• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Недійсний кредит

  • Автор теми Кет777
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 759

Кет777

Читач
Реєстрація
28 Гру 2021
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Кет777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Навішують кредити з компанії кредит7 ніколи не чула про таку компанію до того як подзвонили і повідомили про кредит. Всім хто постраждав від такої схеми звертатися по телефону ******
 
Останнє редагування модератором:
Оффтоп
Ничего не понятно, но очень интересно....
 
Останнє редагування модератором:
Навішують кредити з компанії кредит7 ніколи не чула про таку компанію до того як подзвонили і повідомили про кредит. Всім хто постраждав від такої схеми звертатися по телефону *******
Можно как-то поподробней? На Вас оформили займ?
 
Мне сегодня пришло письмо на почту, мол взяла кредит, ну я так понимаю поговорить хотят, у меня мужа кредит висит у них. А я когда то попросила внести их себя в чёрный список (очень умное решение было) с того момента сколько не пробовала, уже года два там мне никто кредит не давал)
 
Навішують кредити з компанії кредит7 ніколи не чула про таку компанію до того як подзвонили і повідомили про кредит. Всім хто постраждав від такої схеми звертатися по телефону ******
А детальніше можна, в мене вони є
 
Навішують кредити з компанії кредит7 ніколи не чула про таку компанію до того як подзвонили і повідомили про кредит. Всім хто постраждав від такої схеми звертатися по телефону ******
хуххухх.jpg
 
Назад
Угорі Унизу