• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ccloan Нова робота. Знайдуть МФО?

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи зможе мфо в даному випадку саме ccloan знайти мою нову роботу? Ніхто з близьких родичів та третіх осіб не відомо, в кредитному договорі - інша була організація
 
Якщо офіційно влаштувались - думаю так. Якщо ні - то скоріше ні, але шанс є
 
Так офіційна а як офіційну найдуть?
Ну типу коли ви влаштовуєтесь на роботу ця інформація йде в податкову, і при бажанні знайти вас МФО може звернутись до реєстрів і знайти інформацію про вас. Але скоріш всього що цим будуть займатись вже колектори, які куплять борг, аніж сама контора
 
Ну типу коли ви влаштовуєтесь на роботу ця інформація йде в податкову, і при бажанні знайти вас МФО може звернутись до реєстрів і знайти інформацію про вас. Але скоріш всього що цим будуть займатись вже колектори, які куплять борг, аніж сама контора
Отож і я так думаю та й думаю спитаю у людей більш опитних
 
Доброго вечора якщо робота не офіційна і зарплата не на карту тоже можуть знайти???
 
Доброго вечора якщо робота не офіційна і зарплата не на карту тоже можуть знайти???
Ні.
Знайдуть в вашому випадку,якщо хтось з вашого оточення розкаже де ви працюєте.
Чи зможе мфо в даному випадку саме ccloan знайти мою нову роботу? Ніхто з близьких родичів та третіх осіб не відомо, в кредитному договорі - інша була організація
Якщо мають вихід на податкову.
Це не так легко.
Я ФОП,знайшли через податкову тільки Манівео.
 
Останнє редагування:
Нову роботу радісно зливають банки. Ненавмисно. Майже випадково. Вони цю інформацію передають в БКІ. Ну а там дєтіщє ПриватБанку робить свою роботу - видає цю інфу кому завгодно.
Відкрили рахунок - отримали проблеми.

Єдине що спасає це лінь самих МФО в перевірці оновлення. Якщо говорити про сс, то вони одні з самих працьовитих і ліні в них немає.
 
Назад
Угорі Унизу