• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нужны отзывы по миномакс

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 517

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,301
Реакції
92,514
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мож кто из мужчин пользовался миномакс 5% или 15%, было бы очень интересно почитать реальные отзывы. Листал по интернету отзывы, как-то много явно накрученных. И где правда - не поймёшь.
Вообще интересно, реально ли увеличивается рост волос или хрень это все...
 
?)))
 
Мож кто из мужчин пользовался миномакс 5% или 15%, было бы очень интересно почитать реальные отзывы. Листал по интернету отзывы, как-то много явно накрученных. И где правда - не поймёшь.
Вообще интересно, реально ли увеличивается рост волос или хрень это все...
В залежності який продукт.Є у цій серіі догляду за волоссям таблетки Біотин для роста волос.Було очагове випадання волосся після антибіотиків у куми.Зверталася до трихолога.Він перевіряв активність волосяной луковки.І тільки тоді робив призначення.Через 3 місяця появився пушок в місцях облисіння,а потім відновилася нормальна структура волосся.Раз у рік проходе вітамінізування волосся у салоні.
 
Babaika, заметил, что появились блики на потолке. Оказывается, уже лысина появляется.
Ну, и хочу стать настоящим бабаем.
 
Babaika, заметил, что появились блики на потолке. Оказывается, уже лысина появляется.
Ну, и хочу стать настоящим бабаем.
Цибулю втирати)?Кажуть супер,правда духан трохи є)Але зато відбивати на стелю не буде)))?
 
Admin, за миномакс не знаю, а вот за MinoX, испробовала на себе, действительно работает, брала сыворотку для ресниц.
 
Назад
Угорі Унизу