• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не могу понять, с кем договариваться?

  • Автор теми Ира 89
  • Дата початку
  • Відповіді 3
  • Перегляди 1K

Ира 89

Форумчанин
Реєстрація
29 Лют 2020
Дописи
389
Реакції
108
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ира 89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт) така ситуація, десь місяців 2-3тому Клай запропонуіали мені заплвтити тіло і все, я согласилась, написала мені їх сотрудніца що оплатіть до такого і такого числа! Я ж пишу її готова оплатити робіть сумму тіла в лічному кабінеті! Вона каже пізно Ваш кредит продали Кредит капітал вроді би!! Говорю понятно пока.
І сьогодні начали названювати знову з Клай і кажуть що не продали нічого що мій кредит у них!!! Як це розуміти?! Якщо заплачу їм звідки я знаю що Кредит капітал не буде потім теж задал бувати щоб і їм платила!! Короче капец
 
Просіть гарантійний лист,довідку про відсутність заборгованості після оплати.Нехай змінюють суму в особистому кабінеті.І платіть через касу банку,вказуючи за що саме ви розраховуєтесь.Щоб у вас був чек з призначенням платежу.
 
В таком случае, пусть гарантийное письмо дают и закрывайте.
После оплаты требуйте справку о том что, кредит закрыт и претензий не имеют.
 
Ира 89, А ви в Кредит Капітала щось брали?...вважаю якщо домовлятись,то тільки з тими ,де брали.Вам договір факторингу ніхто не надасть.
 
Назад
Угорі Унизу