• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нові кредити здивували

Как сделать,чтобы это чм0 не послать???)
 

Вкладення

  • D2300F59-2D4D-4579-AC86-D3E0B59ACC8F.jpeg
    D2300F59-2D4D-4579-AC86-D3E0B59ACC8F.jpeg
    70.1 Кб · Перегляди: 118
Мне тоже какая-то шаболда пишет, сказал что оплачу тело, но она не вменяемая. Жду пока ума наберется
 
Ооо це не віталій часом вам пише?)
Доброго дня це г...... мені телефонує мені лстаннім часом дуже часто і розказує мені про те що треба робоьу шукати і коли буду платити. мала необережність взяти слухвку то сказав що буде дзвонити дуже часто і питати за роботу і так далі... Боже яке воно йоб....... наь голову
 
А сьогодні такий лист
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-08-01-20-53-12-341_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-08-01-20-53-12-341_com.miui.gallery.jpg
    30.4 Кб · Перегляди: 88
Мне тоже какая-то шаболда пишет, сказал что оплачу тело, но она не вменяемая. Жду пока ума наберется
Ума не набралась ещё)? У меня нет! Пищит и обзывается! Сегодня дозвонилась ко мне! И смс присылала!
 
Ума не набралась ещё)? У меня нет! Пищит и обзывается! Сегодня дозвонилась ко мне! И смс присылала!
Я той истерике с месяц назад сказала, чтоб после войны звонила. То пока заткнулась. Зафиксировала там что то, сказала после войны будут в принудительном порядке. Ну ок.
Она там бешеная такая, что толку говорить нет
 
Я той истерике с месяц назад сказала, чтоб после войны звонила. То пока заткнулась. Зафиксировала там что то, сказала после войны будут в принудительном порядке. Ну ок.
Она там бешеная такая, что толку говорить нет
Видимо она одна там на всех нас)!тоже я ее послушала, потому что слова не даёт сказать! Скрипт не меняется! Никакого толку от бесед!
 
Видимо она одна там на всех нас)!тоже я ее послушала, потому что слова не даёт сказать! Скрипт не меняется! Никакого толку от бесед!
Да, орёт как ненормальная) вставить слово нереально. Там говорить даже если захочешь, то не сможешь)
 
Доброго дня,мені пише і дзвонить віталій нові кредити,то ще той тошнотік з тіла 5500 нарахували 9300 плюс 1 раз пролонгацію зробила і це моя помилка....достав реально.У них реально закрити за тіло?кредит оформлений під час війни.
Доброго дня,мені пише і дзвонить віталій нові кредити,то ще той тошнотік з тіла 5500 нарахували 9300 плюс 1 раз пролонгацію зробила і це моя помилка....достав реально.У них реально закрити за тіло?кредит оформлений під час війни
 
Ліана85, не знаю конкретно про них, але за тіло реально завжди.
Дістав він Вас, бо може діставати. Бо Ви ведетесь на дзвінки і розмовляєте. Ще і на його питання відповідаєте. Які абсолютного сенсу не мають.
При наступній розмові після вітання скажіть, перебивши його, тільки тіло сплатите і в нього є час для роздумів до ... числа. І так повторюйте кожен раз. Або і зовсім не говоріть.
 
Дякую щиро так
Ліана85, не знаю конкретно про них, але за тіло реально завжди.
Дістав він Вас, бо може діставати. Бо Ви ведетесь на дзвінки і розмовляєте. Ще і на його питання відповідаєте. Які абсолютного сенсу не мають.
При наступній розмові після вітання скажіть, перебивши його, тільки тіло сплатите і в нього є час для роздумів до ... числа. І так повторюйте кожен раз. Або і зовсім не говоріть.
Дякую щиро так і зроблю
 
Доброго дня,мені пише і дзвонить віталій нові кредити,то ще той тошнотік з тіла 5500 нарахували 9300 плюс 1 раз пролонгацію зробила і це моя помилка....достав реально.У них реально закрити за тіло?кредит оформлений під час війни.
Доброго дня,мені пише і дзвонить віталій нові кредити,то ще той тошнотік з тіла 5500 нарахували 9300 плюс 1 раз пролонгацію зробила і це моя помилка....достав реально.У них реально закрити за тіло?кредит оформлений під час війни
Я закрила до війни за тіло їх. Зараз, думаю, теж реально.
 
Назад
Угорі Унизу