• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не контора, а пекло. Як з ними домовитися?

Мне ни разу тело не предложили. Как-то прислали письмо, в котором соизволили списать 20%. Я не отреагировала никак. Спустя некоторое время (неделя или две, не помню точно уже) продали Аллурии. Эти месяца полтора тихие были - только письмо раз прислали, а перед Новым годом на прозвон поставили соседей и вообще малознакомых мне людей. Спустя нескольких суток прозвона набрала их и закрыла за 2 тела.
Не уверена, но мне кажется, Money4you ничего не предлагали нормального, ибо я им звонила спустя месяц просрочки, хотела за тело договориться - святая наивность. После того случая поняла, что с ними бессмысленно общаться на таких сроках. Если бы позвонила позже, может быть, и закрыли бы. Но опять таки...не уверена в том, не мои ли это только догадки.
я помню что заполнил заявку у них вроде на 1000 грн, мне перезвонили и начали требовать фото всех страниц паспорта и селфи с паспортом и листком на котором будет сегодняшняя дата. на этом мое "сотрудничество" с ними закончилось.
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
В першу чергу візьміть себе в руки і нормально поговоріть з рідними. В мене теж таке було,я сказала,або перестаєте з ними взагалі,говорити, або договоритеся що заплатите бабло,в мене грошей нема.Я сама в шоці,але подіяло.Тепер беруть трубку чують що ті дзвонять,зразу збивають.
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
С битой никто не приедет. Имущество не отберёт. Детей как воспитаете, то из них и получится. Хотя, и от них самих это зависит. Живите своей жизнью дальше.
 
По Money4you конкретно какой у Вас вопрос?
Заспокойтесь,у мене в них вже рік просрочки.Повний режим сніжинки,сто процентів, що вже продали,але я незнаю кому.Мені слали смс і листи,обзвонили сусідів в будинку(а він з 4 під'їздів).Звонили тим у кого карти ощад і приват.На роботі теж слали смс і звонили.Говорили,що я їх взяла поручителями і якщо не заплачу то платити їм.Одна сусідка злякалась і нерви мені потріпала.Всим я сказала,що то шахраї і відправила їх до поліції,але з них ніхто не ходив.Я сама написала на гар.лінію скаргу.Мені звонив дільничий,дав зрозуміти,що він нічого не зробить і посовітував забить на все і жити дальше.
 
Чи можуть колектори приїхати наробити біди?
Приїхать? Можуть...вручать бомажку, можуть обклеять паркан- подїзд...
Але очкують- як би самим не вигребти 3.14зди, так як людей наспипидарили- не дай Боже...а ті хто пише різну гидоту- то є прищаві задроти, герої на гарнітурі...почитайте кого набирають в звонарі- студенти,інваліди...я проти інвалідів нічого не маю- це показник того що на ЦЮ роботу черги нема...
Просто люди в житті варті трохи менше чим нічого- а самооцінку треба ж якось піднять...та і руці з сраки...
Робити - не хочу,
Красти- боюся,
А що ж то робити?-
В звонілки наймуся
Заспокойтесь,у мене в них вже рік просрочки.Повний режим сніжинки,сто процентів, що вже продали,але я незнаю кому.Мені слали смс і листи,обзвонили сусідів в будинку(а він з 4 під'їздів).Звонили тим у кого карти ощад і приват.На роботі теж слали смс і звонили.Говорили,що я їх взяла поручителями і якщо не заплачу то платити їм.Одна сусідка злякалась і нерви мені потріпала.Всим я сказала,що то шахраї і відправила їх до поліції,але з них ніхто не ходив.Я сама написала на гар.лінію скаргу.Мені звонив дільничий,дав зрозуміти,що він нічого не зробить і посовітував забить на все і жити дальше.
Згоден! Сам так з сусідами розібрався- поприбігали, кричать)
Я кожному в руки бланк заяви в поліцію та прокуратуру, кажу - заповнюйте- і відносьте...
Швиденько розійшлись і ніхто, ніхто не пішов..
m.youtube.com/watch?v=xi1NSjhZc8s
 
Останнє редагування:
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
Как вариант - найдите "звёзд" в соцсетях, которые их рекламировали (не помню кто именно, в сортах говна не разбираюсь, сорри), сделайте аналогичный коллаж с логотипом этой шаражки и разошлите по пабликэкаунтам этих оральных исполнителей...
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
Успокойтесь и возьмите себя в руки ! Мои тоже тряслись первую неделю , меня это достало сказала так : " не нравится что вам звонят меняйте симки ,не хотите , идите платите , я никому ничего платить не буду ,точка " и Вы знаете , помогло , стали как шелковые , бабуля отзваниваеться кто ей написал в Вайбер и куда она этого писаку послала ? если родные будут видеть панику и страх в Ваших глазах ,они так же будут паниковать. Для начала Вам нужно собраться и самой поверить что это в первую очередь мошенники )
 
Лорена , запам'ятайте - поки що нiчого i нiкому не платити!
Через деякий час шараги запропонують оплатити тiло.
Трохи проясниться в головi, тодi i будете вирiшувати, платити чи нi.
А поки що нема у Вас боргiв! Крапка.
 
Бабусі змінила батько ніяк не хоче! Кричить що простіше мене прибити чим то терпіти. А я вагітна і в хаті дитина два роки (( це хвилювання мене до гробу зажене

Як з ними домовитися? Погрози дзвінки! Тіло було 4 вже 8 і такого кіпішу наробили! Чи реально то все зупинити?
Це все треба пережити , і нічого страшно з Вами не сталося!Скажіть батькам, що шахраї дістають. Не хоче номер міняти, встановіть гетконтакт, або іншу схожу прогу, він побачить, хто йому дзвонить , може одумається)
 
Пекло значит горячо) а это уже хоть какой-то плюс
Не устаю повторять, всё пройдёт, и ни с вами, ни с вашими близкими ничего не случится
 
Останнє редагування:
Пекло- это когда ребенок заболел и ты не можешь ничего сделать, пекло- это когда умирают на руках близкие люди,пекло- это война...
Звонари? Да идут они накуй!
 
Привіт всім. Я у повному відчаї ((( хоть я читаю ваш форум не реагую на дзвінки тих контор але тиск збоку рідних і страх які можуть бути наслідки не дають життя ((( стараюся триматися та руки опускаються! Не знаю як з цим всім жити! Батьки вже погрожують більше чим ті контори бабуся погано себе почуває а я не маю виходу! Страх перед колекторами за життя рідних за майно за дітей! Допоможіть будь ласка порадою як себе зібрати в руки!!
О,знакомое ,прям дежавю))я с тем же самым сюда приползла в свое время))неделя чтения запоем и все,теперь шараги пусть по углам щимятся )) никаких последствий ужасных не будет.никто никого не тронет.но психологическое давление месяца три будет ужасное. Тут на просто антиспамм всем включить,или,что в разы лучше,поменять симки,забить и забыть. И спокойно жить.
Спойлер: на ночь две таблетки седафитона и таблетка корвалтаба,за неделю вас на ноги поставят.
 
О,знакомое ,прям дежавю))я с тем же самым сюда приползла в свое время))неделя чтения запоем и все,теперь шараги пусть по углам щимятся )) никаких последствий ужасных не будет.никто никого не тронет.но психологическое давление месяца три будет ужасное. Тут на просто антиспамм всем включить,или,что в разы лучше,поменять симки,забить и забыть. И спокойно жить.
Спойлер: на ночь две таблетки седафитона и таблетка корвалтаба,за неделю вас на ноги поставят.
Не можна вагітна((
 
Ви такі всі сильні!!! Я розумію що мною керує страх але це через паніку рідних! Дякую за підтримку!!!
 
у меня 30 контор+3 банка.сумма тела около 300к.и живу. А вам советую смените симки бабушке.а с адекватной родней поговорите и обьясните.Остальных накуй.
О здравствуй собрат,а какой у тебя срок по канторам?
 
Ви такі всі сильні!!! Я розумію що мною керує страх але це через паніку рідних! Дякую за підтримку!!!
Вам категорично не можна хвилюватися і нервувати.
Постарайтесь заспокоїтись і зрозумійте - нічого смертельного чи того, що вам може реально нашкодити не трапилося.
Всі ці "проблеми" вирішуються.
Завжди і в усіх - не ви одна впряглись в цю "халепу"...
Форум вам у поміч і тверезості розуму!
 
Blusterer, у меня тоже около 30 МФО и банки альфа,ПУМБ тоже есть,просрочки 3-4 месяца.
 
Назад
Угорі Унизу