару раз на день гортав форум)
Все правильно, якщо б виникли якісь непорозуміння - пишіть мені у viber
 

Вкладення

  • Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    64 Кб · Перегляди: 111
Заборонять телефонувати. Ок.
Наприклад, мене сьогодні призвали і я їм в телефонній розмові про це кажу. У відповідь я почую - вишліть поштою докази.
Як з передка вислати доки? Які доки відправляти? Кому і куди?

Ну і не забуваємо про пошту - тиждень лист іде і ще два тижні лежить на пошті. І потім ще тиждень вони його розглядають...

Жалко, що не можна матом.
Прикро, що зараз НБУ повинен направляти листа в раду на голосування для "захисту" захисників... Прикро, що в головах калів немає розуміння ситуації.
 
Вишліть форму А5 і просіть скасування навіть 50 відсотків тіла кредиту...на менше не погоджуєтесь...гірше не буде
 
Вишліть форму А5 і просіть скасування навіть 50 відсотків тіла кредиту...на менше не погоджуєтесь...гірше не буде
Якщо є УБД можна повернути попередньо сплачені відсотки
 
Це навряд...сплачено...то сплачено. На цьому вони і живуть
 
Невдовзі вийде закон, на час воєнного стану і ще 6 місяців не можуть вимагати нічого і рідним дзвонити теж
Може щось більше знаєш, то ділись...не платіть цим канторам
 
Невдовзі вийде закон, на час воєнного стану і ще 6 місяців не можуть вимагати нічого і рідним дзвонити теж
Може щось більше знаєш, то ділись...не платіть цим канторам
Якщо у Вас є статус УБД та Ви оплачували відсотки (пролонгації) пишіть мені у viber
 
Невдовзі вийде закон, на час воєнного стану і ще 6 місяців не можуть вимагати нічого і рідним дзвонити теж
Може щось більше знаєш, то ділись...не платіть цим канторам
Доброго дня! Що чути про цей закон? Находжуся на навчальних зборах, блокувати невідомі номера телефонів немає можливості, тому що телефонують по службі багато нових, а мфо дістали дзвінки.
 
Доброго дня! Що чути про цей закон? Находжуся на навчальних зборах, блокувати невідомі номера телефонів немає можливості, тому що телефонують по службі багато нових, а мфо дістали дзвінки.
Ще не підписаний
 

Вкладення

  • z-2459-ix.pdf
    223 Кб · Перегляди: 40
Добрий ранок, дякую за інформацію, але я бачу що для них закони не існують, сьогодні в 8.30 знову дзвінки
 
Добрий ранок, дякую за інформацію, але я бачу що для них закони не існують, сьогодні в 8.30 знову дзвінки
Потрібно подати звернення в мфо, що ви військовий і довідку яка це підтверджує
 
Назад
Угорі Унизу