• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Необхідна психологічна допомога - залишилась в окупації, не виводжу

Я вам искренне сочувствую, но вы не правы. Не сцыкотно.
Просто если вдруг что случится,как мне жить потом с этим,зная что бросила, не сберегла..
Даже спорить не буду,о своей правоте.
Возможно, я сужу по своей ситуации и состороны, выглядит агрессивно. Но, из-за "родственников", я чуть не лишился семьи.
 
Даже спорить не буду,о своей правоте.
Возможно, я сужу по своей ситуации и состороны, выглядит агрессивно. Но, из-за "родственников", я чуть не лишился семьи.
Извините,не знала.
Я жалею что не выехала, но что есть, то есть. Семья- это главное что у нас есть
Tatka1796, я з лівого берега і я зовсім недавно взяла дітей за руки і поїхала. Я думаю родичі повинні самі зробити вибір. Мої зробили, виїхали після мене через 3 дні. Перечекати той дурдом можна і більш-менш спокійно. І так, мільйонів в мене немає
А звідки,якщо не секрет?
Ну что значит "не сберегла"? Вы не Господь, чтобы обьять необьятное. Закончиться все равно отьездом, но уже с более расшатанным здоровьем. Тем более, если нет супруга, из-за которого, я понимаю, Вы бы остались.
Та есть. Он хотел уехать,но из-за меня не поехал
 
Извините,не знала.
Я жалею что не выехала, но что есть, то есть. Семья- это главное что у нас есть

А звідки,якщо не секрет?

Та есть. Он хотел уехать,но из-за меня не поехал
Несколько
недель назад был в Латвии в ремонте встречал там наших парней из Херсона!выезжали они через Крым и так далее (пошмонали их добротно)но выпустили!что вам мешает?Везде вполне нормальная поддержка для граждан Украины!не играйте с огнем ехайте в безопасное место
 
Не хочу лезть в душу. Но каково сейчас там обьективно, без патриотической бравады можете описать?? Реально ли россияне издеваются над обычными гражданскими людьми или это все ,,интернет-фронт,, нам в Киеве рассказывает?? Можете не отвечать конечно, но если есть что чиркануть, буду благодарен.
 
Не хочу лезть в душу. Но каково сейчас там обьективно, без патриотической бравады можете описать?? Реально ли россияне издеваются над обычными гражданскими людьми или это все ,,интернет-фронт,, нам в Киеве рассказывает?? Можете не отвечать конечно, но если есть что чиркануть, буду благодарен.
В мене рідний дядько там. Його син, мій брат, виїхав рятуючи сім'ю в Київ. Дядько залишився.
Його не чипають, проте це не означає що ці тварини не роблять що їм заманеться з іншими.
І взагальному - якого яух вони тут роблять... то риторично.
 
Не хочу лезть в душу. Но каково сейчас там обьективно, без патриотической бравады можете описать?? Реально ли россияне издеваются над обычными гражданскими людьми или это все ,,интернет-фронт,, нам в Киеве рассказывает?? Можете не отвечать конечно, но если есть что чиркануть, буду благодарен.
І ви вірите, що в окупованих містах спокійно люди живуть?
 
Адам Пирсон, теща колишня живе в Торезі. З 2014 це днр (т9 чомусь вперто виправляє на "дно"). В них все прекрасно.
Вони хотіли совок і отримали його. Точніше десь 89-91 роки. Самі прекрасні роки для совка, на скільки знаю. Розквіт прям. Виживай як можеш бо всім на тебе поx. Ну і головне - там же рублі ходять... І дешевий бензин з рашки. Молодь виїхала. Шахти стоять. І як тільки в когось виходить назбирати грошей - виїжають. Всьо.
Теща хотіла днр (знов т9) - вона отримала.
В них все прекрасно, але за продуктами і речами їздила на територію України. Чомусь.
Коротше - під русньою жити супер.
 
Не хочу лезть в душу. Но каково сейчас там обьективно, без патриотической бравады можете описать?? Реально ли россияне издеваются над обычными гражданскими людьми или это все ,,интернет-фронт,, нам в Киеве рассказывает?? Можете не отвечать конечно, но если есть что чиркануть, буду благодарен.
Дуже складно. Роботи немає, ціни космос. Виживають люди, беруть гуманітарку та їх пенсію, гривня до січня, вояк багато серед мирних. Відкрили свої магазини і т.д. В окупації легко не буває. Знущань на власні очі не бачила, але це особисто я, лишній раз старалась нікуди не виходити. Ну і звичайно прифронтове наразі місто, з усіма ознаками. За відсутність зв'язку, води і світла періодично навіть не пишу. Це дрібниці
 
Не хочу лезть в душу. Но каково сейчас там обьективно, без патриотической бравады можете описать?? Реально ли россияне издеваются над обычными гражданскими людьми или это все ,,интернет-фронт,, нам в Киеве рассказывает?? Можете не отвечать конечно, но если есть что чиркануть, буду благодарен.
Все правда. Издевательства, пытки, насилия и лишения
 
Все правда. Издевательства, пытки, насилия и лишения
Я би вам рекомендував прибрати хоча б власне фото з аватару. Орки активно моніторять наші сайти, потрапити "на підвал" можна і за менше.
 
Я би вам рекомендував прибрати хоча б власне фото з аватару. Орки активно моніторять наші сайти, потрапити "на підвал" можна і за менше.
Тс досить давно не було на форумі...
 
Назад
Угорі Унизу