• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не знаю,що і думати.

Drakula56

✩ Premium ✩
Реєстрація
26 Бер 2020
Дописи
3,337
Реакції
3,239
Бали
2,305
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Drakula56 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вчора мені одна сусідка сказала,що у нас в селі завівся маніяк,начебто їй сказали про це в магазині.
Не знаю,вірити цьому чи ні.Чи вона просто вирішила так з мене пожартувати.Павлоградський район Дніпропетровська область.Може хтось про це щось чув?
 
Вчора мені одна сусідка сказала,що у нас в селі завівся маніяк,начебто їй сказали про це в магазині.
Не знаю,вірити цьому чи ні.Чи вона просто вирішила так з мене пожартувати.Павлоградський район Дніпропетровська область.Може хтось про це щось чув?
Пробачте,але ???????
 
Вчора мені одна сусідка сказала,що у нас в селі завівся маніяк,начебто їй сказали про це в магазині.
Не знаю,вірити цьому чи ні.Чи вона просто вирішила так з мене пожартувати.Павлоградський район Дніпропетровська область.Може хтось про це щось чув?
А ,что думать. Они есть во многих населённых пунктах, увы. Надо быть мах осторожными
 
Маньяк :rolleyes: Та всё может быть, у нас таких историй много. Главное - не сильно вникать и не особо верить, не накручивать себя
 
У нас тоже в прошлом году, если мне память не изменяет промышлял один, и практически рядом возле моего дома было нападение. Так нас водили и встречали мужья
 
Маньяк :rolleyes: Та всё может быть, у нас таких историй много. Главное - не сильно вникать и не особо верить, не накручивать себя
У нас так то парк в селі ввечері майже безлюдний,тільки малолєтки шаряться пиво попити,або рідкі прохожі.
 
У нас тоже в прошлом году, если мне память не изменяет промышлял один, и практически рядом возле моего дома было нападение. Так нас водили и встречали мужья
Мене теж вчора чоловік зустрічав з гостей,з малим на свято ялинки до сусідів ходила.
 
У нас тоже в прошлом году, если мне память не изменяет промышлял один, и практически рядом возле моего дома было нападение. Так нас водили и встречали мужья
Ужас! А если некому встретить?
У нас такое было, что с работы все вместе выходили. И по очереди друг друга провожали
 
Ужас! А если некому встретить?
У нас такое было, что с работы все вместе выходили. И по очереди друг друга провожали
Всё это решаемо, было бы желание. Мы должны сами позаботиться о своей безопасности
 
IMG_20220111_152302.jpg
 
Назад
Угорі Унизу