• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нужна финансовая помощь на лечение

  • Автор теми Damiana
  • Дата початку
  • Відповіді 60
  • Перегляди 3K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Когда сумма будет собрана, сообщите, я закрою тему.
Ви як Admin звертаюсь до Вас тому що вчора як я скидала залишалась не не 150 з врахуванням тим що я скинула!Мені здається що тут щось не те! Якщо я помиляюсь вибачаюсь!Я випадково зайшла щоб якщо що докинути ту суму яку вчора не вистачало,а бачу що сума не міняється!
 
Karoela, принял.
Автор, что с суммой?
При таких раскладах раздел будет закрыт!
 
Karoela, принял.
Автор, что с суммой?
При таких раскладах раздел будет закрыт!
Вчора не вистачало 150грн, я скинула 50грн тому що на карті більше не було,і подумала що якщо що потрібно докинути!А тут бачу що сума практично не міняється!
 
Вчора не вистачало 150грн, я скинула 50грн тому що на карті більше не було,і подумала що якщо що потрібно докинути!А тут бачу що сума практично не міняється!
Ссори, что я влажу, но может во время перевода произошла ошибка, у вас чек есть?
 
Ссори, что я влажу, но может во время перевода произошла ошибка, у вас чек есть?
Приват24 можу скрін зробити якщо потрібно
Приват24 можу скрін зробити якщо потрібно


Скрин был прикреплен, удален Администратором. (прим. Admin )
 
Karoela, да, действительно и я этому человеку переводила. Давайте всё же подождём ТС, ок?
 
Я тоже жду автора
 
Admin, Юр, удали плиз скрин, там фио
 
Ссори, что я влажу, но может во время перевода произошла ошибка, у вас чек есть?

Karoela, да, действительно и я этому человеку переводила. Давайте всё же подождём ТС, ок?
Ок
Я тоже жду автораМнні здається

Я тоже жду автора
Я в понеділок зможу перевірити через кібергполіцию якщо потрібно!
 
Останнє редагування:
Номер карти і де знаходиться !
Аааа. Ну хотелось бы верить, что автор просто чуть позже зайдет и прояснит ситуацию.
Не хочется из-за последний событий закрывать раздел, но, вполне вероятно, что придется.
 
Номер карти і де ззнаходить

Давайте подождем.
Человек может занят сейчас.
Позже напишет.

Аааа. Ну хотелось бы верить, что автор просто чуть позже зайдет и прояснит ситуацию.
Не хочется из-за последний событий закрывать раздел, но, вполне вероятно, что придется.
Ок ,почекаємо!
 
Историю кому скидывали?
 
Историю кому скидывали?
 
0pus, плюсую на все сто, Миш!
 
Пока нет, но у меня только со зрением проблемы, а этого недостаточно.
Ви глибоко помиляєтесь При розсіяному склерозі група інвалідності надається обовязково. Сама маю це захворювання з 2012 року. Інвалідність надається через рік після встановлення діагнозу, якщо дотримані всі процедури: 2 місяці лікарняного після встановлення діагнозу і не менше 2 стаціонарних лікарняних у рік. Перший раз групу надають на 1 рік. При настуному огляді МСЕК на 2 роки, далі на 3 і останній 4 раз пожиттєво. Така процедура якщо хочете зробити все безкоштовно. Так проходила я. А якщо із зором стали проблеми надається 2 група інвалідності (притому всім)
 
Когда сумма будет собрана, сообщите, я закрою тему.
Вся сумма собрана, была без связи.
Всем спасибо за помощь.
Ви глибоко помиляєтесь При розсіяному склерозі група інвалідності надається обовязково. Сама маю це захворювання з 2012 року. Інвалідність надається через рік після встановлення діагнозу, якщо дотримані всі процедури: 2 місяці лікарняного після встановлення діагнозу і не менше 2 стаціонарних лікарняних у рік. Перший раз групу надають на 1 рік. При настуному огляді МСЕК на 2 роки, далі на 3 і останній 4 раз пожиттєво. Така процедура якщо хочете зробити все безкоштовно. Так проходила я. А якщо із зором стали проблеми надається 2 група інвалідності (притому всім)
Мне областной врач такого не говорил, сказал что мне неположено ещё. А местные врачи даже диагноз не смогли поставить, в этом вопросе совсем не компетентны.
Историю кому скидывали?
Историю скидывала администрации рубрики и в теме написано, что документы проверены. Если вам нужно лично их увидеть могу прислать в личку
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу