• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не контора, а пекло. Як з ними домовитися?

Лорена

Форумчанин
Реєстрація
23 Січ 2021
Дописи
209
Реакції
44
Бали
2,625
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Лорена не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
По Money4you конкретно какой у Вас вопрос?
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
меняйте номера себе и своим близким!
 
Бабусі змінила батько ніяк не хоче! Кричить що простіше мене прибити чим то терпіти. А я вагітна і в хаті дитина два роки (( це хвилювання мене до гробу зажене
По Money4you конкретно какой у Вас вопрос?
Як з ними домовитися? Погрози дзвінки! Тіло було 4 вже 8 і такого кіпішу наробили! Чи реально то все зупинити?
 
Бабусі змінила батько ніяк не хоче! Кричить що простіше мене прибити чим то терпіти.
так скажите ему что даже если прибьет, то они все равно звонить будут. тоже интересный - прибить может, а симку сменить не может.
 
Ненормативная лексика
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
у меня 30 контор+3 банка.сумма тела около 300к.и живу. А вам советую смените симки бабушке.а с адекватной родней поговорите и обьясните.Остальных накуй.
 
так скажите ему что даже если прибьет, то они все равно звонить будут. тоже интересный - прибить может, а симку сменить не может.
Боже це якесь пекло!
у меня 30 контор+3 банка.сумма тела около 300к.и живу. А вам советую смените симки бабушке.а с адекватной родней поговорите и обьясните.Остальных накуй.
Бабусі змінила але на неї батьки давлять((( бояться колекторів адекватно вже ніхто говорити не хоче(( мені дуже страшно! Хочу повернути ті кошти просто в мене немає таких сум а це не одна контора(
 
первые три дня дядька грозный звонил сказал что случилось ,чего не плачу и сказал лучше не прятаться а то все равно найдем , после этого прошло 6 месяцев продали калам те тело предлагают с процентами
 
Боже це якесь пекло!

Бабусі змінила але на неї батьки давлять((( бояться колекторів адекватно вже ніхто говорити не хоче(( мені дуже страшно! Хочу повернути ті кошти просто в мене немає таких сум а це не одна контора(
я всіх завжди розумію.І вас підтримую- сам не святий. Яка сума боргу?
 
Договориться будет трудно! Они сами после обзвона предложат тело, но будет оно того стоять? Мне каждый месяц шлют за тело закрыть их. А так лучше объяснить всем что это м*даки, и если хотите поставьте родным тру колер.
 
я всіх завжди розумію.І вас підтримую- сам не святий. Яка сума боргу?
По всіх конторах вже набігло напевно більше 200 тисяч. Це враховувати що з 9 набігло 40 в е гроші.
в смысле давят? чтобы обратно симку сменила на старую, что бы и ей звонили?! ох уж эти люди советской закалки...
Щоб вона звонила мені плакала кричала а я платила! Але таких сум реально немає (((
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
Вы в первую очередь думайте о себе и ребёнке. Кроме как звонить на большое они не способны, если родители готовы слушать их бред то извините то их проблеми. Я тоже изначально была в панике и ночами не спала, читала форум, спасибо форумчанам за поддержку и советы. Знаю точно одно звонки всем и вся это не страшно, научилась прекрасно показывать зубки всем кто мне говорит за звонки. Сейчас забыла на все мфо и прекрасно себя чувствую. У меня теперь одна позиция " я ничего не брала, пускай докажут обратное". Так что делайте себе вкусный чай, успокаиваетесь, читайте форум, спрашивайте мы всегда Вам поможем и поддержим)) Всё будет Ок?
 
По всіх конторах вже набігло напевно більше 200 тисяч. Це враховувати що з 9 набігло 40 в е гроші.
Прекращайте считать виртуальные долги, поверьте, через время все конторы хотят хотя бы вернуть тело.
 
Вы в первую очередь думайте о себе и ребёнке. Кроме как звонить на большое они не способны, если родители готовы слушать их бред то извините то их проблеми. Я тоже изначально была в панике и ночами не спала, читала форум, спасибо форумчанам за поддержку и советы. Знаю точно одно звонки всем и вся это не страшно, научилась прекрасно показывать зубки всем кто мне говорит за звонки. Сейчас забыла на все мфо и прекрасно себя чувствую. У меня теперь одна позиция " я ничего не брала, пускай докажут обратное". Так что делайте себе вкусный чай, успокаиваетесь, читайте форум, спрашивайте мы всегда Вам поможем и поддержим)) Всё будет Ок?
Дякую вам що хоть хтось мене може зрозуміти а не добити!
 
Договориться будет трудно! Они сами после обзвона предложат тело, но будет оно того стоять? Мне каждый месяц шлют за тело закрыть их. А так лучше объяснить всем что это м*даки, и если хотите поставьте родным тру колер.
Мне ни разу тело не предложили. Как-то прислали письмо, в котором соизволили списать 20%. Я не отреагировала никак. Спустя некоторое время (неделя или две, не помню точно уже) продали Аллурии. Эти месяца полтора тихие были - только письмо раз прислали, а перед Новым годом на прозвон поставили соседей и вообще малознакомых мне людей. Спустя нескольких суток прозвона набрала их и закрыла за 2 тела.
Не уверена, но мне кажется, Money4you ничего не предлагали нормального, ибо я им звонила спустя месяц просрочки, хотела за тело договориться - святая наивность. После того случая поняла, что с ними бессмысленно общаться на таких сроках. Если бы позвонила позже, может быть, и закрыли бы. Но опять таки...не уверена в том, не мои ли это только догадки.
 
По всіх конторах вже набігло напевно більше 200 тисяч. Це враховувати що з 9 набігло 40 в е гроші.

Щоб вона звонила мені плакала кричала а я платила! Але таких сум реально немає (((
шановна.я розумію-морально важко.Але сльозами горю не поможеш.Моя порада-рідню пресуйте і навчайте,якщо разом живете.Бо зїдять.Якщо окремо-раз культурно поясніть.Не розуміють-не спілкуйтесь.Нерви не відновлюються)))
 
шановна.я розумію-морально важко.Але сльозами горю не поможеш.Моя порада-рідню пресуйте і навчайте,якщо разом живете.Бо зїдять.Якщо окремо-раз культурно поясніть.Не розуміють-не спілкуйтесь.Нерви не відновлюються)))
Чи можуть колектори приїхати наробити біди?
 
По всіх конторах вже набігло напевно більше 200 тисяч.
Тю у меня талион купил 10 или 12 кантор хочет 300к?и эту сумму огласили тем кого нашли, теперь подруга как бешеная наяривает просит долгонуть тис 100?
 
Назад
Угорі Унизу