• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Объясните Я тупая или они? Договор факторинга

  • Автор теми Djessimy
  • Дата початку
  • Відповіді 33
  • Перегляди 918
А до чогу тут договір між вами та колекторами?
Мені присилали такий самий. Мого прізвища там ніде не вказано. Вони прислали такий самий документ, сума там була десь 20 мільйонів. Як я повинна розуміти, що там саме мій договір?
 
Мені такий самісінький присилали. Але це їхнє. Це не є договір укладений між мною і калами
Має бути додаток з вказаними даними сумою і номером договору. А вони прислали документ пустий з мокрими печатями.
Уведомить - да.
С доказательствами - нужно требовать.
Пока что потролим им мозг. Денег пока все равно нет.
Уведомить - да.
С доказательствами - нужно требовать.
Пользуюсь вашими советами в жизни. Спасибо
 
Мені присилали такий самий. Мого прізвища там ніде не вказано. Вони прислали такий самий документ, сума там була десь 20 мільйонів. Як я повинна розуміти, що там саме мій договір?
Як, я писав трохи вище - ніяк)))
Але питання про договір між вами та колекторами, то трохи інша історія))
Ви, напевно, плутаєте заміну кредитора і доручення для прозвону боржників.
 
Має бути додаток з вказаними даними сумою і номером договору. А вони прислали документ пустий з мокрими печатями.

Пока что потролим им мозг. Денег пока все равно нет.

Пользуюсь вашими советами в жизни. Спасибо
В моєму розумінні - це повністю договір має бути на моє ім'я
 
Законодавство не зобов'язує первісного кредитора укладати договір факторінгу по кожному боржнику окремо.
Ясно) але ця шаражка дивна. При тілі 28 000 вимагає 70 000. Або по реструктуризації + 17000 до тіла (присилали лист такий на початку, а потім цей типу договір по емейл , такий самий як ТС скинула)
 
Ясно) але ця шаражка дивна. При тілі 28 000 вимагає 70 000. Або по реструктуризації + 17000 до тіла (присилали лист такий на початку, а потім цей типу договір по емейл , такий самий як ТС скинула)
Тому треба вимагати усі докази та розрахунки.
 
Ясно) але ця шаражка дивна. При тілі 28 000 вимагає 70 000. Або по реструктуризації + 17000 до тіла (присилали лист такий на початку, а потім цей типу договір по емейл , такий самий як ТС скинула)
а хто з них не дивний?)))
 
Тому треба вимагати усі докази та розрахунки.
Можете нам надати приклад у якому виді та у якому формулюванні це робити. Це на електрону можна висилати чи лише листом? Дуже не хочу щоб всплило де я живу.
 
Можете нам надати приклад у якому виді та у якому формулюванні це робити. Це на електрону можна висилати чи лише листом? Дуже не хочу щоб всплило де я живу.
Заказним листом.
Щоб у випадку відсутності відповіді або надання інформації не в повному обсязі у вас була можливість вимагати притягнути працівників мфо/факторінгу до відповідальності.

Не треба світити адресу))
Заведіть собі абонентську скриньку
 
Можете нам надати приклад у якому виді та у якому формулюванні це робити. Це на електрону можна висилати чи лише листом? Дуже не хочу щоб всплило де я живу.
Можу зробити на замовлення.
 
Назад
Угорі Унизу