• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не хотят возвращать проценты по закрытым кредитам.

  • Автор теми Sergei777
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 2K
Дякую, ніколи навіть не думав про таке! Чи можна з таким питанням до колекторів заявляти?( оскільки мене продали і перепродали декілька разів) а на самих мфо є море закритих кредитів..чи варто звертатись з заявою на повернення? Рік прострочок у всіх
Сильно вас діставали ?
 
Ми відправляли також на Кловський узвіз прийшло назад , а другий раз по підзказкі Правової допомоги відправили на Володимирську 10, тільки укр почтою , скажіть будь ласка а який номер ви вказували їхній на Новій почті???


Був активний кредит ,



Заява була в довільній формі, стосовно себе.

По формі 5, варто звернутися і також писать до НБУ

Да тягнеться з вересня 2020
Вы в фейсбук есть?


По SOS credit повернули й по закритим ну крові попили немало.
 
Сильно вас діставали ?
Не то слово, я раніше писав особисті теми по цих питаннях, можете почитати як є бажання)
А те шо зараз відбувається то вже переходить всі межі! Мфо багато, ну і відповідно колектори..є спокійні а те шо виробляє Преміумактив і єврогроші це просто ппц(
 

Не то слово, я раніше писав особисті теми по цих питаннях, можете почитати як є бажання)
А те шо зараз відбувається то вже переходить всі межі! Мфо багато, ну і відповідно колектори..є спокійні а те шо виробляє Преміумактив і єврогроші це просто ппц(
Ви тоже військовий?
 
Ми відправляли також на Кловський узвіз прийшло назад , а другий раз по підзказкі Правової допомоги відправили на Володимирську 10, тільки укр почтою , скажіть будь ласка а який номер ви вказували їхній на Новій почті???


Був активний кредит ,



Заява була в довільній формі, стосовно себе.

По формі 5, варто звернутися і також писать до НБУ

Да тягнеться з вересня 2020
Вы в фейсбук есть?
Дивлячись в яких в Mycredit, кредит плюс , були закриті написали на юридичний адрес лист , через місяць була відповідь надати реквізити для повернення коштів, есть листи відповіді.
А ті що були не закриті поначалу кошмарили , Е гроші , Кешбері, Smartiway, Еврогроші, SOScredit також перерахували , з Глобал поки що воюемо.
А підстава стаття 14 пункт 15
Пантера, наберите меня пожалуйста 0967763404.

По SOS credit повернули й по закритим ну крові попили немало.
 
Обзванювали близьких?
Та за рік часу обдзвони стільки людей що не злічити...колажі. погрози..нічні дзвінки і все інше. Знайшли навіть померлих. Минулого тижня звертався на 1545 зареєстрував звернення в нацполіцію..поки тиша
 
Та за рік часу обдзвони стільки людей що не злічити...колажі. погрози..нічні дзвінки і все інше. Знайшли навіть померлих. Минулого тижня звертався на 1545 зареєстрував звернення в нацполіцію..поки тиша
Треш
 
Название темы как-то не совсем совпадает с внутрянкой...
Вы выплатили?
Здравствуйте, у меня действующий кредит, но по раньше уплаченных процентах (закрытых кредитов) можно закрыть тело, фирма не хочет производить перещет. Другие фирмы (егроши, кредит + сделали перещет, вернули деньги по закрытых процентах и закрыли тела действуюших кредитов).
 
Здравствуйте, у меня действующий кредит, но по раньше уплаченных процентах (закрытых кредитов) можно закрыть тело, фирма не хочет производить перещет. Другие фирмы (егроши, кредит + сделали перещет, вернули деньги по закрытых процентах и закрыли тела действуюших кредитов).
Можете пожалуйста скинуть образец письма им на перещет?
 
Можете пожалуйста скинуть образец письма им на перещет?

Можете пожалуйста скинуть образец письма им на перещет?
[email protected]
Ок , я наберу после 17-00, с мтс номер заканчуеться 202
Вы обо мне наверное забыли?
Просто в мене в чоловіка , була така ситуація з SOS credit , не хотіли й чути про форму 5 , даже продали , а сегодні подзвонили ,що продали ошибочно і закрили тіло кредиту та повернули остачу переплачених відсотків і це все піся звернення в НБУ. А з Глобал ще воюем , також чекаемо відповіді НБУ .
Вы обо мне наверное забыли?
 
Я вам
[email protected]

Вы обо мне наверное забыли?

Вы обо мне наверное забыли?

[email protected]

Вы обо мне наверное забыли?

Вы обо мне наверное забыли?
Скинул вам запрос на почту)
Я вам



Скинул вам запрос на почту)
А проценти возвразают по все договорам?
 
Спасибо, звонил пишет абонент не доступен
Набери, я с Киевстара общался
Не жоконца поняла тему. Вы закрыли кредит, а потом решили вернуть переплаты или вы по пролонгациям заплатили больше чем брали?
На данный момент есть один действующий, прошу в заяве что бы перещитали закрытые и погасил действующий.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу