• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не можу знайти їх за адресою

  • Автор теми solberi
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 810

solberi

Читач
Реєстрація
28 Кві 2019
Дописи
1
Реакції
1
Бали
278
UAH
0.00
solberi не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!
хочу навідатись до них за адресою, але за адресою Сікорського 8, сказали що залишився тільки їх архів. Ніхто не знає де їх шукати ?
 
Доброго дня!
хочу навідатись до них за адресою, але за адресою Сікорського 8, сказали що залишився тільки їх архів. Ніхто не знає де їх шукати ?
Це пуста трата часу, жодної мфо немає за вказаною адресою
 
Доброго дня!
хочу навідатись до них за адресою, але за адресою Сікорського 8, сказали що залишився тільки їх архів. Ніхто не знає де їх шукати ?
Привіт. А навіщо вам вони ?
 
Ви не вважаєте своє питання дивним?
???????
Звичайно щоб набити пику, проте це дарма згаяний час, зазвичай вони що щурі, по нірках ховаються.
Моє питання просте і лаконічне... А ось ваш пост - суцільне протиріччя.
 
Подскажите, пожалуйста, что такое лист-вимога? Сейчас смс прислали что отправили по прописке. Я уже там не прописана и не живу давно. Надо съездить забрать? Зачем-то может пригодиться?
 
Доброго дня!
хочу навідатись до них за адресою, але за адресою Сікорського 8, сказали що залишився тільки їх архів. Ніхто не знає де їх шукати ?
Они вам и не скажут где они сидят. Боятся что могут их офис разнести.
 
Они вам и не скажут где они сидят. Боятся что могут их офис разнести.
Ну от я наприклад зв'язувалась з ними в п'ятницю,після трешу по родичах.Ну і звичайно требувала щоб представили договір факторингу,і на якій підставі вимагають кошти.Мені сказали під'їдьте по адресі вказаній на нашому сайті,і вам все нададуть.А поштою нічого не відправляємо.От така справа.
 
Подскажите, пожалуйста, что такое лист-вимога? Сейчас смс прислали что отправили по прописке. Я уже там не прописана и не живу давно. Надо съездить забрать? Зачем-то может пригодиться?
Мені також прийшло лист вимога
 
Назад
Угорі Унизу